Приміщення площею 400 кв. м у центрі Дрогобича повернули державі
|
|
|
Останні новини Дрогобича
|
|
28.04.2026 |
Дрогобицькою окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду щодо про витребування з чужого незаконного володіння нерухомості. Мова йде про нежитлове приміщення площею майже 400 кв. м на площі Ринок у Дрогобичі, у якому розміщене міжміське бюро технічної інвентаризації. Про це повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Встановлено, що на початку 1990-х років нерухомість була офіційно передана у власність Львівської області. Однак у 2023 році міськрада зареєструвала за собою право власності на приміщення.
Оскільки реєстрація відбулася без будь-яких правовстановлюючих документів та без згоди справжнього власника (обласної ради), це стало підставою для втручання прокуратури.
Прокурори звернулися до суду з позовом про повернення майна справжньому власнику, який було задоволено. На сьогоднішній день рішення суду виконано – спірне нежитлове приміщення зареєстровано за Львівською обласною радою.
Переглядів: 1154
|