У Дрогобичі затвердили новий тариф на проїзд у міському пасажирському транспорті – проєкт рішення пройшов процедуру регуляторної політики, був оприлюднений на офіційному порталі Дрогобицької міської ради впродовж місяця та затверджений рішенням виконавчого комітету 29 квітня.
Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.
У рішенні йдеться:
«Встановити тарифи на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Дрогобича:
1.1. За умови пред’явлення багатофункціональної електронної пластикової картки або мобільного застосунку «Картки жителя Дрогобицької міської територіальної громади» встановити вартість проїзду на одного пасажира в розмірі 25,00 грн.
1.2. За умови оплати проїзду банківською карткою або безконтактною карткою встановити вартість проїзду на одного пасажира в розмірі 28,00 грн.
1.3. За умови оплати проїзду готівкою встановити вартість проїзду на одного пасажира в розмірі 30,00 грн».
Важливо зауважити, що підвищення тарифу не вплине на соціальні категорії мешканців громади, які користуються послугами громадського транспорту. Пільгові категорії громадян, власники Картки мешканця Дрогобицької ТГ, й надалі матимуть право безоплатного проїзду, яку компенсує перевізнику місцевий бюджет.
Також, як зазначила пресслужба, для контролю за наданням послуг, а також для безпеки як водія, так і пасажирів під час проїзду, на наступному засіданні виконкому розглянуть внесення змін до договорів з усіма перевізниками, які працюють на автобусних маршрутах громади, в частині обладнання транспортних засобів камерами відеоспостереження.
Для порівняння, до прийняття цього рішення тариф був таким: готівковий розрахунок становив 20 грн, безготівковий (банківською карткою) – 18 грн, а при використанні Картки мешканця Дрогобицької ТГ – 15 грн.
Переглядів: 895
|