БЮТ зміцнює позиції?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.05.2008
bjut.jpgХоч Петро Суда і хотів чистити річки, та це не повернуло йому депутатських повноважень, які було припинено рішенням нашої міськради від 13 травня 2008 року № 599. Однак, за перефразованою приказкою "святе місце не буває пустим". Тому, як казав відомий кіногерой, "без шуму и пыли", вакансію віддали - місце в міськраді зайняла Наталія Кізло, по виборчому списку БЮТ.

У даний час пані Кізло займає вже дві посади - є заступником декана факультету фізичного виховання нашого педуніверситету і одночасно очолює міську організацію Української соціал-демократичної партії.  А тепер буде ще й депутатом міської ради. У народі кажуть про таких посадовців "одною ... на двох стільцях сидіти" - а тут аж на трьох, непорядок. Можливо, ми помиляємось, але одночасно плідно працювати на 3-х різних роботах неможливо, тим більше для 47-річної жінки.

А щодо Петра Суди, то або його "звільнили" заднім числом, або після припинення повноважень він не міг оговтатись і далі продовжував виконувати свої обов’язки?

Переглядів: 4668

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5215 днів)