Малолітній шоу-бізнес

Надрукувати
Плітки
27.05.2008
ditu.jpgСаме це відбувалося в нашому місті минулими вихідними, про що ми писали, - але аж тепер "визначили" переможців. Чи то наше жюрі трохи затормозило з оцінками, чи то не всі учасники вчасно "заплатили"... Маємо переможців обласного фестивалю "Світ дитинства", що проходив у Дрогобичі 24-25 травня. Але затримка результатів на два дні не дивує - дивує список переможців.

А у ньому  в танцях зачастила приватна школа Оксани Савич, видно має дуже "талановитих" танцюристів. Часто ще зустрічається у списку переможців колектив бального та сучасного танцю “Оксамит”, яким теж не заважало те, що заважає танцювати поганим танцюристам. Нерентабельні номінації народних танців віддали "Верховинці" педуніверситету і навіть подекуди третіми місцями відзначився колектив “Антарес” с. Болехівці.

Серед співаків картина не така ясна, але ніхто не співає так, як наші дрогобицькі та стебницькі голосисті діти. Від чого б це? Певно, в рідному місті і співати легше. Тільки серед юнаків відзначився стрийський хлопчина, видно дійсно добре співав.

Та це ще не все - в цю неділю на площі Ринок відбудеться ще "гала-концерт" цих же переможців, де їх будуть нагороджувати. Тому продовження слідує...

Переглядів: 4980

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3907 днів)