Закарпаття стане окремою державою

Надрукувати
Новини
22.06.2008
rusinmap.jpgВчора (21 червня 2008 року) в містечку Свалява Закарпатської області було проведено "Сойм Підкарпатської Русі", засідання організації русинів на чолі з настоятелем храму УПЦ МП Димитрієм Сидором.
Раніше русини були просто етнічною групою, а зараз русини - це визнана у 2007 році Закарпатською облрадою національність. Русинами себе назвали більше 10 тис. громадян України.

На вчорашньому засіданні русини затвердили свою державну атрибутику та проголосили поновлення своєї конституції. Держава русинів називатиметься Підкарпатська Русь.

Відомо, що СБУ вже виносила попередження Димитрію Сидору через його сепаратистські заклики. Та він підготував зустрічного позова за порушення його свободи слова.

Дії даної організації і зокрема отця Сидора засуджуються також Закарпатською облрадою. І не дарма. Димитрій Сидор користується підтримкою Москви, де на конференції 22 лютого цього року він виступав з вимогою дати Закарпаттю автономію.

Висновок: після надання Закарпаттю автономії у нашому регіоні відбудеться значне збільшення цін на вино і супутні алкогольні вироби. А саму Підкарпатську Русь затопить весняна повінь, оскільки без допомоги МНС України вони не зможуть протистояти стихії.


Переглядів: 4548

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4557 днів)