Місто Бруно Шульца

Надрукувати
Плітки
25.06.2008
bruno_schulz.jpgТільки нещодавно завершився фестиваль, присвячений Бруно Шульцу, як скоро в нашому місті відбуватиметься акція, присвячена його творчості. У цьому заході братимуть участь не тільки українські митці, а акції такого типу проводитимуться не тільки у Дрогобичі.
Останнім часом в Дрогобичі почастішали такі ось заходи, присвячені Бруно Шульцу. Редакція ДрогІнфо розглядає події по-своєму.

Можливо, скоро Дрогобич перейменують у місто імені Бруно Шульца? А міську ратушу перенесуть в синагогу?

Адже за останні два місяця крім заходів, присвячених саме йому, ми бачили лише коротку версію Дня міста, який був більше схожий на 200-ліття церкви Св.Трійці. Очевидно, що міській владі це вигідно - бо непотрібно виділяти кошти на будь-які святкування (їх дають єврейські общини та мистецькі організації), а потрібно лише давати дозвіл. Ось вони і дають - дозвіл, а не гроші.

Далі ще у Дрогобичі побудують площу та пам’ятник Бруно Шульцу, назвуть його іменем вулицю, бібліотеку чи школу, чи може й взагалі канонізують?

І взагалі, кому це все вигідно?

Переглядів: 4961

Коментарі (2)
 
краще би концерт зробили або фестиваль рок-музики
Рейтинг: 1+ 0-
 
Андрій, 09:19 27 червня 2008 р.
 
Нажаль Дрогобич являє собою образ типічного західноукраїнського міста - помираючого та безпереспективного міста. Дрогобичу було б непогану скористатись путтям Трускавця. При відсутності мінеральних вод (хоча хто його знає, Трускавець же ж неподалік) вирили б хоч якесь озеро. Якщо не можна зробити так, щоб люди безпосередньо приїзджали в Дрогобич, то хоча б ті хто приїхав в Трускавець завітав би в Дрогобичі. А стосовно Бруно Шульца, то це тільки показує недалекоглядність і байдужість міської влади. В Дрогобичі і так не багато туристичних принад і потрібно за кожну з них триматись до останнього. Популяризація Бруно Шульца (а він відомий не тільки в Дрогобичинні))), хоча більшість моїх знайомих з Дрогобича і поняття немають хто це такий))) може мати хороші наслідки, хоча, як кажуть треба знати де рекламувати, може привернути увагу не тільки євреїв, поляків та вузькі мистецькі кола, а простих обивателів. Як Я вже сказав потрібно скористатися з того, що не подалік процвітає Трускавець, і заманювати сюди його туристів, бо сумнівно, що хтось спеціально приїде в Дрогобич.
Рейтинг: 1+ -1-
 
, 13:54 13 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)