Гори сміття на вулицях

Надрукувати
Фоторепортаж
23.07.2008
СміттяНа "районах" (вул. Коновальця), біля 7-х будинків сміття не вивозили три дні. Величезну купу, яку навіть обійти вже було важко, забрали аж вчора - а чи не тому, що в будинку 7/1 живе директор ЖЕКу №2 Недбальський? Якби не він, можливо б і далі жителі навколишнім будинків мали чим "милуватися". Докладніше про інші нововведення комунальників, і про стан справ - фоторепортаж з точки зору редакції ДрогІнфо.
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 4 фото)

Із самих урн сміття забрали, а збоку ось залишили. Видно, не настільки поважають директора ЖЕКу - вивозом сміття в місті займається комбінат комунальних підприємств. Чому так і як у інших місцях? А ось як - смітник біля "Світанку" (навпроти магазину "Електрон", за міні-ринком "Володар) і смітник біля новобудови готелю (ззаду будинку №2 по вул. В.Великого - див. статтю "Тріщина в будинку").

Можливо, така ситуація виникла через те, що комунальні підприємства хочуть більше грошей? Адже вони вважають, що вивозять більше сміття, ніж платять мешканці міста. З однієї сторони, бензин дорожчає, та й автопарк не вічний. Та з іншої - як вони працюють, так ми і платимо. Справа дійшла до того, що скоро прогнозується підняття квартплати - щоб задовольнити комунальників.

Свою частку в комунальний безлад внесе і ліквідація ЖЕКу №4 - тепер його території та ділянки будуть поділені між іншими трьома. А доки триватиме ліквідація і власне поділ, відповідальних за стан вищевказаних територій шукати буде марно. Дивуватися тут нічого, адже всі наші нововведення у галузі житлово-комунального господарства так запроваджуються...

Питання тільки, для чого тепер створили інститут громадських інспекторів з екології і благоустрою (при виконавчому комітеті міської ради)? Чи і так не видно безладу у місті. Бюджет не резиновий. Гроші ж на цей інститут виділятися будуть, а інспекторів вони хочуть безкоштовних - щоб працювали на громадських засадах.

Переглядів: 4763

Коментарі (1)
 
"ДрогІнфо" молодці, так тримати!
Рейтинг: 0+ -6-
 
Вовік, 10:56 24 липня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3880 днів)