Навчання для тверезих

Надрукувати
Плітки
19.09.2008
ПивоНещодавно, під час круглого столу з питань профілактики правопорушень серед молоді, серед інших пропозицій було винесено створити 300-метрову "зону тверезості" навколо навчальних закладів міста.

Круглий стіл було ініційовано Богданом Пристаєм, заступником неіснуючого мера з гуманітарних питань. Крім нього, в обговоренні взяли участь: такий же заступник, тільки з господарських питань Богдан Іванців, заступники директорів та деканів навчальних закладів міста, і наша "славна" міліція.

Обговорюючи профілактику правопорушень серед молоді, учасники крім пропозицій створення "безалкогольних" зон обговорювали також винесення ігрових автоматів за межі міста, тощо.

Та найцікавіше - про алкоголь. Якби виконати таку безглузду пропозицію, щоб позбавити ліцензії на продаж алкогольних виробів торгівельні заклади на 300м від навчальних установ та корпусів, то половина міських магазинів втратили б прибуток.

Декілька прикладів: магазин "Ромашка" і бар "У Дудніка" біля філологічного факультету і головного корпусу ДДПУ; мазагин "Сова" біля інституту фізики, математики та інформатики; магазин "Софія" і бари "Алібі" та "Еліт" біля корпусу ІППТ; бар "Трекс" біля фізкультурного факультету; піцерія і декілька магазинів біля ВПУ №19. І це ще не повний перелік - а скільки ще у місті навчальних закладів, не кажучи вже про школи, ліцей та гімназію?

Тобто, робимо висновок про голослівність заяв такого типу. Ніхто не зможе позбавити ліцензій ці магазини та бари. То навіщо ж збирати такі "круглі столи" і створювати видимість роботи, приймаючи неможливі рішення і постанови?

Перефразовуючи відому приказку, скажемо так: "пропонувати щось для профілактики правопорушень - не мішки носити".

P.S. Згідно спостережень, студенти можуть не їсти, але пити і курити - обов’язково. Голодний студент - звичайний, але тверезий студент - дуже злий. Тому нашим можновладцям варто задуматися, чи потрібні їм натовпи злих студентів?

Переглядів: 4579

Коментарі (1)
 
одним словом дурдом, ті заступники з жиру бісяться тому й збирають круглі столи.блін, можна подумати шо студенти чи школярі зграями ходять пяні на навчання, я просто не можу: навчальні заклади захопив масовий алкоголізм, стережіться скоро пяні студенти захоплять місто і заступників з їхніми круглими столами :grin сміх тай годі
Рейтинг: 0+ -7-
 
, 12:28 07 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3971 день)