Наші дорогі дороги...

Надрукувати
Плітки
06.05.2008
Вияляється, у Дрогобичі є своє Об’єднання захисту автомобілістів.
І, до відома пішоходів, кожен власник автомобіля платить окремий податок, що йде на будівництво та ремонт доріг. Проте наші дороги якими були, такими ж залишаються - і руйнуються все більше. Куда ж (чи кому) ідуть гроші автомобілістів?
Тому наше об’єднання, на чолі якого віднедавна (з 21 квітня цього року, на прохання виборців) стоїть депутат БЮТ Богдан Волошин, домагається від чиновників рішучих дій. Вже виділено 5 млн. грн. на ремонт доріг - і це з фонду розвитку міста, за рішенням міськради. Стануть наші дороги кращими, чи ці гроші залишаться у когось в кишені?

До речі, цю кампанію на захист дрогобицьких доріг розпочав лідер депутатів БЮТ Володимир Сабат. За його словами, така ситуація склалася через відсутність заступника міського голови з комунальних питань (фракція "Наша Україна"). Знову питання - це дійсно турбота про автомобілістів, чи політичні розборки? Варто задуматися.

І ще одне - якщо стан доріг і далі буде незадовільним, то Об’єднання захисту автомобілістів Дрогобича буде вимагати від чиновників відшкодування збитків власним майном (за словами Богдана Волошина). Як це буде виглядати? Напевно, заставлять чиновників продати власні автомобілі, і виручені гроші поділять між автовласниками - кожному по 5 грн вийде. Тому такі слова ми вважаємо пафосом.

Як видно, наші дороги дійсно виявляються дорогими - комусь вони коштують ремонту ходової частини, комусь політичної кар’єри, а хтось і майна позбудеться (в це важко повірити). А поки пани сваряться, у хлопів чуби тріщать, як каже народ.
Висновок: будемо і далі їздити по ямах. Літом центральні вулиці трохи підлатають, і ця тема вже буде неактуальною. А ось 5 млн. грн. - гарні гроші...

P.S. Кажуть, що скоро позачергові вибори мера Дрогобича. Ось наші депутати і "піаряться" - БЮТ грузить на "Нашу Україну". А дороги зроблять... скоро... років так за п’ять.
Переглядів: 6403

Коментарі (2)
 
якщо взагалі зроблятЬ)
Рейтинг: 0+ -8-
 
Red Devil, 22:34 08 травня 2008 р.
   
, 22:53 13 травня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5016 днів)