"Потрібна бронза" чи "Акт вандалізму"?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
07.05.2008
bruno_schulz.jpgПоцупили бронзову пам’ятну дошку з місця загибелі Бруно Шульца (див. фото). Сьогодні (7 травня 2008 року) вночі. Українським СМІ про це повідомив журналіст Леонід Гольберг. І, за однією з версій, це акт вандалізму.
Звичайно ж, на місце пригоди прибули наші доблесні правоохоронці, на чолі з начальником Дрогобицької міліції.

Може й собаку приводили - вівчарку. Але це все марно - бо голова Єврейської громади Дрогобича пан Карпін вважає крадіжку "оскверненням пам’яті Бруно Шульца тільки за те, що він був євреєм". І в доказ своїх слів наводить такі факти:
1. 26 травня має розпочатися Третій міжнародний Шульцівський фестиваль.
2. Перед святом єврейської Пасхи невідомими здійснено пролом стіни на єврейському цвинтарі.

Добре, що пан Карпін не висунув ще тезу "нового голокосту". А то швидше за все, що бідна і неосвічена людина забрала бронзову дошку, щоб здати її "на метал".  І, як кажуть в народі, "за онучу зняли бучу" - заочно бідному злодію прописали антисемітство і осквернення пам’яті Бруно Шульца. Варто відмітити, що коли люди крадуть цілі кілометри лінії електропередачі, ніхто їх не обвинувачує в "умисному саботуванні роботи енергопромисловості України".

Отже, не будем ділити шкуру невбитого ведмедя - коли спіймають злодія (якщо пощастить), тоді й буде з’ясовано мотив злочину.

Переглядів: 5780

Коментарі (1)
 
Tsikavo, chto avtor tsiogo tekstu. :(
Рейтинг: 0+ -4-
 
, 02:27 13 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5015 днів)