Людей "женуть на панщину"

Надрукувати
Плітки
07.11.2008
РатушаЯк би не розпиналися сучасні ідеологи про прекрасне вільне і незалежне життя, але більшість звичаїв залишилося - тільки з червоного коліру їх перефарбували у синій та жовтий.

Ми неодноразово у своїх публікаціях висловлювали своє "фе" фанатичним ідеологам-націоналістам, які до розпаду Союзу були такими ж справними комуністами. Та сьогодні варто сказати про організацію мітингів та громадських заходів.

Зараз масово (принаймі на Західній Україні) проходять заходи, присвячені Голодомору. Зокрема, у Дрогобичі буде проведено міроприємство "33 хвилини", хоча самі організатори називають це "акцією"...

І вже сьогодні здійснено роботу зі школярами, учнями та студентами - у добровільно-примусовому порядку їх залучають до проведення цього заходу. Та що студенти - навіть керівники деяких установ та підприємств приведуть своїх підлеглих. Саме так ще 20 років тому людей приводили на Жовтневі свята.

То ж яка різниця, якщо міняється лише ідеологія - методи ті самі? Та верхівка, що запевняє всіх у демократії і правах людини, зараз може розраховувати на довіру лише наївних. Адже кому потрібно, той сам віддасть шану загиблим. Не треба людей заставляти.

У важкий для економіки момент, коли починають затримувати зарплату, влада витрачає шалені гроші на проведення пам’ятних заходів. Звісно, якось показати свою небайдужість необхідно - та навіщо з таким розмахом?
Переглядів: 4065

Коментарі (1)
 
Повністю згідна!
Рейтинг: 0+ -3-
 
дрогобичанка, 20:37 10 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4402 дні)