Прибирання в парку

Надрукувати
Фоторепортаж
13.11.2008
ПаркДобре бачити, як працюють на суспільно-корисних роботах. Сьогодні у парку культури та відпочинку імені когось (колишній парк Васильєва) проводилося чергове прибирання.
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 3 фото)

На початку статті видно, як виглядав парк до прибирання, тут видно, як збирали листя, і тут - як гарно і доглянуто виглядають прибрані доріжки.

Фоторепортаж вийшов досить спонтанним, сьогодні до обіду, проте все ж комунальники не дрімають - нічого показового в цьому прибиранні немає, люди просто роблять свою роботу.

А ще приємно, що є люди, котрі щодня встають вночі і виходять на вулиці о 4-5 ранку (ми це також не раз бачили) і прибирають наші дороги, вулиці та двори. Майже ніхто не бачить їх, проте велика шана і честь їхній праці.

Звісно, у кожному районі є зграя тіток-двірничих, котрі ходять майже до обіду, і створюють видимість діяльності. Але велике спасибі дійсним трудівникам лопати та мітли, які кожного дня вдосвіта слідкують за чистотою і порядком.

І незалежно від влади, від політики держави - люди світанку знають свою роботу. Тільки їх не стосується суєта дня і гомін вечора. Лише вони працюють тоді, коли місто спить.

Хто гуляв містом вдосвіта, з 4 ранку, лише той зрозуміє. Саме хто гуляв - ходив тими ж вулицями без мети, бо вдосвіта вони зовсім інші. Загадкові і невідомі - адже вдосвіта гуляють мало людей.

Люди світанку - ось назва для тих, хто прибирає наші вулиці і дороги.
Переглядів: 4414

Коментарі (4)
 
між іншим працюють відповідально!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 11:10 13 листопада 2008 р.
 
багато хто вважає таку трудову діяльність "непристижною".але це хибна думка.тому що без "людей світанку" ми б не могли обійтись ні дня, так само як без викладачів чи лікарів.вони-обличчя міста, бо кожен, хто приїжджає в Дрогобич бачить чистоту саме завдяки їм!
Рейтинг: 0+ -3-
 
студентка, 20:15 13 листопада 2008 р.
 
согласен!
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 20:33 13 листопада 2008 р.
 
Нічого не вийде з суботником. Євреї по суботам не працюют.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ігор, 18:18 17 січня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3940 днів)