Свято на Фабричній

Надрукувати
Фоторепортаж
26.11.2008
Фабрична Довга вулиця Фабрична - від Трускавецької (МРЕВ) до Бориславської (9 школа). Щодня нею проїжджають десятки вантажівок, бензовозів та іншої техніки. Люди Фабричною ходять рідко - і попри це, навіть тут почали класти асфальтове покриття.

(натисніть на фото для перегляду, всього у статті 5 фото
)

Ось так виглядала дорога: фото2. Кладуть асфальт - фото3, фото4. Новий вигляд вулиці - фото5.

Кажуть, що за незалежної України ця вулиця ремонтників не бачила. Хіба що кілька разів підкидали каміння, яке ще більше розбивало дорогу.

І тому, коли минулого тижня по довжині вулиці насипали купи каміння, виникла думка про нове покриття. А з понеділка тут уже працювали люди і техніка.

Робітники, які працюють на Фабричній, кажуть, що асфальт буде на усій вулиці. Щоправда, не знають, чи встигнуть цього року - адже скоро може занести снігом, і сезон робіт буде закінчено.

На перший погляд робота просувається повільно. Та поспостерігавши видно, як ретельно готується дорога до асфальту, яким шаром його кладуть і т.п. - все вказує на якість покриття.

У Дрогобичі цього року бачимо дійсне поновлення доріг. і не тільки центральних, а й у дворах і провулках. Іванців вже якось здивував усіх, коли поклали асфальт навіть на об’їздній дорозі з вул. Самбірської. А тепер навіть до Фабричної добралися.

Сподіваємось, ентузіазм першого заступника міського голови на цьому не припиниться.
Переглядів: 3694

Коментарі (9)
 
Х..ню якусь положили на об’їздній дорозі з вул. Самбірської а не асфальт, глину змішали з якимось шміром!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Бо, 09:31 26 листопада 2008 р.
 
Той п..ар Іванців така скотина, бабло пи...ть а потім каже як аху..но нам живеться, як він буде нашим мером то буде повна ж..а, в принціма при любому меру нам повна жо...
Рейтинг: 1+ 0-
 
Алекс, 09:32 26 листопада 2008 р.
 
Люди, ви як коментуєте, то хоча б без матів 8)
Рейтинг: 7+ 0-
 
Адміністратор, 09:33 26 листопада 2008 р.
 
яка би та дорога не була, добре що хоч ставлять. Хоть тиждень поїздити по добрі дорозі і то добре, ніж ніколи її там не бачити
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олюсик, 01:05 27 листопада 2008 р.
 
Вчора всю техніку з Фабричної забрали - роботи завершено до весни.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 11:50 27 листопада 2008 р.
 
Я не є прихильником сучасної і минулої влади міста, але коли щось в місті робиться, це вже добре. Як би кожен дрогобичанин хоча б трішки зробив для благоустрою міста то і місто буде красивішим.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Реаліс, 15:08 27 листопада 2008 р.
 
Який мер така й обїздна дорога на Самбірській!
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 14:14 28 листопада 2008 р.
 
вот вам результат минулорічнои роботи все зіишло зі снігом)))
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 11:24 28 квітня 2009 р.
 
Бач, і люди по Фабричній не ходять. Видать -літають чи їздять. А ось по Пилипа Орлика і ходять, і їздять, а ями такі навіть на тротуарах, що можна голову зламати. Щось трішки відремонтували дорогу, а ями знову вилізають наверх... Перейти до ринку неможливо. А далі, минувши ринок, можна взагалі про дорогу не згадувати. Рух там страшний, зебри нема, діти до школи добираються на свій страх і ризик, скрізь ями, сміття повно. Те сміття і з ринку, і з гаражів на обочинах просто вражає. Навіть цигани собі б так не позволили смітити. Парк загадили. Невже так важко визначити отих нехлюїв і покарати. Вивісити фото на всезагальний осуд, оштрафувати, змусити прибрати все. На другий раз людина б уже не робила такого. Хоча людина й так не робила б такого..
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ганна, 13:18 29 квітня 2012 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3940 днів)