Безпорадна влада

Надрукувати
Плітки
28.11.2008
РатушаСьогодні ми питали у людей на вулицях "Скажіть, що для вас зробила міська влада?". Деякі казали "не знаю", деякі пробували щось назвати, деякі навіть висловлювалися нецензурно. А більшість просто відповіли "нічого".

Так і є - вчинками влади для населення можна назвати лише освітлення вулиць, ремонт доріг та встановлення нових проїздних маршрутів. Та це все за останній рік. А взагалі? Що для нас зробила влада?

А ось для себе кожен з них вочевидь зробив багато. Адже у Дрогобичі міняються люди при владі - а сама влада незмінна: населення в останню чергу.

Всі публічні заходи за останній рік - або присвячені Бруно Шульцу, або ОУН-УПА, або Голодомору. Навіть День міста - і той приткнули до церковного свята, щоб урочистостями догодити церкві Св.Трійці, і мати можливість спокійно розкопати площу.

Зараз у місті є опозиція, але й вона не краща. Просто група людей, яких обділили чи залишили збоку - і ще несвідомі громадяни, які їм вірять. Газетка опозиції "Дрогобицький майдан" - дешеве бульварне видання, яке навіть не варто читати перед використанням по призначенню.

І слово "майдан" у назві напевно має вказувати на свободу вибору, перемогу демократії і т.п. Та тільки ось у нас тепер це слово асоціюється з невиконаними обіцянками та обдуреними людьми.

А коли прочитали сьогоднішнє звернення з ратуші, де кажуть що "нинішня міська влада - це влада, обрана народом", то можна сказати одне - раніше хоча б вибирали людей. А зараз вибираємо партії. Кожна гне свою лінію, і кожна гребе до себе.

І наостанок, ще одне зауваження щодо того звернення, де закликається поважати жінок (тобто Аллу Гладун) - то де ж була ваша совість, панове, коли ви усунули незручну для вас людину (Миколу Гука) і дали пані Гладун "віжки в руки"?

Як висновок - погляньте на результати опитування на цьому ж сайті. Де найбільше людей висловило думку "проти всіх". Ось на що реально заслуговує наша влада.
Переглядів: 4528

Коментарі (4)
 
В березні (після відсторонення М.Гука) наша громадська організація "Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад" проводила аналогічне опитування (див. "ільне слово №11 за 13-19 березня) і результати були аналогічними. За вісім місяців відношення до влади в дрогобичан не змінилося. Які можуть бути питання ? Справді безпорадна, але для людей, для себе - ні !
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 21:45 29 листопада 2008 р.
 
Мене цікавить таке питання( хоча воно скоріш за все риторичне): якщо в вашій хаті течуть крани, протікає дах, падає штукатурка, і т.п. негаразди, чи будете ви думати, яку підлогу настеляти- дешевший ламінат. чи(для форсу) дубовий паркет? Це я веду до того, що як можна витрачати 15 млн грн на бруківку площі, коли в місті стільки об"єктів, де можна, навіть потрібно терміново вкласти ці кошти. Подивіться на 3 та 4 школи ( те що бачу в центрі)- фасади страшнющі. В 4 , наскільки знаю, не має спортзалу. Який бюджет ДЮСШ? -мізерний. І це тоді, коли в країні так помирають діти. А яка ситуація в лікарнях?! Дитяча інфекційна, онкологія ( в палатах по 8-10 людей) і т. д.. Можна ще дуже довго продовжувати. Невже наші можновладці цього не знають, чи їм, швидче, начхати на все і на всіх!
Рейтинг: 0+ -6-
 
я, 20:57 02 грудня 2008 р.
 
Звісно, що їм все одно. Адже своя сорочка ближче до тіла - лікарні і школи далеко, а площа поряд з ратушею. Тому "Я" повністю правий - ця влада не народна, а кожен лише сам собі...
Рейтинг: 7+ 0-
 
Адміністратор, 21:07 02 грудня 2008 р.
 
поясную таким методом легше вкрасти гроші!
Рейтинг: 0+ -9-
 
тои що знае, 22:28 02 грудня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4917 днів)