Бережись автомобіля!

Надрукувати
Фоторепортаж
11.12.2008
АваріяНові високі штрафи ДАІ не оберігають від аварій. І як доказ - сьогодні, приблизно о 17 вечора біля універмагу машина збила жінку похилого віку і трирічну дитину (дівчинку).
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 1 фото)

Фото поганої якості, та видно сам автомобіль, працівника ДАІ і браму на цвинтар.

За словами очевидців, жінка і дитина переходили дорогу. Вийшли із-за машини, що стояла на обочині. І саме тоді на них наїхав водій іномарки чорного коліру - оскільки ніяк не міг побачити пішоходів.

Постраждалі перетинали дорогу у непередбаченому місці - якраз проти огорожі цвинтаря, де нема ніякої зебри чи дорожніх знаків.

У той час на вулиці було уже темно, а ліхтарі ще не горіли - і в результаті потерпілих забрали аж дві машини швидкої допомоги. Варто відмітити, що прибули вони досить швидко, навіть швидше від машини ДАІ.

Основним джерелом інформації для нас і працівників автоінспекції послужили люди, що продають фрукти на площадці біля "Експресу". Однак офіційно свідчити ніхто не захотів - навіть коли шофер автомобіля питав, чи хтось може словесно відтворити послідовність подій.

Автомобіль прямував по вулиці Грушевського зі сторони залізничного вокзалу до центру.
Переглядів: 4232

Коментарі (4)
 
:sigh
Рейтинг: 0+ -5-
 
б, 03:39 12 грудня 2008 р.
 
Наші пішоходи як телята!
Рейтинг: 2+ 0-
 
алекс, 09:02 12 грудня 2008 р.
 
Але є ще й такі зебри, що навіть і не зупиняються. Тому навіть непезпечно на них ставати. Водій не хотів і не внуватий. У нас низька культура вуличного руху. Якби так в Польщі перетнув суцільну лцнію, то би заплатив 5 Євро штрафу і всі газети про тебе би писали. Але, поруч з тим, якщо не освітлюється вулиця, то можна руки- ноги поламати, якщо вже не голову розбити. Необхідно місцевих гай-депутатів заставити платити за лікування постраждалим, і водію компенсувати за страх і поломану машину.
Рейтинг: 0+ -7-
 
Ігор, 12:35 14 грудня 2008 р.
 
Жінка померла, а дитину відвезли у Львів.
Рейтинг: 7+ 0-
 
я, 21:58 18 грудня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4453 дні)