Справедливий Литвин

Надрукувати
Новини
15.12.2008
Верховна РадаМи ось завжди критикуємо владу, як місцеву, так і всеукраїнську. Бо найбільше зі сторони видно вади і хиби у людей. Та сьогодні нарешті одна з небагатьох причин похвалити українського політика. Скажемо декілька слів про Володимира Литвина.

Здивування і водночас схвалення викликали останні заяви та інтерв’ю Володимира Михайловича.

1. Про заборону трансляції російських каналів.
"Я переконаний, що люди повинні мати можливість отримувати вичерпну інформацію, яка їх цікавить, і робити відповідні висновки. Тому в умовах кризи, коли немає хліба і люди відчувають утиск в інформаційному середовищі, це створює кумулятивний заряд негативу."

Дійсно, чому хтось має дозволяти, що нам дивитися, а що ні? Причини вочевидь банальні - ще раз вилизати гузно зірково-смугастому дядьку Сему. А це неправильно.

Навіть якщо відійти від політики, то російські канали деколи й цікавіше дивитися.

2. Про встановлення пам’ятника шведському королю Карлу ХІІ.
"Оскільки я історик за освітою, у мене тут позиція об'єктивна. Що стосується Мазепи, я переконаний, що тут повинні говорити не політики, а історики. Але мені здається, якщо брати події 1709 року, то тут дуже багато надуманого."

Про цей випадок з пам’ятником ми уже писали. Адже тепер у певних колах окупанта Карла ХІІ роблять героєм-визволителем. А гетьмана Мазепу взагалі національним героєм, бо перейшов на сторону шведів - хоча є припущення, що ця зрада була виявом старечого маразму гетьмана (якому тоді було 68 років).

Варто відмітити, що Швеція зовсім не приділяє подіям тих днів такого значення, як Україна. Тому ідея встановлення пам’ятника Карлу ХІІ здається повним абсурдом.

3. Про популяризацію ідеї геноциду.
"Що стосується інших питань, наприклад, теми Голодомору, то я категорично проти того, щоб переводити цю тему в площину етноциду. Те, що робиться в Україні, призначене на експорт в цій темі. Думаю, політикам важливо було б послухати учених. Так, як ця тема педалює, вона перетворюється на Україні у фарс."

Також повністю наша позиція. Правильно сказано - весь рух з голодомором йде "на експорт", тобто є явищем суто показового патріотизму перед Заходом та США.

Сподіваємося, що Литвин зможе дійсно щось зробити для нашої держави, адже за весь час своєї політичної та наукової діяльності він заслуговує лише на позитивні відгуки.
Переглядів: 4140

Коментарі (6)
 
е пропозиція 11 лютого всім не згодним діями наших можновладців виити на вулицю!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 20:40 15 грудня 2008 р.
 
22грудня о12.00 всім незгодним здіями влади -натисни на клаксон.Див.Українська правда інтернет видання.Маніфест середнього класу України
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олег, 11:19 21 грудня 2008 р.
 
Ага, ще й за то, що він у свій час, коли був головою Верховної Ради до 2004 року, оформив оренду ВАТ "НПК-Галичина" на підприємство Верховної Ради і таким чином смикнув з бюджету України кілька сотень мільйонів гривень несплачених ПДВ (підприємства ВР звільняються від спати ПДВ). А нафту на НПК поставляв фермер з Київщини - і такоє без ПДВ. Так що хваліть далі...
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 15:56 22 грудня 2008 р.
 
Якщо добре подумати, то у кожного з можновладців є багато чорних фактів у біографії. Та супроти тих людей, яких треба просто-напросто розстріляти, а вони керують державою, Литвин просто святий.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Адміністратор, 07:57 23 грудня 2008 р.
 
Якщо так підходити до цього - будь-хто, хто вкрав в українського народу хоч одну копійку є ЗЛОДІЙ і він не може керувати навіть сантехніками у самому задрипаному ЖЕКу. А таке відношення, він святий бо ми не знаємо скільки він насправді вкрав, є просто нехтування власною гідністю і свободою, яку на початку минулого століття наші предки завоювували ціною своїх життів, і яка нам, українцям, як виявилось, у 90 тих роках перепала нахаляву без жодних зусиль, без жодної краплини української крові. А історія жорстко показує, що по-іншому ми просто не цінуємо.
Рейтинг: 0+ -4-
 
, 18:45 24 грудня 2008 р.
 
Повна нісенітниця. Прив’язали Литвина до усіх злодюг... 
 
Далі. Ніякої свободи ні на початку минулого століття не було, ні у 90-х роках - лише комусь щось здалося.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 22:40 24 грудня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4238 днів)