Іванціва на мило?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.02.2009
ПомаранчевіБогдан Іванців, головний "нашоукраїновець" Дрогобича, займає одночасно посаду заступника мера міста і депутата міської ради. Одночасне суміщення таких посад незаконне - оскільки член виконавчого комітету не може бути одночасно депутатом. Та Іванціву "закони не писані".

З цього питання (позбавлення Іванціва однієї з посад, чому він шалено пручається) у міській раді було створено спеціальну комісію, яка після звернення до Головного управління державної служби України законно "просить" шановного пана злізти з одного стільця.

Та марно - сам Богдан Іванців категорично відмовляється полишити своє депутатство, яке йому "дуже дороге". І свою відмову мотивує важким економічним становищем, кризою... Дід Панас сучасності.

Незважаючи на те, що кожен депутат при реєстрації підписував зобов’язання скласти депутатські повноваження у випадку їх обрання до виконавчих органів, Іванців не збирається віддавати мандат.

Відомо, що таке ось незаконне суміщення посад дозволяє пану Іванціву впливати на виділення і освоєння коштів з бюджету міста на різні роботи та об’єкти - і ніхто не зможе відслідкувати зловживання, якщо такі присутні.

Ще раз повторимося - він не лише депутат, а й керівник фракції "Наша Україна" Дрогобича. За час перебування Іванціва при владі запущено багато проектів - і раптове позбавлення повноважень може нашкодити не лише йому.  Правильно кажуть, що "своя сорочка завжди ближче до тіла".

Як правильно висловились наші колеги з дрогобицького "Майдану", пан Іванців закон має "у дупі" - що не становить переваг для людини на таких посадах.

І остання думка на рахунок цього - чому ж питання про позбавлення Іванціва депутатства виникли саме тепер? За стільки часу його двоякої діяльності? Очевидно тому, що опозиція тихо мовчала "в тряпочку" - а тепер, після перемоги Гука в суді, висування подібних заяв стало можливим?

Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 4600

Коментарі (8)
 
які пропозиціи для помягшення наслідків кризи озвучили місцеві депутати? маю пропозицію для всіх мислячих людеи дрогобича лишати свои ідеи тут!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 19:15 03 лютого 2009 р.
 
мав на увазі еваекуатор!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 19:51 03 лютого 2009 р.
 
евакуатор
Рейтинг: 1+ 0-
 
а, 20:24 03 лютого 2009 р.
 
я -дякую)
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 20:33 03 лютого 2009 р.
 
Ну не біда, помилився, ну не відрізняє бройлера від брокера .
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дядько, 20:55 03 лютого 2009 р.
 
Дядько ну це вже ви перегнули!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 20:59 03 лютого 2009 р.
 
Що Гук Що Іванців однаково в місті така розруха ні освітлення ні прибирання, а дороги в стані 1945 року(ремонтують в листопаді, а після снігу знов завал) їх треба до кримінальної відповідальності притягувати!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Андрій, 00:17 08 лютого 2009 р.
 
Взагалі пан Іванців-цікава людина: 
спочатку розвалив "Будзв'язок", потім-"Алсет", а скоро розвалить і свою партію, а ще гірше-наш Дрогобич. 
До речі нічого не змінилося-на "Алсеті" у Іванціва була Ала, тепер навпаки :grin  
Дует у них кльовий :?
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 17:44 10 лютого 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)