Пусти свиню у ратушу

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
10.02.2009
РатушаУ неділю (8 лютого 2009 року) відбулися громадські слухання "Про роботу Дрогобицької міської ради", з ініціативи Громадського форуму Дрогобиччини. А з ініціативи представників міської ради ці слухання перетворилися на фарс - вкотре показучи зневажливе ставлення ставлення можновладців до думки простих людей.

З ратушних звітували Алла Гладун, Петро Суда і Богдан Пристай. Зі сторони опозиції - Тарас Гентош, Юрій Модрицький та Володимир Млічко. Останні двоє - керівники експертних груп з питань роботи міської ради. Так, у Дрогобичі і такі існують.

Є міська рада, її роботу перевіряє експертна група з питань роботи. А для перевірки цієї експертної групи треба створити ще одну "надекспертну" групу - і буде повна видимість роботи, всі задоволені, всім добре...

Основне з цих слухань - голосування за розпуск міської ради. Фактично, за цей розпуск проголосували. Та юридично втілити не вийде. Ось і виходить, що посиділи, покричали, і розійшлися ні з чим.

Хоча ратушних все-таки образили. Ще б пак, всі їх критикували - голосно і у мікрофон. А захистити не було кому - хто намагався, тому відразу мікрофон вимикали, не давали говорити "не по темі".

Вони нарікають на роботу мандатної комісії - на порушення процедури реєстрації і видачі мандатів, фальсифікації щодо підрахунку голосів, тощо. Особливо вразливі люди пішли з залу - не вистачило мужності спостерігати такі "зловживання".

Дивні наші люди - коли щось відбувається не так, як хочуть, то відразу починають кричати про фальсифікації і недотримання різних законів та нормативних актів. Звісно, якби громадяни проголосували за вигідне міській раді рішення, ніхто б і слова не сказав про роботу мандатної комісії. Такі вони вже є - люди, що мають владу в цьому місті.

Хоча й дякували за здорову критику і конструктивні пропозиції, та наперед відомо, що ніхто і в вус не дує у ратуші. Адже депутата лише вибрати легко, а позбутися потім зовсім непросто.
Переглядів: 4165

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)