Два будинки і квартира

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
18.02.2009
Герб ДрогобичаДобре, що депутатам міської ради стало шкода казенної жилплощі, яку Алла Гладун хотіла передати у власність СБУ Дрогобича. А то б місто позбулося квартири площею 25м2.

Кажуть, що сама пані Алла має проблеми з СБУ, і передачею житла хотіла їх вирішити. Проте дурних нема, і одразу можна припустити, що у випадку передачі квартира б не була конспіративною явкою чи таємним штабом СБУ - а просто нею користувався б хтось з вищих чинів.

Квартира залишилася у комунальній власності. А запаси житла "поповнили" ще два недобудовані будинки, що визнані безхазяйними.

Це будинки по вул. Козловського, 53 та вул. Лесі Українки, 66а. Будувати їх розпочали ще за радянських часів, але розпад СРСР, перебудова (розкрадання) зовсім не сприяли продовженню будівництва. А у незалежній Україні не до продовження зведення довгобудів - на новобудови коштів бракує.

І аж через стільки часу, коли й сліпому стало видно неможливість продовженнями будівництва, будинки визнано безхазяйними.

Продовжуючи згадувати часи колишні, хочеться щоб і тепер у молодих сімей була можливість безкоштовно отримати житло. А то чомусь зовсім не до незалежності молодій людині, коли жити нема де. Знову таки, щоб наважитися на трьох дітей у такій державі, треба бути багатим, або несповна розуму.

Так що місто не позбулося квартири і набуло два безхазяйні будинки - та комунальних проблем від цього зовсім не поменшало.

Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 191

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3913 днів)