Замело дороги...

Надрукувати
Плітки
19.02.2009
ДорогиА навіщо нам сніг, якщо на санях ми не їздимо?  Неправильно. Сніг потрібен хоча б для того, що приховати жахливий стан доріг - але весна не за горами, і скоро всі побачимо, на що минулого року було витрачено близько 14 млн. грн.

Вже тепер під снігом відпадають цілі куски асфальту, і ледь замасковані ями лише прикриті снігом.

Богдан Іванців, головний розпорядник ремонту доріг, знову повторив "подвиг" своїх попередників - як-небудь прикрив старі ями новим асфальтом. За шалені гроші.

Навіть не спеціалісту зрозуміло, що роботи по ремонту доріг, які проводяться на початку зими, коли на вулиці мороз і падає перший сніг, зазделегідь приречені на невдачу. Це зрозуміло усім - але не Іванціву.

Ми не раз писали про дороги, але це тема залишається актуальною доти, поки їх стан не буде належним - поки хтось дійсно цим не займеться.

А зараз залишається лише чекати весни, і усвідомлювати те, що тала вода може забрати залишки недбало покладеного дорожнього покриття.
Переглядів: 4190

Коментарі (7)
 
Дістали
Рейтинг: 8+ 0-
 
, 20:45 19 лютого 2009 р.
 
Стрию набагато в кращому стані дороги! регулярно іде ощишення від снігу .а у нас 19століття хоч на конях ізди!
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 21:14 19 лютого 2009 р.
 
Чому місцева влада не візьме підручник з дорогобудування і не визначить для себе - що довговіна дорога - це та дорога, котру не розмиває вода? Чому такий елемент доріг як водовідвід (дощіка) на дорогах нашого міста відіграє лише суто символічну роль? Та тому, що як дорога не буде сипатись - не буде підстав для витрачання наступних мільйонів, ніби то, на її ремонт. Нехай прочистять старі і встановлять нові водовідвідні системи на наших дорогах - тоді й асфальт довше служитиме і гроші в бюджеті зекономляться.
Рейтинг: 0+ -10-
 
Дрогобичанин, 23:02 19 лютого 2009 р.
 
;) даруйте, "дощівка"
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 23:02 19 лютого 2009 р.
 
повністтю згоден 1) відвід води 2)спеціальнии бітум 3)проводити ремонтні роботи в сезон ане зимою, 4)гарантіи від генпідрядчиків 5)звіт через рік перед громадою на місці проведення ремробіт!
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 00:01 20 лютого 2009 р.
 
Будівнитво та ремонт були і залишаються найкращим способом, для відмивання бютжетних коштів. Грядуть вибори - потрібні гроші.Коли пан Іванців купляє в магазині телевізор чи щось подібне, то обовязково вимагає гарантію якості на тривалий термін, а чому влада не вимагає гарантії від підрядника за якість виконаних робіт. Думаю тоді дороги будуть ремонтувати не підставні фірми, які дають "відкат" владі за можливість "попрацювати". Нажаль таку практику "відмивання коштів" придумали не у Дрогобичі, діє вона і у багатьох інших містах. :sigh
Рейтинг: 0+ -2-
 
місцевий, 12:14 20 лютого 2009 р.
 
8) Дорогих в жахливому стані- це факт, тому треба залучати іноземних інвесторів, щоб ті вкладали кошти у розбудову доріг та інфраструктури!
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 15:31 23 лютого 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)