З Днем Захисника Вітчизни!

Надрукувати
Новини
23.02.2009
ВВВШановні юнаки та мужчини!
Вітаємо Вас з Днем Захисника Вітчизни.
Бажаємо мужності, відваги, справедливості у вчинках і здорового глузду.

Хоча вітати зі святом завжди слід зранку, але крім привітань є і певні думки щодо цього Дня.

Це свято радянського походження, засноване у 1922 році під назвою "День Червоної Армії". З 1949 року по 1993 назву було змінено на "День Червоної Армії та Воєнно-Морського флоту". Крім України, відзначається також у Росії, Білорусії та Придністров’ї.

У теперішній Україні сьогоднішній день названо Днем Захисника Вітчизни, а День Армії офіційно перенесено на 6 грудня. Та дійсно народного визнання 6 грудня не дістало, і тому у побуті відзначається лише 23 лютого, тобто сьогодні.

Слід відмітити, що у Росії 23 лютого, крім свята Захисника Вітчизни, є також чоловічим святом (у противагу 8 березню) і є офіційним вихідним днем. В Україні ж ні 6 грудня, ні 23 лютого не є вихідними днями.

Надіємось, що сьогодняшнє свято не буде заборонене черговим ультраправим наказом - якими зараз фактично насаджуються ідеї нацизму, реабілітуються фашистські прислужники і затоптуються загальнолюдські моральні цінності.

Адже Червона Армія - це не тодішня ідеологічна верхівка. Це наші батьки і діди, які у ній служили. Тоді армія була місцем, де юнаки мужніли, куди йшли охоче. А зараз це місце, де лише принижують і калічать нашу молодь.

Хто у СРСР не служив, того оточення не вважало за справжнього мужчину - і тут зовсім ні при чому ідеологія чи партія. Адже навіть партійні високопосадовці мусили віддавати своїх дітей служити. Сьогодні ж служать лише дурні, або дуже бідні люди - решту всіма правдами і неправдами уникають служби.

P.S. Прикро, що у нашій державі день народження Президента відзначається з більшою помпою і пафосом, ніж День Захисника Вітчизни.
Переглядів: 6941

Коментарі (17)
 
прибий собі той значок до чола
Рейтинг: 1+ 0-
 
Іван, 15:30 24 лютого 2009 р.
 
іван а ти свіи відкрути ці свого чола!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 16:03 24 лютого 2009 р.
 
"Тоді армія була місцем, де юнаки мужніли, куди йшли охоче". 
Ви маєте на увазі мужніли в Афганістані, Будапешті, чи Польщі чи під час дідівщини, або придушення народних рухів в успішній Прибалтиці і т.д. і т.п.. 
Я знаю що у вісімдесятих юнаки охоче шукали можливість не піти до армії. А "охоче йшли" ті що не мали змоги відкупитись, у тому чилі від Афганістану. 
Де ж ви таких вар'ятів відшукаєте що повірять у такі твердження.  
Ну може років через 100. Не раніше.  
 
Ще вас доповню що в армії стають мужчинами. Така думка теж побутувала.  
Таке враження що ті що не служив так і мужчинами не стали. Капець. Думаю їх жінки будуть протестувати.  
 
Шановний автор, повірте такі думки можна висловлювати в недалеких райцентрових східноукраїських газетах.  
Ну не ведуться в Дрогобичі люди на це. Не думаєте ви, що така явна і досить неприхована прорадянська агітація, яка проходить червоною, по ваших публікаціях відверне читачів. Повірте людині яка довго працює в рекламі. Якщо вже й пропагувати ідеї то значно тонше. Ну немає так багато глупих.  
А якщо і знайти щось позитивне в згаданій армії. То хіба боротьбу з фашистами. В цьому хоч буде якась правда. 
Буде правда будуть і вдячні читачі.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Роман, 22:35 24 лютого 2009 р.
 
У всіх без винятку статтях пропаганда чи агітація відсутня - тому з нашою думкою може погодитися чи не погодитися кожен.  
 
До цієї статті: радянська армія проти сучасної - просто табір відпочинку, з врахуванням навіть конфліктів у гарячих точках. І для чого взагалі сучасна армія? 
 
Про правду - взяв до рук нині підручник з історії для 8 класу 2008 року випуску і вжахнувся - настільки історію перекрутив сучасний режим. То де більша правда? 
 
P.S. Видно зразу западенця)) Бо називає східноукраїнські газети недалекими. Хоча, на мою думку, вони пишуть більше правди, ніж західноукраїнські "далекі".
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 22:50 24 лютого 2009 р.
 
Роману- засилля національнои -популістичнои ідеи на теренах львівщини себе вичерпала, повір я представник нового покоління і ці ідеи нам баидужі.Влада яку хочуть спасти лозунгами і патріотичними піснями не для нас.Треба глобальніше мислити, і будувати маибутне а не вірити казкам про від бабусь про справедливих героів.Роман ти скажи мені хоч одне велике підприемство Дрогобича яке налечить украинцям? Галичина!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 23:50 24 лютого 2009 р.
 
Адміну 
-Боже упаси, сучасна армія поза коментарями. Зграя, а не армія. Я про неї не писав. 
- По підручнику: якщо ви історик то можливо маєте право на такі твердження. 
Зрештою будь-яка держава формує політику. Це природньо. А за рівнем перекрученості думаю Україна поступається Союзу 
- Те що я западенець це факт. 
- Щодо східноуркаїнських газет - це емоції. Необ'єктивно. Беру слова назад. 
Максу- По великому рахунку згідний. 
Як економіст скажу що мені байдуже хто інвестор. Важливо щоб економіка не ставала політикою. Це зрештою залежить від місцевої влади. 
 
Ну а що таке казки бабусь. Це ж їхнє життя. Вони ж об'єктивніші ніж книжки. 
 
А так в цілому я згідний з Вами.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Роман, 11:41 25 лютого 2009 р.
 
Роману -радии познаиомитись ще з одним мисличим дрогобичанином )))
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 12:03 25 лютого 2009 р.
 
Друзі, вашу мать, та що ви тут різню затіяли. Та відкрийте очі і реально подивіться на речі. Коли мене в армію призивали ( і слава Богу, що служив ! ), то забирали всіх - і хромих, і хворих, і косих. Всіх. "И в нестроевые, и на кухню пойдёт". Армія - це школа життя. Навіть та наша сучасна роздовбана армія, але це відображення нашого життя. І служать люди, і настоящі мужики йдуть, і хвала їм. Але зараз, коли продают сучасну зброю кудись там папуасам на "Сомалі", а свою армію не можуть забезпечити, то це і є національна зрада. То ліпше засекретити реальне падіння економіки , щоби люди не знали, як це кажуть ці наші можновладці-гавноєди (там у них уже бєлочка конкретна). Ніби люди не будуть знати про проценти падіння ? О то і є дееержавна таааємниця.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ігор, 23:49 25 лютого 2009 р.
 
Прочитав статтю - маразм, прочитав відгуки - повний маразм. Автору перед написанням подібних статейок слід взяти до рук підручник з історії. Прохання до редакії сайту -не відбивайте тупими статтями бажання зайти на ваш сайт.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Місцевий, 11:49 26 лютого 2009 р.
 
Прочитав коментар Місцевого - набір слів. 
 
Брав сучасні підручники історії - відверта брехня. 
 
Прохання до таких "місцевих" - не відбивайте тупими коментарями бажання писати.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 11:58 26 лютого 2009 р.
 
Та той Місцевий напевно з третього поверху. Не розумію, де маразм, та ще й повний. А про історію взагалі мовчу. Історію яку або чию хоче він, щоб ми читали ?  
Відповім так - хочеш почути те що хочеш, перше сам навчися слухати і розуміти інших.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Ігор, 12:07 26 лютого 2009 р.
 
місцевому!
Рейтинг: 5+ 0-
 
макс, 12:25 26 лютого 2009 р.
 
Не нервуйте мене тими значками! :(
Рейтинг: 2+ 0-
 
Андрій, 18:40 27 лютого 2009 р.
 
Хлопці, постривайте! А що робити з тими тисячами , що полягли в землю за Батьківщину? Тоді вона була у всіх одна.І вмирали зі словами"За Батьківщину! "А з якими словами на вустах, якщо прийдеться , підуть у бій зараз? З МАТЮКАМИ ? :cry
Рейтинг: 0+ -1-
 
щебетуха, 11:21 10 березня 2009 р.
 
Адмін! Дядько добирає слова, знає що пише і як пише. У всякому разі не вживає сленгу та інших недобірних слів, які чомусь не видаляються.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дядько, 23:10 11 березня 2009 р.
 
Самі по собі навіть нецензурні слова не є образливими, якщо не сказані в чиюсь адресу. 
 
А коментарі таких як ви (що виригують образу в сторону редакції без жодних обгрунтувань) правляться і видаляються тому, що сперечатися з вами неможливо - адже для цього прийдеться опуститися до вашого рівня, де ви досвідом задавите.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Адміністратор, 23:13 11 березня 2009 р.
 
Дядько чому ви сваратись)) невже вам стане легше на душі шо ви нас посварите.Ми тут ні дочого ми не почали другу світову, і необкрадае держбюжет)) мир вашому серцю))
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 00:03 12 березня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)