Хто мобільного боїться?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
24.02.2009
ЗатемненняЗараз в Україні всіляких "народних" та "національних" плодиться без ліку. І крім політики, у якій нічого не тямлять, починають брати учать у ще більш для них незрозумілих сферах життя. Дрогобич не виключення. І від однієї з таких організацій отримала листа наша Алла Гладун. Народний Фронт Дрогобиччини - так вони себе називають.

А підтримку мають вочевидь з "Комітету Дрогобиччина" української діаспори США та Канади. До речі, за найменшою підозрою фінансування проросійських організацій з Росії наші псевдопатріоти зчиняють галас, а коли нашим "хуторянам" йдуть гроші із-за океану - то так і має бути.

Так ось, дрогобицькі сучасні Дон Кіхоти замість вітряних млинів воюють з ... антенами мобільного стільникового зв’язку! Лист наведемо коротко у формі цитат з нашими коментарями.

У листі йшлося про те, що у Дрогобичі "зацікавлені сили протягом декількох років при повному упущенні і безконтрольності міської влади декількох каденцій встановили величезну, просто вражаючу кількість вишок станцій мобільного зв’язку..."

- Ці "зацікавлені сили" називаються операторами мобільного зв’язку, яким користуються навіть пани народнофронтовці. А кількість вражає, бо кожен оператор має свої вишки, декілька штук на місто для забезпечення належної якості покриття.

"...які цілодобово випромінюють і створюють потужне електромагнітне поле".

- Цілковите дилетанство. Антени є рентрасляторами радіохвиль, причому ультракоротких (як FM-радіо). Тому ніякого "потужного поля" вони не створюють. А щодо електромагнітних хвиль - будь-яке світло (навіть сонячне), радіосигнали і т.п. є електромагнітною хвилею! Відкрийте підручник з фізики, прочитайте.

"В результаті цього ганебного факту техногенного геноциду жителі міста постійно зазнають електромагнітного опромінення і наражені на високий ступінь виникнення онкологічних і серцево-судинних захворювань."

- Знають розумні слова, але не знають їх змісту. Справжній геноцид створює теперішня влада, за якої народ скоро з голоду помре. А представники Народного Фронту певно самі потрапляли під опромінення. Або спеціально пишуть дезінформацію - адже навіть від простої мікрохвильовки опромінення більше. Щодо ризику виникнення хвороб - з нашою екологією нам ніяке опромінення вже не страшне.

"За спостереженнями мешканців міста, першими відреагували на це таргани, які залишили оселі дрогобичан. А куди діватися людям?"

- І сміх, і гріх. Це ж хто сидів і за тарганами спостерігав? Бідні комахи втекли, бо у наших оселях їм навіть крихт вже не перепадає, їсти нічого. А людям дійсно діватися нікуди, 70% за межею бідності живуть.

"Дрогобич займає провідне місце в світі за кількістю встановлених вишок СМЗ на одиницю площі, їх – близько 20. Наприклад, в сусідньому Трускавці таких комунікацій лише 2 одиниці, і ті розміщені на будівлі Укртелекому."

- Можна ще повірити, що пани з цієї організації порахували у Трускавці антени на будівлі Укртелекому - навіть не по всьому місті. Але те, що вони володіють інформацією про кількість антен на одиницю площі по світі, як мінімум викликає сумнів.

"В цивілізованих країнах світу такі комплекси розміщують за межами територій, на яких проживає населення."

- А це вже цілковита брехня. Адже стільниковий зв’язок працює на ультракоротких радіохвилях, які діють лише у зоні прямої видимості (максимум 15-20 км, залежно від місцевості, у містах набагато менше). Тому антени встановлюють саме таким чином. Тепер подумайте, чи працював би мобільний зв’язок у містах, де нема антен? Одночасно це відповідь на закид про Трускавець - там на горбах антени мають більшу зону дії, ніж у нас на рівнині.

"Крім того, є вагомі підстави вважати, що частина вишок, які розміщені в нашому місті, можуть виконувати абсолютно інші, секретно-технологічні цілі, які можуть використовувати іноземні спецслужби в стратегічних цілях. Адже власниками СМЗ є й компанії іноземних держав, а це вже – скандал міжнародного масштабу!"

- А це ось вони грубо натякають на Білайн, Мтс і Лайф. Адже український задрипаний Київстар давно не конкурент. І цікаві казочки про секретні цілі вишок, спецслужби і т.п. Панове "Народний Фронт"! Такий стан називається "параноя".

"Вимагаємо негайно припинити експерименти на території нашого міста! ... рішення міської ради щодо якнайшвидшого винесення за межі міста станцій мобільного зв’язку, насамперед зі спальних мікрорайонів і центру міста. Вимагаємо створити комісію до 15 березня 2009 року."

- І вони ще й вимагають, не маючи ніяких законних підстав - крім істерики у голосі. Навіть навпаки, ця акція "Народного Фронту" є вочевидь свідомо провокаційною - адже у результаті проведених досліджень Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно визнала: "Жодна з проведених останнім часом експертиз не підтвердила, що РЧ-поля, створювані мобільними телефонами або базовими станціями, негативно позначаються на здоров’ї людей". Чи може наші місцеві крикуни більші експерти у цій галузі?

"В разі невиконання даної вимоги залишаємо за собою право проводити акції протесту на міжнародному рівні. Представники Народного Фронту Дрогобиччини разом з "Комітетом Дрогобиччина" української діаспори США та Канади організують акції протесту методом пікетування і голодування перед посольством України в США у Вашингтоні"

- Є надія, що у них слова хоч тут не розійдуться з ділом. Не знаємо, правда, яке враження така заява справить на пані Гладун, але на її місці варто відповісти "Та хоч з голоду повмирайте...".

Як висновок: звідки їх таких взялося? Таргани поховалися, бо повилізало чимало таких партійок і організацій? І всі головне себе іменують "національними", "народними", "громадськими", "фронтами", "свободами", "об’єднаннями". А якщо подивитися правді у вічі, то їх усіх варто називати "За владу", "За гроші", "За свою вигоду" тощо. А діаспора, яка живе десь там у Штатах чи Канаді, навіть морального права не має втручатися у справи міста.
Переглядів: 5452

Коментарі (1)
 
Так радіус шкідливого впливу вишки біля 70 м. От саме тому таки вишки не ставляться на житлові будинки. А на будвлі як наприклад Універмаг. Але така вишка стоїть і на Ін'язі, от там її дійсно треба зняти, бо це негативно впливає на жіночі органи, а жінок там найбільше, і коли 4 роки опромінюватись можуть виникнути серйозні проблеми.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Oleh, 19:55 11 березня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4557 днів)