Центральна автостоянка

Надрукувати
Плітки
Написав(ла) Макс   
02.03.2009
РатушаРух навколо ратуші тепер нагадує шосейне перехрестя - варто лише вийти в центр, і невідомо, у який кут стати, щоб не потрапити під колеса. А особливо "ввічливі" водії при цьому ще й обурюються наявністю пішоходів.

Так, у країні криза, але ж владі не варто забувати про основний її обов’язок - ведення господарства міста, що важливіше навіть за політику.

У центрі міста нарахував 39 автомобілів! Куди дивляться наші "доблесні" охоронці доріг? Невже місту завадять кошти від правопорушників?

Влада могла б заробляти на спеціалізованих парковках - 6 парковок на 25 машин по 2 гривні за годину. Ви спитаєте хто б платив? Так, але коли штраф за неправильну парковку буде 300грн, то водії задумаються. Друга проблема - які важелі впливу має працівник паркування; для цього місту варто купити 10 блокувальних пристроїв для коліс і 1 евакуатор.

Тепер простий підрахунок: 6*25=150 автомобілів в годину, множимо нехай на 6 годин роботи парковки і на 2 грн - приблизно 1800-2000 грн в день, а у місяць близько 60 тис. грн!

Любі наші можновладці, просимо вас - наведіть порядок у центрі міста, це ж ваші безпосередні обов’язки.

Хоча... Марно просити, навіть вимагати - адже тоді людям з ратуші прийдеться починати з себе, бо саме більшість з них перетворює площу на безкоштовну стоянку. Навіть новорічну ялинку цього року перенесли із звичного місця, що не заважала паркуватися.

Тому варто припустити, що з такою владою Дрогобич скоро взагалі деградує - спершу переносять День міста, потім роблять з площі стоянку, а далі що?
Переглядів: 4407

Коментарі (1)
 
СВАВІЛЛЯ КРУГОМ І ЗОКРЕМА ЦЕ ВІДНОСИТЬСЯ МОЖНОВЛАДЦІВ дРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЛАДИ
Рейтинг: 15+ 0-
 
ППППП, 15:18 01 квітня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)