Служити нікому не хочеться

Надрукувати
Плітки
16.03.2009
РушницяОсь і завершився весняний призов - а разом з ним завершилася для юнаків тяганина по військоматах, призовних пунктах, медичних комісіях. Для тих, кому не пощастило, попереду рік служби. Але тішить одне - таких всього 10%.

Так саме 10% юнаків з Дрогобича та Стебника пішло служити цьогоріч - інформація відділу внутрішньої політики ратуші.

І найпоширеніші причини комісування допризовників - плоскостопість і сколіоз. Дуже зручні хвороби, які знаючий і зацікавлений лікар може знайти практично у кожного.

Те, що молодь не хоче служити, ні для кого не секрет - але мало хто знає, скільки коштує військовий білет (звільнення від служби в армії). 800 у.о. - і воєнкоми про тебе забувають назавжди.

А ще з тих же джерел розповідають про чисто наш український спосіб "косити" від армії - не жити за місцем прописки. Бували випадки, коли син орендував житло у сусідньому будинку, зарплату отримував "в конверті", дома воєнкомам казали "він у нас дорослий, де живе не знаємо" - і так реально до 25 років можна дотягнути, коли твоє місцеперебування невідоме.

Адже згідно Закону про військовий обов’язок до кримінальної відповідальності можна притягнути юнака, що не з’явився на призовний пункт після 3 повістки. А якщо його місцеперебування офіційно визначити неможливо, то й повістки нема куди слати - ось так і закони не порушуються.

Колишні голосні обіцянки перевести армію лише на контрактну основу так і залишились обіцянками. Хоча, якби хтось спитав, навіщо Україні армія?

Несподіваним став цьогорічний наплив призовників у Закарпатті - але тамтешнім юнакам і не дивно.

Про недоліки сучасної армії ми уже писали - та варто відмітити, що добровільно служити ідуть лише ті, хто не має можливості "закосити".
Переглядів: 11201

Коментарі (4)
 
СКОРО І Я ПІДУ - НЕМАЄ В МЕНЕ 800 У.Е.
Рейтинг: 2+ 0-
 
ОЛЕГ, 14:20 25 березня 2009 р.
 
:( :? :cry :x  
НЕ ХОЧЕТЬСЯ
Рейтинг: 0+ 0-
 
ОЛЕГ, 14:21 25 березня 2009 р.
 
нічого страшного в арміі немає, хто не служить той лінивий!
Рейтинг: 0+ -7-
 
надя, 00:20 11 липня 2010 р.
 
на який термін з листопада йдуть? 
на рік чи більше
Рейтинг: 11+ 0-
 
Вова, 14:01 31 серпня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)