Безплатні робітники потрібні!

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.03.2009
Герб ДрогобичаВкотре мудрим наказом відзначилася Алла Гладун - за інформацією відділу внутрішньої політики ратуші, у Дрогобичі повинні провести генеральне прибирання з 23 березня по 15 квітня. Та цього разу студенти до цієї діяльності не залучені.

А студентів, вочевидь, не чіпатимуть тому, що на їх долю був ще більш мудріший наказ про відгортання снігу на залізничній станції - про що ми також писали.
 
Останнім часом таку ось громадську дармову працю називають словом "толока". У тлумачному словнику читаємо: "Звичайно одноразова праця гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи, на яку скликають сусідів, родичів, товаришів (без оплати, а за частування)".

Частування тут нікому не бачити, це однозначно. А своїх друзів та родичів ні пані Алла, ні інші люди з ратуші точно до такої роботи не "запряжуть". Ось і думай після цього кому вірити - видатним наказам чи словникам української мови?

А заплановано наступне - будинкові управи повинні прибрати прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики. "Комітет міського господарства" відповідатиме за свою царину - смітники та контейнери для сміття. Відділ охорони здоров’я міста відповідатиме за прибирання лікарні та території. Ну і керівники навчальних закладів та підприємств повинні забезпечити чистоту своєї території.

Це важливо! Саме керівники відповідають за чистоту територій. А не працівники підприємств чи студенти (учні) навчальних закладів - тобто ні робітники, ні студенти не зобов’язані займатися прибиранням! Нехай ваші керівники наймають прибиральників для цього, або додатково оплачують.

Для мешканців будинків: якщо біля ваших під’їздів висять оголошення типу "мешканці повинні самі прибирати прибудинкову територію" - це будинкова управа хоче полегшити собі життя.
Переглядів: 4062

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4124 дні)