"Нам без мерів краще жити"

Надрукувати
Плітки
03.04.2009
РатушаНезабаром рік, як Дрогобич залишився без мера - адже виконуючу обов’язки міського голови Аллу Гладун не порівняєш з тим же Гуком. Дивлячись на безкарність такого вчинку, у жовтні минулого року таким же чином поступили і депутати Стебника - "усунули" негідного їм мера.

Микола Гук не полишає спроб повернутися на своє законне місце, куди його обрали дрогобичани. Такі ж спроби робить колишній мер Стебника Роман Калапач - не шкодуючи грошей на адвокатів та юрисконсультантів.

Але якщо Гук у Дрогобичі поплатився за свою принциповість і порядність, ставши на шляху нашим депутатам (якби обирали людей, а не партії, то їх би і близько не допустили), - Калапач, за твердженнями багатьох, був поганим мером - що більше дбав за себе, ніж за місто.

Оскільки місто Стебник адміністративно підпорядковане Дрогобичу, то до цих пір (до 1 квітня) Калапач був членом дрогобицького виконкому. Звільнили. Хотіли обрати Геннадія Куцана (в.о. мера Стебника) - не вистачило голосів.

Ось так міста живуть без мерів, і влада ще твердить нам про демократію. А потім за відсутності твердої руки піднімає голову всіляка ультраправа наволоч, малюючи на стінах свастику; з’являється купа організацій та угруповань (всі без винятку "народні", "національні" чи "громадські"), які постійно "борються" за права людей, а самі представляють лише свої інтереси.

Є одне "але": у Дрогобичі організація "Громадський Форум Дрогобиччини" зовсім не потрапляє під даний вище опис - ці люди дійсно намагаються щось зробити. Та хіба ж наші "ратушники" їм дадуть?
Переглядів: 3465

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)