Чиновники готують собі зміну

Надрукувати
Плітки
28.04.2009
РатушаЗгідно інформації відділу внутрішньої політики міської ради, вчора (27 квітня 2009 року) в ратуші розпочалося стажування членів Молодіжного парламенту та Школи лідери - майбутнього покоління бездарної влади.

Саме стажування проводитиметься у відділах та управліннях виконавчого комітету міської ради. Учні зможуть подивитися що і як робиться (чи не робиться). Бо ж скоро визначна подія - вибори дитячого мера.

Подія дійсно визначна - принаймні для міської влади. Бо якщо подати ці вибори, які по суті є суцільним фарсом, під соусом урочистості, важливості, з великим пафосом - то можна відвернути увагу громадськості від проблем міста. Зокрема від економічних - коли бюджетники бояться за свою зарплатню та робоче місце.

Що ж чиновники роблять, як не готують собі зміну? Адже діти з вулиці, які напевно найбільше знають життя, у ратушу не потраплять. Туди запросять / пустять лише діточок впливових чи багатих батьків, ну і якусь одну бідну нещасну дитину - для політкоректності.

А потім ще й з ратуші заявляють, що таке стажування дуже корисне для підростаючого покоління, бо більшість з цих дітей потім працює у владних структурах (згідно статистики).
Переглядів: 3526

Коментарі (2)
 
:grin :grin :grin :grin
Рейтинг: 0+ -8-
 
ок, 20:04 30 квітня 2009 р.
 
згоден на всі 100
Рейтинг: 2+ 0-
 
ок, 20:05 30 квітня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)