Мітинг на машинах

Надрукувати
Фоторепортаж
30.04.2009
Мітинг Вчора (29 квітня 2009 року) на площі Ринок було організовано мітинг протесту проти незадовільної роботи міської ради за участі Громадського форуму Дрогобичини, КУНу, інших партій.
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 3 фото)

Учасники мітингу приїхали протестувати на автомобілях. Сам мітинг був організований вкрай погано - ніякої попередньої публічної підготовки, залучено всього з десяток людей та машин.

90% людей були просто цікаві, які зупинялися послухати, про що там кричать у мегафони. А кричали там на когось з ратуші, чому заборонено проїзд на площу.  Ніхто з тих, хто стояв і дивився, не знав хто і чого вимагає.

Кінець кінцем автомобілі (з них було декілька таксі) об’їхали кругом ратуші, сигналячи. Добре, що хоч їхали всі в одному напрямку.

Можна однозначно сказати, що міська влада таке ось зібрання практично проігнорувала. Більше того - тепер ще учасників мітингу може бути притягнуто до відповідальності, бо ж проїзд транспорту по площі заборонено. Хоча, коли чиновники там їздять і паркуються, ніхто їх до відповідальності не притягає.
Переглядів: 3606

Коментарі (2)
 
Ви бачили які криві клумби на площі поробили.!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Малий, 14:33 19 травня 2009 р.
 
Гентуш! Шукає нову посаду.Видно ні як не може вибачити своє звільнення з посади.Це не Тустань.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 14:02 20 травня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3941 день)