Безлад у парку

Надрукувати
Плітки
15.05.2009
Герб ДрогобичаТепер до редакції частіше надходять листи від наших читачів. Здебільше, мешканців Дрогобича. А сьогодні нам написала Любов Іванівна з міста Львова - і написала про наш парк культури та відпочинку. Листа варто опублікувати - як ще один доказ недбалості міської влади.

"Минулої неділі навідувала свого сина, що служить у Вашому красивому місті (військова частина, що знаходиться на вул. Трускавецькій)."
Дякуємо. Місто дійсно гарне, але без догляду вже давно втратило колишню красу.

"Навідались ми у Парк культури та відпочинку на цій же вулиці. Парк прекрасний, але чомусь він зараз більш схожий на смітник, хоча в ньому відпочивають батьки з маленькими дітьми."
Парк був колись гарним. Років 20 тому. Але ті часи давно минули. Минули тому, що з чисто українською натурою нашої влади нікому не потрібен парк, що не приносить прибутку.

"23-го травня у військовій частині будуть приймати присягу нове поповнення військовослужбовців і, мабуть, не до одного з них приїдуть батьки. а якщо вони захочуть навідати Ваш парк, то буде дуже соромно за той безлад, що там панує."
Соромно не лише за парк - соромно за всі вулиці, за місто в цілому. Тому що ми привикли жити так - а немісцеві люди зразу помічають весь бруд і неохайність.

"Було б дуже добре, якщо б в парку прибрали сміття."
Однозначно, було б добре. Але ще було б краще, якби зібране сміття покласти кожному з можновладців у кабінет - можливо, помітили б ще щось крім власних інтересів.

"Дякую за можливість спілкування. Щасти Вам!"
Дякуємо і Вам, Любове Іванівно. У Вашому листі стоять питання дійсно актуальні - та жителям Дрогобича залишається лише змінити владну верхівку. Інакше змін не добитися.

Завжди хтось обіцяє щось зробити для міста, щоб його лише обрали кудись. Більше того - у цьому ж парку влаштували восени прибирання листя. А серед обіцянок дитячого мера є також прибирання парку - навіть діти помічають безлад у місті.

Є ще міркування, що не місцева влада є причиною такого стану справ. Адже риба гниє з голови.

Адже ще 18-20 років тому у тому ж парку було чисто, прибрано, працювали всі качелі, світили ліхтарі, на сцені проводились концерти. Тому, перефразовуючи думку одного старого професора, можна написати так "то нічого що у нас парків нема - зате ми тепер незалежні".
Переглядів: 4705

Коментарі (19)
 
а й справді, чому в парку Бандери така чистота, нові лавочки, смітники, прибирають щодня. а в Васильєва такий срачисько. невже це залежить від імені парку?
Рейтинг: 8+ 0-
 
студентка, 22:13 15 травня 2009 р.
 
Бо гвардії генерал-майор Iван Васильович Васильєв тільки визволяв Дрогобич - і більше нічого. 
 
А вот без Бандери тут певно і солі не було б. :x  
 
Хулі толку з тих бандер - ліпше би парк зробили. А вони будуть вот ще один пам’ятник відкривати.
Рейтинг: 0+ -1-
 
центр, 22:23 15 травня 2009 р.
 
Кожний народ гідний своєї влади, може треба нам подивитись на себе збоку?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Андрій, 00:43 16 травня 2009 р.
 
нарешті про реальні теми заговорили))
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 01:49 16 травня 2009 р.
 
Та гідний - але сумнівно, що комусь свідомо подобається такий "срачисько" (як писали вище). :?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 07:27 16 травня 2009 р.
 
Парк вже приватний. Влада "прощолка."
Рейтинг: 0+ -3-
 
Я, 21:35 16 травня 2009 р.
 
Якщо парк проданий, то за санітарний стан його несе новий власник, а контроль за цим належить проводити виконкому в особі санепідстанції. Тут залежить хто купив парк- якщо це впливові олігархи, то вони чхали на міську владу. Вони вчора зняли Гука, завтра знімуть Аллу, а післязавтра посадять ще якого небудь колгоспника. А що ви хотіли... "королівське місто"!
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 21:53 18 травня 2009 р.
 
М-да.. А колись було центром області. Минулося.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 11:48 19 травня 2009 р.
 
Я дрогобичанин, але на протязі 7 років по контракту працюю за кордоном і буваю дома 1-2 рази в рік.Кожен працівник місквиконкому і депутат , думає тільки про одне, якби по більше хапнути.Треба починати із самого верху.Чомусь керівники підрозділів виконкому залишаються завжди на своїх місцях.Я квітні цього року був в Дрогобичі.ЖАХ!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Іноземець, 13:27 20 травня 2009 р.
 
На парк претендує Остап Чайківський - колишній зек, а тепер власник ТзОВ "Сервус" і "Уккан". 
Влада не буде прибирати те, що нам вже не належить. 
Хай Чайківський і прибирає.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Дрогобичанин, 00:21 21 травня 2009 р.
 
Невже мерію не інтересує  
майбутнє місце для відпочинку наших ДIТЕЙ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
рубія, 19:24 23 травня 2009 р.
 
можу всіх привітати вертаеться обрании більшісттю свідомих дрогобичан і супер патріотів міста Стебника наш сер мер. вот тільки призвіще підзабув)))) Вітаем ГУКА
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 22:28 23 травня 2009 р.
 
Iak vam ne soromno, Xto toy mycor robut, cami zh vu i mamochku z kaliaskamu, molod z puvov, tezh ne tiazhko prubratu za cobou. 
A luduna xotila zrobutu dobro dobro dlia vcix vas ale ne vctugla :cry :cry :cry  
Zarctvo Nebecne Tobi Ostape 
Lubumo tyzhumo :cry
Рейтинг: 0+ -8-
 
U, 21:54 30 травня 2009 р.
 
Сер-мер Гук, коли ти вжезабирешся до дідька у свій Севастополь, ти колишня шестірка КГБ, прийшов знову красти.Парк ти здається вже продав покійному Чайківському-що на черзі .Ти не підведеш дрогобичан своєю "любовю" до Дрогобича .Тебе тут ніколи не приймуть.Не займайся показухою.Лавочки він ставить.Ти займайся проблемами людей .
Рейтинг: 0+ -2-
 
Iren, 16:49 04 червня 2009 р.
 
Гук, а свого братыка дальше хочеш досунути до влади.Ми його ще збаны пам'ятаэмо.Особа , яка нічого не хоче робити, а керувати-зробиш ще йому квартиру та й втечеш до москалів.Бандерівець притворний.
Рейтинг: 0+ -3-
 
medina, 16:55 04 червня 2009 р.
 
А ви на мера нарікаєте, я хто ж його такого вибрав, самі ви -дрогобичани, я особисто за нього не голосувала.Шановний Дрогобичанин не треба ображати покійного Остапа, він у свому житті зробив більше добра ніж ви і наша влада, котра вміє лише обмовляти і перекладати відповідальність на чужих! А поки парк був державний, срач був ще гірший, і влад не переймалась, довела до розрухи парку.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанка, 13:04 09 червня 2009 р.
 
Владу дрогобицьку посилити не у ратушу, а в парк відпочинку під відкрите небо і біля сміття!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Світлана, 15:28 10 червня 2009 р.
 
п.Гук невже ви можете повертатися до влади, де ви нікому і ніколи не зробили добро? Заберайтеся звідки прийшли!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Оксана, 15:33 10 червня 2009 р.
 
КРАЩЕ Б ВИКУПИЛИ ПАРУ НОВИХ АТРАКЦЫОНЫВ
Рейтинг: 4+ 0-
 
, 17:28 20 вересня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3755 днів)