Гук не спить!

Надрукувати
Плітки
09.06.2009
ГукЗлий він, чи просто робить кадрові чистки - але дії Миколи Петровича заслуговують уваги, безперечно. Адже чинить він у даному випадку як справжній господар: не можеш працювати - у відставку! Не належно працюєш - догану!

 

 

Ще б пак, одразу двоє посадовців (Степан Кізима, начальник господарського відділу виконкому міськради та Іван Лепкий, директор "Комітету міського господарства") отримали догану за незадовільну роботу! І це не з’ясування стосунків - а правомірна реакція на скарги, що надійшли на адрес мера про цих осіб від нашої санепідемстанції та прокуратури, про незадовільне використання сміттєзвалища у Брониці.

 

А про так званих заступників і писати не хочеться. Коли мера не було, всі вони охоче його заступали. А на даний час лише один (!) з п’яти на роботі. Тому рішення непрацездатних звільнити є повністю правильним - міський бюджет не резиновий.

 

Продовжуйте, Миколо Петровичу. Скільки б не було незадоволених такими ось вчинками, та все правильно - нема чого проявляти лояльність.

 

А на колишніх комсомольських активістів, які зараз "гаряче" проти відзначення 90-річчя Комсомолу і подавно уваги не звертайте - хто заперечує своє минуле, не вартий майбутнього.


Переглядів: 3666

Коментарі (12)
 
Скажіть, коли перевибори мера міста , бо замість щось робити севастопольський громадянин зводить порахунки .УКРАЇНЦI памятайте-НЕ робіть нікому зла , бо зло зроблене вами до вас і повернеться! Не тіштеся !
Рейтинг: 0+ -1-
 
SAndpa, 10:22 10 червня 2009 р.
 
Шановні громадяни!
Рейтинг: 0+ -4-
 
Довбуш, 11:35 10 червня 2009 р.
 
Слава богу що Гук повернувся , бо депутати вже думали , що керують всім. А депутати " міліціянти " вже без хабаря нехотіли навіть руки піднімати. Миколо будь твердим до кінця, ти стоїш незасебе , а за всіх Дрогобичан.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дока, 12:16 10 червня 2009 р.
 
До вищесказаного коментаря, хочете відкрити для себе , що представляють з себе депутати сходіть на сесію(маєте повне право згідно конституції) та послухайте патріотичні виступи п.Байси та іже з ними при вирішенні земельних питань.Душа не натішиться як вона агітує виділити земельки нині покійному меценату.А життя показало що землі людині потрібно 2 метри.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 15:27 10 червня 2009 р.
 
НЕ ВIРЮ, ЩО КОЛИСЬ IЗ НАМИ БУДЕ ПОКIНЧЕНО!
Рейтинг: 3+ 0-
 
ПАРАЗИТ, 19:48 10 червня 2009 р.
 
ОТ БИ ВАМ ВСIМ ПОСКРУЧУВАТИ ГОЛОВИ- П А Р А З И Т А М!
Рейтинг: 0+ -2-
 
ПАТРІОТ УКРАЇНИ, 19:51 10 червня 2009 р.
 
опа ви тут без мене шустрите!
Рейтинг: 5+ 0-
 
макс, 20:40 10 червня 2009 р.
 
Скажіть шось реальне нормальне шо зробив Гук.Шо поставив лавочкі.Забрав машини. 
А самк краде так як і інші
Рейтинг: 1+ 0-
 
Юра, 11:46 11 червня 2009 р.
 
Ви що хочете щоб ми депутати міліціянти хабарів небрали. Ми брали і будемо брати.Були депутатами і далі будемо, а ви лохи будете за нас голосувати. Депутат міліціянт :Вуйко, Сабат, Волошин, Ваврин, Летнянчин.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Міліціянт, 14:51 11 червня 2009 р.
 
Молоді люди !  
Якщо хочете щось змінити в Дрогобичі приходьте на голосування , правда не знаю коли воно буде, але голосуйта за ту людину, яка живе в Дрогобичі, бачить проблеми  
міста , молоді!  
Наразі я бачу 2х гученят 
яких до влади вернув покійник, які всіх звільняють, щоб самим ще торошки покрасти , а потім  
втекти в свій Севастополь.
Рейтинг: 0+ -7-
 
Ireh, 14:09 15 червня 2009 р.
 
Догану Гук та його брат Місько з Лішні дали тим, кого хочуть звільнити-за сміттєзвалище.Щоб зробити порядок на сміттєзвалищі треба нову технікуі кошти для Брониці.А ось нам-працівникам Ратуші гук заборонив приходити на роботу в суботу , проте сам приймає там старих пенсіонерів, які ходять до нього просити земельні участки, та брехати , як справжні українці на всіх решта, аж смішно стає, А Гуків брат Місько капає на всіх бо хоче знову звільнити собі посаду на комбінаті-в. о начальника, а насправді начальника.Добра не чекайте від севастопольського гражданіна.
Рейтинг: 2+ 0-
 
SAndra, 14:20 15 червня 2009 р.
 
дрогобичани добре запам'ятайте ті прізвища ваврин, волошин, сабат.летнянчин і якийсь там вуйко це бидло сміється нам в лице але жиди люблять казати що все так не буде напишіть собі"товарищі"такий плакат над своїм ліжком ічитаючи лягайте і читаючи вставайте бо це свята правда.
Рейтинг: 4+ 0-
 
анна, 20:23 27 липня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3913 днів)