Гук не спить - 2

Надрукувати
Плітки
11.06.2009
ГукДні не проходять даремно, і вчора мер Дрогобича Микола Гук знову потішив прихильників твердої руки черговими нововведеннями. Реально дивлячись на речі, міський голова запропонував зменшити видатки з бюджету на розвиток міста з 26 млн. (нереальна сума) до 3 млн. грн.

 

 

Зупинена також виплата "депутатських коштів" - тих 750грн, за які депутати міської ради повинні виконувати доручення від мешканців міста, поточні питання. Таке рішення пов’язане з тим, що Дрогобич має більше 7 млн. боргу - допрацювалися!

 

Змінено й регламент міської ради. Тепер всі проекти до розгляду подаватимуться не раніше, як за 15 днів до чергового засідання, для рішення необхідно лише третина голосів депутатів. А проекти, до яких матиме претензії юридичний відділ, навіть не розглядатимуться.

 

Тішить нововведення про матеріальну відповідальність працівників міської ради та виконавчого комітету, хамство деяких з них давно уже стало загальновідомим. Тепер кожен з них, на кого буде хоча б одна скарга від громадян, буде звільнений з посади. А кожен, кому зробить зауваження міський голова, втрачає 10% премії після написання пояснюючої.

 

Богдан Іванців не витримав лихої долі, і подав у відставку. Звісно, треба давати дорогу молодим кадрам, а не отримувати громадські кошти, сидячи "на лікарняному". Сьогодні (11 червня 2009 року) буде розглянуто питання про призначення нових людей на посади заступників по житлово-комунальному господарству та керуючого справами.

 

Справа про "несподівано хворих" першого заступника та секретаря міської ради ще вирішуються. Але порада Миколі Петровичу - дозволити їм написати заяви на звільнення. Так буде краще для міста, достатньо вже вони були при владі.


Переглядів: 4188

Коментарі (44)
 
да розвоювався ))
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 11:36 11 червня 2009 р.
 
Лед тронулся господа присяжние заседатели!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 11:46 11 червня 2009 р.
 
Дивіться, який я грізний! Бійтеся мене, бо я гук! Клоуна вибрали, а господаря нема. :cry
Рейтинг: 1+ 0-
 
тед, 11:47 11 червня 2009 р.
 
Той Гук придурок ніхрена не робить . Думає шо лавки поставив і машини забрав і тепер незнати хто
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 11:49 11 червня 2009 р.
 
Довбуш, ти про яку відповідальність депутатів говориш.Це виборці мають відповідати за те, кого вибрали. :cry
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 11:50 11 червня 2009 р.
 
Теду! Брателло а мера нам з комосу спустили! Поцарювали і досить.Хочеш побачити результати роботи, проїдься дорогами рідного міста, а леве на дороги вкрали.По тюрмах сидить народза крадіжку мобільного телефону, а ми такі добрі та милосердні не можемо спитати з наших депутатів, де п.Курчик ви взяли грошенят на побудову в центрі міста тддоргового комплексу.А хто тягнув ручку коли п.Лагодичу продали весь центрю\.I поклавши перед собою списочок всіх депутатів можна і треба спитати(що, де, коли іза які гроші).А про спільну відповідальність за вибір депутатів несемо всі ми.Миру, кохання, здоровя.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 12:17 11 червня 2009 р.
 
Молодець, Довбушу :)  
Особливо хороша ідея про показову привселюдну порку - ото був би фоторепортаж 8)  
 
А виборці зараз знають лише назви партії і лідерів - ніхто поіменно ж не обирався. Дайош мажоритарну виборчу систему!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 15:04 11 червня 2009 р.
 
Ми міліціянти депутати керували містом і будемо керувати, брали хабарі за майнові і земельні питання і будемо брати, а ви голосували за нас і будете голосувати бо ви ЛОХИ.А ми колишні працівники міліції від БЮТ Сабат, Волошин, Ваврин, Летнянчин, Вуйко, заправляємо містом.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Міліціянт, 15:54 11 червня 2009 р.
 
Хорошо пишите тов. Довбуш, чувствуется рука "газетчика". только появились Вы с Гуком одновременно. А что, пока "его" не было город не нуждался в коментариях действия властей или страшно было? У п. Гука сегодня выхода нет, для начала "убрать" тех, кто мешает и находится у админресурса, а затем задобрить бедные слоя населения. схема очень простая, но к сожалению всегда работает. Такие действия, кроме зрелища ничего не принесут.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 01:22 12 червня 2009 р.
 
А що зміниться...одних злодюг накопають-ще більші прийдуть...система така
Рейтинг: 0+ -5-
 
САВА, 08:53 12 червня 2009 р.
 
Ответ товрищу Алексею! По перше- пишу недавно по причині недавнього прилучення до інтернету(стидно за не завжди правильно розставлені розділові знаки, але вчуся).По друге , я не газетяр(якщо б ви знали мій фах, повірте здивуванню вашому не було б меж, люба людина яка хоче щиро викласти свої думки, пише краще ніж любий газетяр).По третє- тема достойна для обговорення зявилась після двох знакових подій для Дрогобича(прихід Гука та смерть мецената).Маю питання до товарища Алексея-а чомусь я не бачив ваших коментарів за минулий рік, думаю , що народ і я в тому числі бачив .що в тому болоті вирішити питання не має можливостіі просто плюнули на все.Я по роду своєі роботи маю велику приємність, декілька раз в році вирішувати виробничі питання в міській раді та депутатському корпусі.Перші рази при зустрічах в комісіях складалось враження , що люди дійсно прагнуть допомогти(о наївний).Але після першої комісїї , на якій прийняли правдиве та чесне рішення(згідно чинного законодавства), я З гордістю доповів керівництву про успішне вирішення нашої проблеми(для уточнення працюю на державному підприємстві).I тепер -БУдьте уважні через три дні до нас перевірочка з фінвідділу(так вставили що аж загуділо).Порушень 0-але щоб другі не задавали незручних питань владі.Через декілька днів підїжджає до мене на гнилій кобилі один бютівець-можемо вирішити ваше питання(ну знаєш треба зібрати голів фракцій сходити в ресторанчик ітд ітп).Я людині пояснюю чи ти друже вдарений в голову, щоб я питання державної установи з вами через кабак вирішував, що вам бізнесменів мало).Питання не вирішено по сьгодні.Але присутність на засіданнях сесії дуже багато дала для того, щоб такий баран як я опритомнів іприйшов до памяті.Побачивши наших щирих українців , які на всіх мітингах кричали одне, а в залі за кусок землі билися між собою я зробив висновки, і маю право насвоє бачення по вирішенні проблем рідного міста.До тоготчасу поки не наведеться порядок .хоча б з щурами в міській раді та депутатами діла не буде! Р.С.Для чистоти експерименту з виробничим питанням .в часи першого правління п.Гука звертались і до нього -НАПИСАВ ВIДПИСОЧКУ але питання не вирішив.ЖИВIТЬ ВЕСЕЛО!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 10:52 12 червня 2009 р.
 
Довбуш -респект!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 10:56 12 червня 2009 р.
 
3 мільйона.. та для чого взагалі видляти кошти... тим більше шо їх присутність не виявлена :\
Рейтинг: 0+ -7-
 
Кілмера, 12:31 12 червня 2009 р.
 
ГУК прийшов мститися, але він непрофесіонал, не комунальник іце , що він позвільняє працівників нічого не дасть.Чули, що хоче свого брата вернути назад-сміття прибирати, хоча та ділянка роботи здається вже налагоджена, поверне всю нафтопереробну братію , тачас покаже -за 3 місяці вони нічого не зроблять.тільки допродадуть то що можна, та землю роздадуть тим , Що Гукові помагав вернутись, Будемо переживати еру гученят-скоріше б вона закінчилась
Рейтинг: 0+ -2-
 
RADAR, 13:34 12 червня 2009 р.
 
А видно зачепило людей. За живе. Але нічого - ще потерпимо. Знов хтось щось наобіцяє, повірим. А як вибереш людину - все, забула обіцянки і під себе гребе.  
 
Кажу ще раз, через місяць-два побачимо, що зробить Гук. Поки що рано робити висновки, хіба можна коментувати дії.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 17:10 12 червня 2009 р.
 
Довбуш рулить 8) !
Рейтинг: 0+ -3-
 
ТиДиДиШцС, 17:28 12 червня 2009 р.
 
Шановні нехвилюйтеся , гіршого ніж вже зроблено неможливо зробити. Вже немає , що красти 50 міліонів вже вкрали нелюди депутати і напевне дуже раді , що Гук повернувся , бо грошей немає, а робити щось потрібно. Підіть на сесію і послухайте як наші депутати відстоюють приваатизацію, землю і погляньте , які у них машини. А гроші то вкрадені з бюджету незалежно чи хабар за голосування , чи відкат за будівництво чи ремонт.
Рейтинг: 0+ -1-
 
ДРОГОБИЧАНИН, 22:11 12 червня 2009 р.
 
:) :) :) :) :)
Рейтинг: 0+ -1-
 
табаС, 11:30 13 червня 2009 р.
 
RADARу респект. Жаль, що до виборів ще далеко. Воно ще покаже свою мстиву душонку.
Рейтинг: 2+ 0-
 
z, 19:21 13 червня 2009 р.
 
Дуже добре, що є ще дрогобичани, які за щось переживають.Але біда в тому, що треба не тільки на форумах репетувати, а ще й людям побільше розказувати.А ще хочу, що всі знали, що найбільше землі забрали якраз коли Гук був і ніяке вето не наклав, бо мав свої зобов"язання перед багатьма.Щодо ходоків з БЮТУ - це найгірша партія в місті -Мусійчук , Вуйко...це заробітчани бютівські.Давайте ділитись інформацією хто про що знає і хто є хто конкретно... Не хочу вірити в це, що серед наших депутатів немає порядних людей.
Рейтинг: 0+ -3-
 
дон кіхот, 22:20 13 червня 2009 р.
 
Депутати від БЮТ і деякі від НУНС, і ПППУ хочуть ХАБАР за один голос по Універиагу на вулиці Грушевського , по 100.000 гривень за один голос.Пропозицію від БЮТ запропонував мусор САБАТ
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дід Панас, 22:27 13 червня 2009 р.
 
Прикро, що таке гарне місто, а на мерів невезе. Гук-випадково-тимчасовий, не патріот міста., все наіграно . розбомбить місто і поїде собі на Крим. I нічого його вже не навчить. Спитайте, як про нього в Севастополі відзиваються. -ігрок непоганий, заіграний, невідповідальний :p
Рейтинг: 0+ -2-
 
Шарф, 23:12 13 червня 2009 р.
 
Депутати, обєднайтеся! Спасайте місто, щось робіть з дорогами.А Гука гнати треба. Він прийшов помститися., а про роботу недумає. Хоче обставитися своїми людьми і розтягувати, наживатися до виборів.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ася, 23:19 13 червня 2009 р.
 
Неможе керувати містом людина, яка у власному житті не може собі дати ради.Треба нарешті навчитися вибирати на впливові посади людей по іхнім діла , а не словам.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Остап, 09:46 14 червня 2009 р.
 
От ви, шановні, ті що критикують Гука - за кого ж ви голосували на виборах міського голови?
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 10:03 14 червня 2009 р.
 
Я критикую не тільки Гука, а взагалі, а ваш привзятий захист Гука не приносить ні Вам , ні Гуку честі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Остап, 10:15 14 червня 2009 р.
 
Так ми ж не захищаємо, а, як і усі, надіємося що тепер в місті буде господар.  
Надіємось, що друге пришестя буде кращим. 
А от хто предвзятий - це ті, що критикують тепер без причини. Дайте людині час - якщо будуть недоліки, ми перші на це вкажемо. Але поки є за що похвалити лише. 
I відповідайте на питання - за кого ж Ви тоді голосували?
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 10:22 14 червня 2009 р.
 
Точно не за Iванціва.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Остап, 10:27 14 червня 2009 р.
 
У мене взагалі е пропозиція, так як ми ховаем своі імена, обговорювати самі принципи розвитку, майбутне міста, а не обливатися гразюкою.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Остап, 11:06 14 червня 2009 р.
 
Пропозиція хороша :) 
 
А видно нам недалеким такі принципи: 
1) відродження та розвиток промисловості; 
2) дороги та облаштування вулиць, парків, дворів.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Адміністратор, 11:14 14 червня 2009 р.
 
Згідний.Нехай Гук відродить та розвине промисловість, поремонтуе та облаштуе вулиці міста , і ми всі чемно проголосуем за Гука.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Остап, 11:31 14 червня 2009 р.
 
:grin :grin какие вы нивные, . да мы, ... да вас, :grin :grin :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
табаС, 12:26 14 червня 2009 р.
 
вот приихав з відпочинку а тут!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 23:04 14 червня 2009 р.
 
Славо богу, все выбрались из берлог и наконец обговаривают проблемы города. 
Уважаемый Довбуш! на самом деле, не в моих правилах обсуждать умерших, стараюсь быть человеком объективным. Почитайте, пожалуйста, значение слова "меценат". С уважением отношусь к системе работы и подходу к бизнесу Остапа Петровича, но это не в коей мере не является меценацтвом и не надо личный зароботок проецировать на картину развития города. Меценаты вкладывают средства в культурное наследие, а в Дрогобыче благодаря "меценату" и Ко , не стало самого крупного Кинотеатра и ещё ряда объектов. 
Чему нужно многим поучится, у "мецената", так это подбору кадров, посмотрите какую команду професионалов собрал, жаль только, что народ их будет воспринимать с клеймом прошлого, а ведь они могли бы принести пользу нашему городу. 
И ещё , уважаемый Довбуш- никогда, не оправдывайтесь и тем более не ставьте это во главу письма. Мне нравятся Ваши рассуждения, но если Вы руководитель- будьте жестким, в этом городе слабохарактерным не место. И не жалейте за прошлым, давайте строить будущее любимого города.
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 23:06 14 червня 2009 р.
 
Чтот же касается возвращения п. Гука и его "радикальных" мер, так его поступки абсолютно предсказуемы. Силы характера продолжать в том же духе у него не хватит, команды, которая будет помогать у него нет, быстрыми действиями городу не помочь. У мэра нет никаких ручагов влияния. Пока будет играться в судах с теми кого будет увольняет, пройдёт время его каденции, и на его не разумных действиях, кто-то сделает себе предвыборную компанию. Начал делать какую-то работу, так это чистая показуха, сейчас она сработает, но то качество с которым её делают исполнители, она не доживёт и до нового Года и опять "он" собирёт негатив. А из городского бюджета (то есть из нашего с Вами кармана) уплывут денежки. Исполнители на этом зароботают, ответственные получат откат, а любимые дрогобычане получат очередной "кукеш".  
Если уже п. Гук и хочет войти в историю нашего города, то пусть поломает действующую схему. Сегодня, действительно, всё в его руках. Он не сможет заставить работать исполнительную власть, потому, что она в оппозиции к нему. Им наоборот лучше показать, что при правлении п.Гука ничего не происходит. Нужно вводить новые дееспособные лица, давать им больше полнамочий, они перед выборами разорвут это кодло. Да прийдётся уступить им место на последующие годы, но давайте думать не только о своих амбициях, а если идём к власти, то во главу интересов ставить интересы народа.  
Задача мэра обеспечить горожан всем необходимым для нормальной жизни: круглосуточным водоснабжением, горячей водой, теплом, нормальным давлением газа, безперебойной энергией, уборкой мусора, развитие детских и образовательных учереждений, озеленение улиц, поддержание внешнего вида города и т.д. А всё это привлечёт новых инвесторов, которым тоже надо создать условия для развития, а небрать их за "яички" чтобы на лапу дали.  
Больно, на самом деле, что все играют в политику. Надо гнать всех принадлежных к любой политической силе из исполнительной власти. Политикой людей не накормишь и не обогреешь. 
И на последок АДМИНУ: давай больше интересных статей, будет больше обсуждений, а значит НАРОД станет просвящённым и информированным. Может начнём выбирать не имоциями...
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 00:29 15 червня 2009 р.
 
Дуже цікава пропозиція Олексія - будувати місто разом.Але як до купи зібрати всіх тих, хто може і тих , хто хоче?Де взяти кошти, щоб подати себе людям і прийти до влади.А брати гроші в когось-відробляй.Бізнес у нас ще не доріс до того, щоб вкладати гроші в чесних людей і нічого від цього не вимагати для себе.Всі хочуть мати кишенькових лобістів, а по всьому місті розповідають, як дорого їм обходяться депутати.Місто законсервувало одних і тих самих людей і тусує ними туди-сюди.Одні попали в раду -добре, а ті що непопали-в громадській раді-Гентоші, Глубіші, Морози.Такі ж самі.Тих декілька пористів нічого самі не можуть зробити , хоча відгуки про них непогані.Та й навряд чи їм потрібний ще такий мінінгіт.Тому нічого не залишається, як будувати місто в інтернеті."Улыбайтесь, господа, улыбайтесь..."ОЯнковський
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дон кіхот, 01:08 15 червня 2009 р.
 
Щиро вдячний Олексію за пропозицію, але щоб писати статті, потрібні факти - а у нас деколи по кілька днів підряд нічого не відбувається.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 07:21 15 червня 2009 р.
 
Хочу щиро потішитися з активності нехай небагатьох, але небайдужих до долі нашого міста.Дякую Алексею за хорошу відповідь, чути , що людина дійсно переживає за наше місто.Не згідний з тезою про підходи до бізнесу покійного мецената(даю слово остання репліка), нехай відізвуться бізнесмени, яких в буреині 90 возили до лісу на бізнес-ланчі з бандюками для складання бізнес-планів та обговорення інвестиційного клімату за допомогою бит.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 11:19 15 червня 2009 р.
 
Позволю себе не согласится с Доном Кихот. Нас даже в инете не так мало, а до выборов ещё далеко. если каждый из нас будет проводить с НАРОДОМ розъяснительную работу, то к выборам мы получим политически образованное общество, корое надеюсь сможет сделать правильный выбор. Но для этого надо готовить кондидатов или отбирать из нынесуществующих. Предлогаю админу сделать страницу для предложений от народа.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 00:24 16 червня 2009 р.
 
Олексію, розкрийте більш детально свою пропозицію. Краще за все, напишіть листа:  
http://droginfo.com.ua/component/option, com_contact/
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 07:25 16 червня 2009 р.
 
ну хоть в Дрогобичі можем вибрати щось любдське)))
Рейтинг: 1+ 0-
 
в чат заишов макс!!!, 10:48 16 червня 2009 р.
 
Уважаемый админ, я готов делиться предложениями, решениями и спасобами, мне нравится, чтотнарод начинает просыпаться. В Америке нет разницы какой ты национальности, все граждане Америки, негра с арабскими корнями смогли выбрать президентом, потому, что он патриот, но у нас будет ли кто-тот слушать маскаля? ВСЁ перевернут!
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 23:28 16 червня 2009 р.
 
Олексію, з тим, що у нас надто упереджене ставлення до росіян, згідний. 
 
А ось пропозицію Вашу не зовсім зрозумів.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 15:01 17 червня 2009 р.
 
Сайт становится не интересным. кто-то изучает настроение перед выборами, а не наболевшие вопросы.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Алексей, 00:07 21 червня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3913 днів)