Оплата за дитячий садок

Надрукувати
Плітки
Написав(ла) читач Богдан   
05.04.2015
ДітиДоброго дня! Я батько дошкільняти, який ходить у дитсадок "Берізка" на вул. Бориславській, 28. На якій підставі були прийняті тарифи по місту на оплату дитсадків з 7,50 грн до 14,50 грн у місяць з 1.01.2015 року?

На мою думку, зарплату батьки (у тому числі і я) у доларах не отримують. Прохання до відділу освіти - чи можна якесь пояснення отримати на сайті?

Переглядів: 5486

Коментарі (12)
 
Мама, 15:37 05 квітня 
======= 
Забагато питань і відповідей. А відповідь на питання батька одна - іде відкритий геноцид народу від дошкільнят до пенсіонерів.
| Ukraine, Poltava
 
Мешканець, 15:50 05 квітня 2015 р.
 
До мешканця. Тисну вам руку за правду!
| Ukraine, Drogobych
 
тисну руку...................., 15:55 05 квітня 2015 р.
 
Вова п. н винуватий що непрацюе крановий нафтопереробнний долотний і т іт п то всьо він і люди не мають роботи то всьо він
| Ukraine, Kiev
 
справедливий, 17:02 05 квітня 2015 р.
 
незнаю, їдять ваші діти, чи ні, а працівники садків ситі, ше й до дому прихоплять.
| Ukraine, Rivne
 
смішні дописувачі, 18:57 05 квітня 2015 р.
 
Дитячі установи є державними організаціями і фінансуються державою. На мій погляд треба відштовхуватися від мінімальної 
зарплати, здається це 1218 грн. Вона не піднялася, тому і плату за садочок піднімати не потрібно. А різницю в цінах має компенсовувати держава.
| Ukraine, Lviv
 
до мами, 22:53 05 квітня 2015 р.
 
Держава і компесує малозабезпеченим, багатодітним сім*ям. Доведіть що ваш сукупний місячний дохід менше норми і користуйтесь різницею яку платить дердава.
| Ukraine, Lviv
 
До попереднього еоментаря, 00:22 06 квітня 2015 р.
 
З 1січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року, яким внесено зміни до законодавчих актів, у тому числі: 
- у Законі України «Про дошкільну освіту»: 2) частину п’яту статті 35 викладено в такій редакції: «5. Батьки вносять плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків (у міській місцевості) та не менше 40 відсотків (у сільській місцевості) від вартості харчування на день.
| Ukraine, Kiev
 
бухгалтер, 09:35 06 квітня 2015 р.
 
А чому ж тоді оплата за садочок в Бориславі нижча, ніж в Дрогобичі? Там що, нижчі ціни на продукти, ніж в Дрогобичі?
| Ukraine, Boryslav
 
, 10:33 06 квітня 2015 р.
 
А хіба в державі підняли зарплату чи пенсію? Появились робочі місця? Може платять зарплатню в доларах? А якщо в дитини працює лише один із батьків? А якщо в садочок ходить дві(три) дитини із сім'Ї? . Всі думають лише за себе, а не за людей: проїзд подорожчав, ліки, харчі, одяг, комуналка - теж подорожчали. Оплату за садочок підняли- молодці(ну, продукти ж, кажуть, подорожчали). ТА ЧОМУ НІХТО НЕ ПИТАЄ: А ДЕ БАТЬКИ МАЮТЬ БРАТИ ТІ ГРОШІ
| Ukraine, Boryslav
 
, 10:41 06 квітня 2015 р.
 
Якби то в садку тільки за харчування платили! А тут непочатий край: на миючі засоби, на папір, на фарбу, на ремонт. Може якщо ціна вища, то на все решта здавати не треба?
| Ukraine, Dnepropetrovsk
 
Мама, 16:58 06 квітня 2015 р.
 
Здавати взагалі ні нащо не потрібно! - ми ж платимо за садок. Потрібно вимагати у влади(у відділі освіти)! А якщо хочуть гроші на миючі засоби чи фарбу, чи ще щось- нехай виписують квитанцію про оплату (ви ж, наприклад, у банку, чи на пошті, просто так, без квитанції, гроші не даєте) та покажуть чеки або накладні про купівлю.
| Ukraine, Boryslav
 
, 19:29 06 квітня 2015 р.
 
Давайте будемо і за повітря платити! Чому взагалі маємо платити? Це державна установа! Миючі засоби-це ще дурня. Ще їм купи фікус, орхідею і т. д. А Мітсубісі їм не підігнати?
| Ukraine, Lviv
 
, 23:03 22 червня 2015 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3673 дні)