Життя дорослих очима дітей

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) Тарас ШАФРАН   
17.06.2009
Фестиваль8  червня у Дрогобичі в Центрі душпастирства молоді відбулась попередня презентація експозиції та нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка, у якому взяли участь понад 190 дітей різних вікових категорій з теренів Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. Організатором конкурсу виступив НПФ "Покрова".

 

 

Відкриття виставки пройшло 15-го червня. Воно розпочалося благословенням та привітальним словом Преосвященнійшого Владики Юліяна Вороновського, Єпископа Самбірсько-Дрогобицького. У своєму виступі архиєрей зазначив: "Я дуже тішуся, що у нас є такі здібні діти, та щиро прошу батьків, аби підтримували та розвивали ці мистецькі обдарування у своїх дітях. Дуже добре, що під орудою дорослих вони роблять таку корисну справу, бо через малювання вони передають свій внутршній духовний світ". Владика Юліян подякував усім дітям за участь у цьому конкурсі, а також своїми теплими словами заохотив їх до подальшої праці.

 

Кожен творчий конкурс передбачає виконання творів згідно з певними критеріями. Цього разу від його учасників вимагалося розкрити тему, а також показати належний малярський рівень. Попередньо було обумовлено, що малюнки будуть виконані в різних техніках. Право вибору залишалося за дітьми, тож на конкурс, підсумки якого підводило авторитетне журі, хлопчики і дівчата представили акварелі, малюнки, виконані гуашшю, графіку, аплікації. На святі усі присутні мали можливість почути із уст переможців стислу розповідь про мотиви вибору сюжетної лінії та композиції малюнків, а також про особливості роботи над творами.

 

Серед найкращих майстрів пензля - Матківський Іван (с.Купновичі Самбірського району, 8 років), Склярська Ольга (с.Стрілковичі Самбірського району, 15 років), Пиж Ярослав (м.Борислав, 15 років). Лауреати конкурсу розповіли про те, яким вони бачать своє майбутнє, а також старість своїх батьків та родичів.

 

Нагадаємо, що перед учасниками конкурсу було поставлене конкретне завдання та тема: через малюнок діти повинні були показати своє бачення старості. Дорослі ж мали намір проаналізувати, чи мають вони право жити так, як малюють діти. Як зауважили хлопчики та дівчатка, запропонована нова тема є досить цікавою. Вона ставить перед ними нові завдання, відкриває нові перспективи у їхній творчості.

 

Юні художники подякували організаторам виставки за можливість взяти у ній участь. Для багатьох дітей презентація та виставлення власних робіт у музеї стало своєрідниим творчим дебютом


Переглядів: 6054

Коментарі (5)
 
И опять: никто не созрел ни на один коментарий. Что дети безразличны? ведь это Ваши дети. Ваша опора. не бось сами участвовали всяких конкурсах, соревнованиях, когда были детьми, неужели забыли, как это было приятно. 
ОПОМНИТЕСЬ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 07:26 21 червня 2009 р.
 
Олексію, згідний з Вами. Тим більше, матеріали надсилають нам організатори конкурсу - які хочуть, щоб люди читали і знали про такі речі.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Адміністратор, 07:26 21 червня 2009 р.
 
цевсе добре а ви організуйте і запросіть людей на якесь свято вже у відвойованому садочку для тих же діточок так туди пів міста прийде і пожертву дадуть
Рейтинг: 0+ 0-
 
мама, 18:22 09 серпня 2010 р.
 
жачок – черв’ячок, павучок, бучок…
Рейтинг: 0+ 0-
 
лера, 18:52 21 лютого 2011 р.
 
хотілося б побачити малюнки.
Рейтинг: 0+ 0-
 
оксана, 13:32 27 жовтня 2011 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4554 дні)