Базару прийшов кінець

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.07.2009
bazar.jpgДовго наші чиновники "тягнули кота за хвіст", але нарешті бачимо реальні дії - як взявся Гук за базар в центрі міста. Понурі обличчя торговців, закриті лотки з товаром, обмаль покупців - ось що бачимо на базарі.

 

 

Так, базар потрібен. Але не там, де він зараз є. І потрібен цивілізований базар, а не те, що було до останнього часу. Вочевидь, саме такої думки дотримується міський голова Микола Гук.

 

Але спроби були - поки що найреальнішим є варіант перенесення вуличної торгівлі на облаштований майданчик на вул. Пилипа Орлика. Враховуючи те, що раніше наші чиновники виявляли упереджене ставлення до тих, хто торгує на базарі, то теперішній спротив перенесенню абсолютно неадекватний.

 

Хоча за простих людей ми завжди,  але і торгівлі потрібно бути чесною, корисною - зі сплатою всіх податків. Причому податків офіційних, що підуть у міський бюджет, а не кишені окремих людей. 

 

І без Гука були подібні рухи за базар . Та лише він дійсно взявся за справу двома руками - ніхто з попередників не зносив перекриття над лотками, і не задіював силовиків до такої діяльності.


Переглядів: 6155

Коментарі (15)
 
Все правильно таке вже давно потрібно було зробити!
Рейтинг: 1+ 0-
 
RINO, 22:17 03 липня 2009 р.
 
Гук +1 :grin
Рейтинг: 1+ 0-
 
Мирослав, 12:53 04 липня 2009 р.
 
Я і хоть не підтримую Гука, але на рахунок базару то він правильо робить. Саме основне що ця справа з базаром була завершена. Бо цей базар уже не один рік переносять і ніяк не наважаться.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Андрій, 17:49 04 липня 2009 р.
 
все вірно. Але окрім перенесення базару необхідно зробити нормальні згідно чинного законодавства та з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог нові торгівельні місця. це і буде перевірка міської СЕС на вшивість. влади на корупцію. мерію на розумові здібності
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 21:38 05 липня 2009 р.
 
Базар в центрі міста Дрогобича це відвертий рагулізм. Рішення мера однозначно правильне. Невже не можна облаштувати малий ринок цивілізовано. А то постійна антисанітарія, і бардак.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Роман, 11:59 06 липня 2009 р.
 
Процентне співвідношення , тих хто за перенесення базару, до тих хто не хоче, показує правильність дій мера.Надоїв бруд, сморід, антисанітарія в центрі міста.Облаштування ринку тема не проста, враховуючи спротив базаркому та наших депутатів.Базар це колосальне джерело неконтрольованих грошей, якщо Радзік , з його дисципліною та вмінням заробити на інших темах, спокусився на дану тему(а він людина яка не дивиться н дрібниці), думаю, що тема для нашого мера непідсильна.Якщо йому вдасться перенести базар та зробити з нього ринок, можна буде вважати місію виконаною.А питання про перенесення, у випадку сильного спротиву можна винести на місбкий референдум(є така норма в законі про місцеве самоврядування), чомусь наші депутати згадують цей закон , хіба у випадках потрібних їм.П Гук не опускайте рук, судячи з коментарів , ідете правильним шляхом!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 12:21 06 липня 2009 р.
 
по этому поводу начато обсуждеие после статьи "Гук прибирає місто", перенесу сюда свой коментарий, чтобы был по теме. 
.Красивая история п. Фидык, только ни к чему хорошему не приведёт.  
1. что значит "встановити межу" с парком? А чья интересно, дебильная идея разбить рынок дорогой на две части? Вы видели, как коровы стадом ходят по дороге и не обращают внимание на автомобили? так там получите тоже самое!
Рейтинг: 0+ -5-
 
Алексей, 13:00 06 липня 2009 р.
 
Корисливі мотиви прикриваються добрими намірами. 
=========== 
Територія куди перенесуть ринок мабуть уже приватизована спритними чиновниками. Це означає, що відтепер торгівці сплачуватимуть побори на "законних" підставах. 
А ви прості темні громадяни тіштеся що відтепер МОЖЛИВО центр стане чистішим. ;)
Рейтинг: 5+ 0-
 
Реаліст, 09:48 21 липня 2009 р.
 
в будь якіи справі е дві сторони !
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 11:07 21 липня 2009 р.
 
Щодо самого перенесення, хочу сказати, що ринок, а в народі базар, був споконвіку, а саме у Дрогобичі, у центрі міста, куди сходився увесь народ - хто купити, хто продати, хто поговорити . Так і формувався центр міста саме у на такій території. Ви навіть згадайте як називається центральна вулиця м.Дрогобича - правильно Площа РИНОК. Тому перенесення базару десь в інше місце це як йти проти течії, те що сформовано історично не можна ламати. Треба розуміти, що так вимагає цього людська свідомість. Інша річ, покликання поточної влади підтримувати цю традицію в естетичному вигляді (чистота і порядок).А щодо базарників, хочу сказати - ви думаєте, що мій дуже приємно працювати у таких умовах (від -20 до +35 с), проте це їхній кусок хліба у такій державі, і певні податки вони платять, аби ще інші те платили. Тому треба красиво підтримувати Українську традицію.
Рейтинг: 0+ -6-
 
оля, 17:41 23 липня 2009 р.
 
Ze ide ne pro istoriju i munyle a pro mojluvosti jaki dozvolajut ludjam y bezpe4nux ymova kyplatu ti produktu jaki vidpovidajut evropejskum standartam jakosti ta je vajluvumu 4unnukamu naschoi hihijenu ne tilku y zvjazky z xar4yvanjam ale i vidpovidnum normam zahalnux standartiv.Y takux ymovax ne moje itu re4i pro dostanje smovradyyanja, : 
1)prazivnukam potribne vidpovidne mis4e robotu de vonu mohlub sebe vpevneneo i vilno po4yvatu, pid vidkrutum nebom torhivla ne je zraskom vdaloho prodajy.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Mila, 19:33 23 липня 2009 р.
 
Гук правильно робить. Цей базар є позорище! Треба базар переносити негайно. На новому місці будуть і умови кращі і більше місця як для торгівельників так і для людей. Я не розумію для чого тут потрібно згадувати Радзієвського. На який хир нам ще комуністів? Який він досвід має? Досвід командно- адміністративної системи? Це вже ані не популярно, ані реально. Але завжди якась сволоч знайдеться, щоб будь-яку дискусію використати на свою користь! Комуністів на мило! Руки геть від Дрогобича! Радзієвського на Сибір за попередні і теперішні адміністративні та фінансові злочини!
Рейтинг: 0+ -9-
 
, 18:13 28 липня 2009 р.
 
минув рік а віз і нині там просто ще не родився той господар що зробить порядок знашим бардаком в центрі міста
Рейтинг: 3+ 0-
 
мама, 18:03 09 серпня 2010 р.
 
Раніше в Дрогобичі працювали підприємства, яких було багато і завдяки ним казна міста і поповнювалася. А тепер всі вони продані перепродані і влада тепер тільки податки із базару стягувати може. А чим ще людям заробляти на життя в тому місті, або залишається просто втікати звідси... Порядок в місті потрібен, але влада також має подумати, що якщо люди не матимуть роботи, то ніякі правила не допоможуть. Немає більше часу на те, що відкладати правильні дії.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Роксі, 22:32 09 серпня 2010 р.
 
базарники це стихійний ринок на асфальті а друть як в бутіках не купляти в них нічого тоді і ціни впадуть і їх манше стане гнати їх треба з центру міста там має бути тільки вернісаж
Рейтинг: 0+ -7-
 
я так думаю, 22:04 13 серпня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)