Остання путівка

Надрукувати
Плітки
07.07.2009
АптекаХвиля харчових отруєнь докотилась і до нашого міста. Учора (6 липня 2009 року) у міську лікарню міста Дрогобича поступила група дітей із санаторія "Конвалія" (с. Станеля Дрогобицького району) з діагнозом гостре харчове отруєння. Подія резонансна, репортажі показали центральні канали. Але про причини промовчали.

 

Санаторій "Конвалія" є досить "молодим" і знаходиться на окраїні урочища Пом’ярки. Те, що в санаторії проводиться лікування і оздоровлення - майже факт. 

 

Даний заклад належить ПП "Ярина", генеральним директором якого є Володимир Нагірний (також голова міської організації "Єдиний центр" у м. Трускавці з жовтня 2008 року).

 

А за чутками, до санаторію постачались не зовсім якісні продукти, і не в належній кількості. І за тими ж чутками, наживався з цього не персонал санаторію, а самі розумієте хто.

 

Звинувачувати людину без доказів ми не можемо. Проте люди знають все. І винуватцем харчових отруєнь дітей суспільна думка вважає саме пана Нагірного. Існує навіть припущення, що його корисні знайомства і фінансовий вплив не дозволило цій інформації потрапити на телевізійні екрани.

 

Тому величезна порада батькам - перш ніж спекатися свого чада за дешевою путівкою на декілька тижнів, поцікавтеся хто і як керує тим чи іншим закладом відпочинку. 

 

P.S. Заздалегідь просимо вибачення, якщо даним повідомленням образили самого пана Нагірного чи когось з оточення. Але плітки не мають юридичної сили звинувачення чи наклепу.


Переглядів: 4293

Коментарі (9)
 
завтра покажуть по 1+1
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 01:06 08 липня 2009 р.
 
Не дуже вибачайтесь, бо все то правда, окрім того, що прізвище генерального директора не Нагірний, а Нагурний.А решта фактів дійсна, і це тільки невелика частка реаліїв, які діються в цьому горезвісному так званому санаторії, бо санаторієм називатися він не має ніякого ні морального ні юридичного права.Їжу готують з води, яку беруть з брудної криниці, яка знаходиться на території санаторію.Страви готують кухарі, які не мають жодної спеціальної освіти, і будь якої уяви про дієтичне харчування.Умови проживання дітей жахливі, в бараках без будь яких санітарно-побутових умов...Куди тільки дивиться санепідстанція?Підкуплені всі поголовно?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гуцул, 13:16 08 липня 2009 р.
 
О-о! То таки так.Я то тоже чу, як сі ладно бавить щодня пан Владзьо на тих Помірках, викутив за безцінь добрий кавалок землі, тай балює за рахунок діточих грошей, хату ставит на Станелі не затративши жадної власної копійки, всьо за рахунок Чорнобилю, але файно йому то йде, і де сі дивит та влада...
Рейтинг: 0+ -4-
 
Пан Юзьо, 13:32 08 липня 2009 р.
 
Действительно факт очень не приятный, но давайте сначала дождёмся решения комиссии. А потом расскажу интересную историю о питании детей в лагерях!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 14:01 08 липня 2009 р.
 
до діаспори яка нас читае засилаите цікаві історіи або активніше коментуите))))
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 10:41 09 липня 2009 р.
 
65 детей и семь взрослых отравились в "Перлине Карпат" - салатом 
Специалисты Закарпатской санитарно-эпидемиологической станции обнаружили в столовой санатория "Перлина Карпат" возбудителей стафилококка и сальмонеллы. В частности, они содержались в салате, которым и отравились 65 детей и семь взрослых. 
 
Об этом сообщила главврач Закарпатской санитарно-эпидемиологической станции Вера Чиж. По ее словам, возбудителей стафилококка и сальмонеллы специалисты СЭС обнаружили в смывах холодильников для хранения рыбы и мяса, на досках для резки, в масле Селянське и салате из свежих овощей. Именно эти продукты давали детям и взрослым в санатории на обед 4 июля, перед отъездом.  
 
Кроме того, возбудителей сальмонеллы нашли у двух сотрудников пищеблока, в том числе у официанта, а разновидность стафилококка обнаружена у повара. Расследование продолжается.  
 
Сегодня же, 9 июля, в Киев из Львова в сопровождении медиков прибывают отравившиеся в Перлине Карпат 43 киевлянина (37 школьников и шесть сопровождающих). Об этом Сегодня сообщила завотделением Львовской областной санитарно-эпидемиологической станции Наталья Тимко. 
 
Как сообщалось, 4 июля в 23:55 во Львове с пассажирского поезда №82 Ужгород - Киев в областную инфекционную клиническую больницу с предварительным диагнозом острый гастроэнтероколит были госпитализированы 72 человека, в том числе 65 детей в возрасте от 8 до 17 лет и 7 взрослых.
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 10:50 09 липня 2009 р.
 
такщо травлять всюди!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 10:53 09 липня 2009 р.
 
Причиной госпитализации 15 детей из оздоровительного центра «Солнечный берег» в Донецкой области 3 июля стала острая кишечная инфекция. 
 
Об этом УНИАН сообщили в областной санитарно-эпидемиологической станции.
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 11:12 09 липня 2009 р.
 
страшно жити
Рейтинг: 0+ 0-
 
ШлУНоК, 15:07 10 липня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)