Готуємось до зустрічі з мером

Надрукувати
Життя сайту
17.07.2009
ГукСьогодні один з членів редакції випадково зустрів на вулиці міського голову Миколу Гука. Оскільки ми уже давно плекаємо ідею взяти інтерв’ю у мера, то й було запропоновано Миколі Петровичу зустрітися. На що мер просто відповів "але не сьогодні, бо маю багато справ". Все-таки вирішили не поспішати, і підготуватися до цієї зустрічі - за допомогою наших читачів.

 

Микола Гук у Дрогобичі постать відома і харизматична. Хтось його любить, хтось терпіти не може. Для половини людей міський голова є взірцем і справжнім господарем - інша ж половина звинувачує його в усіх смертних гріхах.

 

Наша зустріч з мером орієнтовно відбудеться через 2 тижні, тож маємо час підготуватися. Тому оголошуємо конкурс "15 питань до мера". Пишіть сюди кожен своє питання, яке би ви хотіли задати Миколі Петровичу. Всі вони будуть підсумовані, і на 15 кращих мер відповідатиме.

 

Порядки, вочевидь, вже знають всі - приймаються будь-які питання, ми працюємо відкрито. Звісно, безглузді і відверто провокаційні питання розглядатися не будуть, тому думайте.

 

А підсумки нашої зустрічі буде опубліковано тут, на сторінках Дрогобич Інфо.

 


Переглядів: 4592

Коментарі (24)
 
Ой мама тримайте мене яка подія, піду шкарпетки прасувати... :grin
Рейтинг: 0+ -4-
 
Дрогобичанин, 17:27 17 липня 2009 р.
 
питання 1 після повернення на свою посаду ви ініцюювали перевірку Кру діяльності ваших заступників які іі результати і чи виновні понесуть покарання?
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 20:01 17 липня 2009 р.
 
ще не бачив щоб з замполіта був господарник як я служив у нас казали замполит за все переживає, але, ні за що не відповідає
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 00:34 18 липня 2009 р.
 
В мене одне єдине питання: "Яку суму повинні назбирати Дрогобичани, щоб пан мер зібрав свої речі і виїхав в Севастопіль?"
Рейтинг: 0+ -4-
 
Дрогобичанин, 09:47 18 липня 2009 р.
 
Чим відрізняється Дрогобичанин від розумної людини? - Тим, що розумна людина розуміє, коли просять не ставити провокаційних питань.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 10:31 18 липня 2009 р.
 
Дане питання не є провакаційне, тьаке питання задали Ющенку на пресконференції, при аналогічній акції. І Він відповів на це питання, і журналісти не побоялися його задати... От чим відрізняється свобода слова від заказних сайтів.
Рейтинг: 3+ -1-
 
Дрогобичанин, 11:53 18 липня 2009 р.
 
Ха, логіка хромає. Не провокаційне, бо його задали Ющенку? - Та якраз і задали його, бо воно провокаційне!  
 
Свобода слова :) Та що ви про неї знаєте - лише й вмієте напаскудити в коментарях. 
 
Надалі тут лише питання до мера. Обдумані питання.
Рейтинг: 1+ -3-
 
Адміністратор, 14:13 18 липня 2009 р.
 
Коли будуть надаватись земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво (по 10 сотих) черговикам?
Рейтинг: 0+ -10-
 
Один з мешканців міста, 18:21 18 липня 2009 р.
 
Чому пан мер дозволяє стихійну торгівлю в місті?Зокрема, навпроти синагоги стоять жінки, які продають марлю, хімічні засоби проти тарганів і т.д.Хто їм дав дозвіл?Там і без них прохід вузький, а в годину пік мало ті столики не чіпляєш.І це вже не перший рік.Чи пан мер тими тротуарами не ходить?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Той,хто ходить вулицями міста, 18:45 18 липня 2009 р.
 
Взагалі в доповнення до попереднього у всьому місті. А також коли молодший склад міліції навчить головний міліціянт міста переходити перехрестя обладнані світофорами.
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 20:55 18 липня 2009 р.
 
Левко, питання про міліціянтів і світлофори не дуже зрозуміле - розтлумачте, будь ласка.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 21:15 18 липня 2009 р.
 
Питання до міського голови: 
 
Чому на сайті Дрогобицької міської ради не опубліковані рішення ради за останні два роки? Це суперечить одному з основних принципів місцевого самоврядування - гласності (Стаття 4 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні").
Рейтинг: 0+ -1-
 
І, 00:24 19 липня 2009 р.
 
Дякуємо за змістовні питання, продовжуйте так і надалі. 
 
А щодо рішень міської ради - будемо окремо просити Миколу Петровичу публікувати їх у нас.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Адміністратор, 07:48 19 липня 2009 р.
 
Пане, Гук.Яким людськими(моральними)засадами і фаховими здібностями , на Вашу думку, має володіти мер?Дякую за відповідь.
Рейтинг: 0+ -1-
 
тед, 12:19 19 липня 2009 р.
 
Пане мер, які конкретні заходи плануєте, щоб слова програми "Місто обличчям до дітей" стали реальністю.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Oksana, 01:54 20 липня 2009 р.
 
Ще раз переконуюся в тому, що не всі розуміють, що "такоє хорошо, а что такоє плохо".Адмін на основі нашої балаканини зробив, на мою думку хороший хід.Для людей які хочуть конструктиву та дійсно хочуть добра для рідного міста є прекрасна можливість озвучити болючі теми.Але як показує досвід нашого попередньго спілкування, дрогобицька земля яка дала світу багато світлих людей, продовжує, на жаль, плодити і таке г., яке підписується кожен раз по іншому.Бачу , що на наш сайт заходять люди, яким дійсно болить, і бруд, і неправда, і нечисті на руку чиновники.Маємо прекрасну можливість підказати владі шляхи виходу з кризи нашого міста, а чи послухає вона, це ми побачимо по її діях.Прохання до всіх , більше конкретики.P.S.Наскільки мені відомо, обласне КРУ проводило планову перевірку міста, а те що пишуть.що мер визвав КРУ не відповідає дійсності, це просто співпадіння , але знову хтось це хоче використати, мер як посадова особа не може визвати на себе будь-яку перевірку, всі перевірки на сьогодні є планові, і про перевірку обласного КРУ всі знали ще в січні.Хорошого вам настрою та розумних думок!
Рейтинг: 6+ 0-
 
Довбуш, 11:52 20 липня 2009 р.
 
Мені цікаво дізнатися, чи може пан Гук прозвітувати перед дрогобичанами, за свою програму. Ідучи на вибори він обіцяв дуже багато, тепер цікаво дізнатися що вже вдалося реалізувати, а що ні. І що конкретно мер планує зробити за решту терміну? Наперед вдячний.
Рейтинг: 1+ -2-
 
Татарин, 20:35 20 липня 2009 р.
 
В основній сумі оплати за теплоенергію ми сплачуємо 50% за газ решту за утримання теплоенерго. Я оплачую 417 грн в місяць. З них 205 грн за газ. Мій брат маючи автономне платить 60 грн в місяць (він ще має гарячу воду) так от яке питання: "Для чого ми субсидуємо Росію?" Якщо Гук патріот, як казали на мітингу на вихідні:"... є два патріти то Гук і Ющенко" то чому він так твердо відстоює інтереси Росії, і не хоче щоб Дрогобичани економили на спожитому газі, де 200 грн а де 60.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Мера маю запитання..., 21:18 20 липня 2009 р.
 
Що доброго і що поганого було зроблено за час вашої відсутності?
Рейтинг: 6+ 0-
 
роботяга, 21:21 20 липня 2009 р.
 
Прокоментуйте вашу думку про стан доріг. Проаналізуйте які роботи були проведені у цьому напрямку і які будуть проведені.
Рейтинг: 1+ -4-
 
Студент, 19:25 21 липня 2009 р.
 
ЖЕК-1 зібрав мешканців будинку для того, щоб оголосити про підвищення комунальних тарифів (можливо таку атракцію і решту дДЖЕКів проводили), які такі непосильні видатки має жек щоб піднімати комунальні, чим реально ЖЕКи зайняті, в чому можна побачити корисну для міста роботу ЖЕКів?
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 17:13 22 липня 2009 р.
 
Пане мер ви хочете далі балотуватись у мери 
то ж яка знову ваша програма-і чи є в ній місце для продажу Дрогобицького водоканалу 
та Дрогобицького базару на вул. Пилипа Орлика
Рейтинг: 2+ 0-
 
Громада Дрогобича,яка існує, 10:36 23 липня 2009 р.
 
Пропоную щоб пан мер звернувся до міського очільника м.Стрия і помінялися з ним посадами хочаби на решту строку. Якщо потрібно то ми зберемло міське віче і самі підемо до мера стрия просити про таку послугу.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Громада Дрогобича котрої нема, 12:36 23 липня 2009 р.
 
Ви знаєте, мене дивує, коли хтось почунає з "а що було виконано з того, що обіцялося?" Так само котили бочку на Ющенка. А що він міг один зробити? І всі як один ричали "Ющенко злочинець, нічого не зробив! " 
Який з тог висновок? -Давай Януковича! Та ви що, зовсім дурні на голову? Це не важно що обіцяв і що зробив. Важливо, щоб старався, щоб Бога в серці мав! Та звичайно, що Гук хотів і старався всіма силами дотриматися тог що обіцяв, але ж мафії це не вигідно. Що сказав Гуку в свій час начальник міліції (я беру інформацію з самої міліції) "А я тобі підчинятися не буду! " Друзі, давайте не будемо переливати з пустого в порожнє! Коли ти приходиш до влади і коли ти без міліції, що ти можеш зробити? Всі хотіли щоб Гук сприяв злодійству, розкраданню і тд, а він скзав "Ні, того не буде! " І це є саме головне! З того все починається! А якщо ти в одну ногу з мафією, ну то ти крутий, тебе всі підтримують, тебе ніхто не судить, проти тебе не йдуть депутати, і "всьо чьотко" Ну добре, були у нас в Дрогобичі "професіонали" які незаконно, грубо, без жодних підстав, на чолі з наглими і продажними Дрогобицькими суддями, які покривають торгівельну банду, земельну банду, податкову банду і інших "славних" синів, яких породила Дрогобицька земля. Так якого хира ви не зпитаєте що вони зробили коли не було Гука? 
Якого хира ви не запитаєте які дороги вони відремонтували?  
Вам гроші очі замутили, ви настільки тупі, що простими людськими очима вже більше не бачите. Ви ні в бізнесі ні чорта не розбираєтесь, ні в законодавстві, а вмієте тільки красти, брати, рвати, і руйнувати. 
 
Мені просто смішно як одна людина вас всіх як останніх лохів розводить! Ви бидло найвищого гатунку, звичайно, що народ ніяких ваших Радзієвських не вибере. Ви кинулись в агітацію, дизінформацію, печатаєте нісенітниці і сподіваєтеся, що вам хтось повірить.  
Стругати хочеться мені від розмов про вашого Радзієвського :sigh
Рейтинг: 2+ -1-
 
Адвокат, 17:01 06 серпня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4279 днів)