Потрійне ДТП у Дрогобичі 19 вересня |
|
| Відео | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Написав(ла) Міжнародна асоціація автомобілістів Прикарпаття | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21.09.2015 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 вересня 2015 року на вул. Стрийській трапилася аварія. П'ять людей травмовано (чотири дорослих і одна дитина) - забрала швидка.
Переглядів: 8219
Додати коментар
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
© 2008-2026 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6609 днів)

19 вересня 2015 року на вул. Стрийській трапилася аварія. П'ять людей травмовано (чотири дорослих і одна дитина) - забрала швидка.

