А живемо ми на цвинтарі

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
21.07.2009
ЦвинтарВчора (20 липня 2009 року) мер Дрогобича порівняв наше місто з цвинтарем - і не дарма, адже простий огляд міських вулиць приносить багато розчарування. Як відомо, щопонеділка (або й частіше) Микола Гук робить черговий об’їзд вулиць міста. У побаченому міський голова звинувачує чиновників.

 

Через нескошену траву (особливо біля лікарняних корпусів) та сміття на вулицях Микола Гук поставив вимогу написати пояснювальні записки перед відповідальними за це чиновниками, зокрема керівнику відділу охорони здоров’я.

 

Характеризуючи загальний вигляд міста, міський голова порівняних теперішніх чиновників з небіжчиками - які вже до нічого не здатні, і тонко натякнув, що на місце небіжчиків можна призначити живих людей, які щось робитимуть.

 

Прикро, але факт, - наші чиновники лише до паперової роботи здатні.


Переглядів: 4146

Коментарі (36)
 
Згідно чинного законодавства:ПЕРША ДОПОВІДНА-ДОГАНА.ДРУГА -ДОГАНА ТА ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА СТАТТЕЮ.Ридаючи прочитав склад виконкому-благо та ура п.Мацану , що накінець країна буде знати своїх героїв.Тремчу в очікуванні коли деякі шановні панове почнуть критикувати адміна за заказні статті.Глибоко підозрюю, що вони сліпі, до тепер не бачили ні некошеної трави, ні доріг розбитих.Пропоную поступити нашим можновладцям, як Юля та Вітя при першому пришествії до влади, а себто мер, п.Шевкенич, п.Сушко, п, Суда, п.Яводчак та їже з ними, дякувати Богу, дармоїдів у владі не бракує, ранесенько, поки лежить роса, з косами показали славному королівському місту Дрогобичу ХУ із Ху.А то перед виборами про своє селянське походження кричати є кому, а косою помахати нема.А хто проти нехай його зловить приступ апендициту, і швидка допомога доставить його до шпиталю по рівнесенькій та гладесенькій дорозі, яка суть до лікарняного містечка!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 18:18 21 липня 2009 р.
 
Міський голова дав доручення законсервувати фонтан на площі Ринок, обставити його лавками і створити місце відпочинку.Де мажори будуть курити траву, яку накосять чинуші біля лікарні.
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 19:33 21 липня 2009 р.
 
Чому п. Микола не відмітив жахливі дороги в місті, які покладені між сміттям та травою? 
Бачим те що хочем? 
 
Копайте, п. Микола, копайте. Цвинтар то ваш.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Студент, 19:44 21 липня 2009 р.
 
До Довбуша. Ти чоловіче хворий. Я слідкую за тобою і я впевнений , що ти , або гомик, або збочинець. Я Ще жодного позитивного висновку не читав. Ти ображений на весь світ і на всіх. Я психіатр за спеціалізацією і таких як ти бачу кожен день.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Доктор, 20:50 21 липня 2009 р.
 
який голова така і команда . щось до болю нагадує проблеми уряду. там теж нічого не роблю але звинувачую. гарний учень леді Ю. чи не з одного комсомольського горшка
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 20:59 21 липня 2009 р.
 
Доктор я перечитую довбуша це колишній порист який взяв ділянку під офіс ПОРИ, ІЗБУДУВАВ СОБІ ОФІС, за що його вигнали з ПОРИ. В СВОЄМУ ЖИТТІ БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ. в нафті кликали дурік.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Р.Р., 23:34 21 липня 2009 р.
 
Довбуша не знаю но реальні речі пише, а доктору якии ставить діагноз" гомік або збоченець" не путати поняття доктор і сторож в поліклініці)))) 
чекаю на виплеск негатіву зі сторони шановних юмористів!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 00:28 22 липня 2009 р.
 
Як завжди я правий.Тільки тему загострили зразу і діагноз.Док в психіатріі діагноз збоченець та гомик відсутній, відсилаю вас до міжнародноі класифікації захворювань.Якщо вас цього не навчили в медінституті то змушені будемо звернутись до п.Шевкенича щоб вас звільнили за профнепридатність.Термін гомик та збоченець існує тільки в політиці.Хто читає всю нашу переписку знає, доніякої партії не належу, і , внаслідок цього коментую не по партійній дисципліні , а так як бачу ситуацію.Може не завжди обєктивно, але судячи з появи нових дописувачів , таки зачіпаю інтереси "людей любящих наш город до глубини кармана".Маю пропозицію додоктора-балотуйтесь до міської або верховної ради, там катастрофічно бракує фахівців.А ви любимі кому не подобаються гострі кути , живіть далі за принципом "вкрав три рублі і день вдався".Люди прийдіть до памяті-не можна спати і чекати доброго царя.До речі письменників , при всій повазі-Довбуш пишеться з великої букви.Хороших вам новин та побільше здоровя, а то як почнуть нас психіатри лікувати, буде країна дурнів(психіатрів з Дрогобича знаю всіх, люди прекрасні).
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 10:42 22 липня 2009 р.
 
Громадяни, ще раз закликаю Вас, критикуйте владу(депів, мера), а не собачтеся між собою.Владні люди-це публічні люди, які мусять розуміти, що ми їх "бачимо".А тут починається-той гомік, той дурік, той Федя...Взяв Довбуш землю, то в могилу не забере, а щось збудував...Владі вигідно, щоб Ви гризлися, бо поділяй і владарюй, ще ніхто не відміняв.
Рейтинг: 0+ -1-
 
тед, 11:10 22 липня 2009 р.
 
Шановний Тед, не хочу вибачатись за всяку дурню, але тобі як реалісту скажу, землі, приватного бізнесу та пільг не маю, крапка.А то що закидають нам провокаційні речі відношу до плюсів, раз є реакція значить тема болюча.Хорошого дня!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Довбуш, 11:26 22 липня 2009 р.
 
"Наразі всі роботи на площі Ринок припинені через брак фінансування. У 2009 році на реконструкцію площі Ринок (станом на 17 липня) було освоєно 815 тис. грн, а в 2008 р. – 1442, 2 тис. грн. За інформацією відділу капітального будівництва, фактичні видатки з реконструкції площі Ринок становлять 2364 тис. грн.". У мене питання всі кошти вже витрачено?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Orik, 14:13 22 липня 2009 р.
 
Хлопці, а звідки візьметься фінансування, коли пан мер  
відколи прийшов всіх критикує-все йому не так, а для поступлення фінансування треба щось робити реально, а не займатися популізмом, і готуватися до других виборів-треба ж показати , які всі нездалі, а я такий собі-Микола Гук найліпший. 
Пане Миколо ваш фінансист, який посадив вас у крісло мера помер. 
Резюме-Чайківський не воскресне і ви не воскреснете у кріслі мера, дайте си спокій і реально щось робіть а не мрійте і паплюжте людей
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 14:25 22 липня 2009 р.
 
Хотів би я знати хто з вас пацани таку довгу лінію намалював для Гука 
при опитуванні кандидатів на місце мера.Ви працюєте як команда Балого пти Ющенку -малювала йому рейтинг, а хлоп до тепер не поняв, що йому в політиці -гаплик.Такий гаплик чекає і Гука на виборах в Дрогобичі. я знаю що він хоче продати  
Дрогобицький водоканал, і найшов собі спонсорів-колишніх корешів Чайківського, але хай памятає-Дрогобич памятає все і більше брехня не пройде, Я за Радзієвського,  
знайомі-за Дацюка!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Громадянин, 14:37 22 липня 2009 р.
 
Дрогобичанин, а фінансування береться лише з міського бюджету, тут популізм ні до чого. 
 
Громадянин, Ви напевно не повірите - але за Гука голосують наші відвідувачі. Адже багато людей поділяють думку, що він дійсно хороший мер.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 14:46 22 липня 2009 р.
 
Об"єктивний адмін ти би пости виставляв, а то щось люди жаліються.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 15:02 22 липня 2009 р.
 
У нас свобода слова, тому думки інакомислячих, а також об’єктивна критика публікується. Але коли хтось безглуздо обливає брудом редакцію чи мою скромну особу, той не має права жалітися.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 15:41 22 липня 2009 р.
 
Я кажу: "люди жаліються", я не маю жодних претензій до вашого форуму. Якщо Ви об"єктивні то вивішуйте пости, як це зробив п.Кондзьолка на своєму сайті. 
 
Вам жаліються? Цікаво.  
А той сайт, забутий Богом і людьми, останній критерій, на який будем орієнтуватися.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 16:43 22 липня 2009 р.
 
До Довбуша. Шановний те, що ти збоченець зрозумідо і без твоїх виправдань. Це проблема твоя особиста і тобі боротися з нею. Ти щось запропонуй , а ти ідеш шляхом образ і наклепів , так поступають тільки збоченці. Почитай медичну літературу.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Доктор, 15:49 22 липня 2009 р.
 
Шановне панство! Особисто Гука не знаю, але невже ніхто не розуміє, і пан мер в тому числі, що відповідно ло реалій сьгодення, в нашій країні шансів бути вибраним на другий термін немає ніхто(крім звісно Черновецького).Ні Ющенко, ні Литвин ні інші менші та більші політики.Народ не вірить нікому.Єдиний вихід з патової ситуаціі повернення до мажоритарної системи.НАРОД повинен мати конкретну людину, а не ефемерну партію, а то будемо писати листи до "дєдушки на село".От на моїй памяті був та і є пан Михайленко, люд до нього йшов з своїми проблемами, а він як депутат ходив і давив авторитетом бюрократичну машину.Попробуйте зараз вирішити любе питання з нашими партійними бонзами, і почуєте пісню"разом нас багато треба трохи дати".Хто не пробував той не знає , а я пробував і за свої слова відповідаю.Ащо мені -жовта картка є, як хочу так верчу(жарт).Не хочу нікого захищати, але пошуки мером грошей які вкрали мені імпонують.До речі , зайшов вчора випадково в двір швидкої допомоги, сміх, фасад зі сторони вулиці зроблено, а зі сторони двору штукатурка за царя Гороха.А ми господаря в місті шукаємо! Не може мер фізично засунути свого носа в кожну щілину, люди самі повинні мати хоч краплину совісті.Вчорашня картина на швидкій нагадала мені буремні роки служби в совєцькій армії, коли і траву підмальовували і берізки в пустелі садили.Прошу приймати мій сарказм , як вболівання за місто, а не за діагноз, яким мене нагородив шановний психіатр.А так хочеться пожити в чистому та приємному до своїх городян місті.Удачі всім, та обєктивних думок. P/S/Про швидку допомогу не вірите провірте.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 15:59 22 липня 2009 р.
 
Юстас-Алексу, альбо Довбуш-Доктору.Шановний пане психіатр, вилікуй себе сам.В книзі по психіатрі є диференц, іальна діагностика між сарказмом та навязливою ідеєю.Особливо коли пишеш під різними ніками.Здоровий сарказм-це норма.Пиши про життя а не про моє психічне здоровя, на цьму спілкування з вами завершуємо та ставимо жирну крапку.УРА!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 16:13 22 липня 2009 р.
 
Пане Довбуш , я повністю згідний з вами , щодо тих неподобств , які чиняться у нашому місті, але ми разом повинні на виборах дати оцінку нашим владоможцям, а неображати їх. Давайте пропозиції, звертайтеся до преси, пишіть заяви у правоохоронні органи і.т.д тоді я вас зрозумію , а ви запхнули голову у пісок , як страус , а усі крім вас винуваті , ТАК НЕМОЖНА.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Доктор, 16:57 22 липня 2009 р.
 
Порядок буде тоді, коли до влади прийде досвідчений, місцевий керівник., а не випадковість, яку сьогодні маємо. Як зробити конкретну роботу, -незнає., і це не дивно. От і займається показухою, типу звільнень, зміни фахівців на будь кого, лише б новий і свій. Створює видимість патріота., а в дійсності все по барабану. Ситі ми авантюрами, популізмом. Реальні зміни можуть бути тільки тоді, коли вибори мера будуть в два тури. Тоді буде справедливо, і випадковостей не буде. Добре що кандидатів не було 154, а то б хтось набрав 500 голосів із 46 тис. голосуючих, і став би мером, а потім всіх розганяє, все напрацьоване нищить , бо він вибраний народом.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Я, 23:27 22 липня 2009 р.
 
Невже люди настільки привикли, що хтось когось МУСИТЬ КРИШУВАТИ ТА ФІНАНСУВАТИ, що важко повірити у те, що на момент виборів пан Гук не був знайомий з Чайківським. І останній не мав жодного відношення до його вибрання.  
Як би це не було комусь неприємно, але Гука ОБРАЛИ ДРОГОБИЧАНИ! І, повірте, тими ночами під час виборчої компанії жоден з працівників Остапа не прідвозив до штабу Гука ні грошей ні продуктів.  
А хто в курсі то нехай згадає чи захищали Гука на післявиборчих судах юристи Чайківського?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ще один дрогобичанин, 23:32 22 липня 2009 р.
 
Для чого вночі возити гроші до виборчого штабу Гука? Все робилося вдень!
Рейтинг: 0+ 0-
 
І, 00:16 23 липня 2009 р.
 
Це , що Остап Петрович допоміг у виборах нашому "великому" меру, це факт. , адмін просто не інформований. Це робилося перед виборами під грифом- таємно , плюс недосконала виборча система-(один тур) і маємо те, що маємо.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Я, 07:20 23 липня 2009 р.
 
Ну не хочу я чекати до слідуючих виборів, це по типу істи будем через рік, а я хочу вже.І чекати, що буде за рік немає ніякого бажання.Чому нашим можновладцям можна, платити моїй бабці, яка тяжко працювала все життя 670 грн.пенсії?Чому я повинен їздити по розбитих дорогах, а мій товариш в Стрию їздить по набагато кращій ?Ви поїдьте на Франківщину, де немає ні великої промисловості, ні великого бізнесу, як там доглянуті містечка!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Довбуш, 09:36 23 липня 2009 р.
 
Довбуш , ти правду хочеш знайти в ГУКА.Ну піди до нього може він твоїй бабці і добавить щось до пенсії з тих бабок що залишилися від Чайківського.Ну а коли продасть Дрогобицький водоканал. то тоді реально 
добавить.тільки не тобі, а  
купить якусь віллу у Севастополі і втече,  
Ще одне -депутати не продавали нічого в Дрогобичі самі-продавав пан продажний журналіст та псевдонаціоналіст Гук 
ПРОМЕТЕЙ ПАРК КЛУБ "СПАРТАК"-його частка в його кишені.
Рейтинг: 0+ 0-
 
КАРМЕКЛЮК, 10:30 23 липня 2009 р.
 
Друже Кармеклюк(читай більше, щоб неробити помилок), а також громадянин, а також дрогобичанин - на 100 відсотків впевнений , що маємо справу з депутатом.Коментар -ці руки нічого не крали.на сьогодні не актуальний.Любий друже, якщо я не прав, вивішайте протоколи голосувань на сесіях за минулий рік(але всі).Подивимось хто за що голосував, в кожному кабінеті в Ратуші купа компів, а інформація за 2006 рік висить! По однокласниках та порносайтах дома лазити треба , а не за наші гроші. Хто проти? Побажання адміну -пропускай дописи від людей під одним ніком, а то завівся у нас засланий козачок, как говорят -засоряєт єфір.Любові та радості.До речі , сьогодні збирають керівників обревізованих структур, по результатах провірки обласного КРУ, з нетерпінням чекаємо результатів!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 11:03 23 липня 2009 р.
 
звернення до шановного .. сілен не тои хто не помиляеться а тои хто визнае свои помилкі і вміе іх не повторювати)))
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 13:02 23 липня 2009 р.
 
Підтримую слова на рахунок Стрия, бо хіба сліпий не помітить набагато прибраніших та охайніших вулиць, кращих доріг (не тільки в самому Стрию, а і в районі) і освітленості, а все чому? Бо мер там - господар, а в нас любитель покидати слова в пусту... 
 
Хай живе Стрий!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Студент, 13:38 23 липня 2009 р.
 
Довбуш, та ти ж не Довбуш , а Адміністратор 
ах не дочекаєшся результатів перевірок, та ти їх вже знаєш, і як щирий Гуків запроданець єхидно тішишся, та нема чого тішитися-багато шуму 
з нічого, але Гуку теба показати"деятельнось"
Рейтинг: 2+ 0-
 
Кармелюк, 10:27 24 липня 2009 р.
 
Кармелюк, ну не пишу я під іншими ніками, невже важко повірити? І мислити однаково тверезо можуть зовсім різні люди, пора би вже знати.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 11:48 24 липня 2009 р.
 
Перечитав ше раз статтю (про траву і сміття) знову ж таки здивувався, чому пан Микола Гук не помітив жахливого стану доріг, які помітили всі хто їздить цими дорогами і навіть ходить тротуарами. 
 
Дойшов я до такого висновку: 
Шановний мер просто не їздить і навіть не ходить, він - ПЛАВАЄ. 
 
Ага-ага. Не ходить, а ПЛАВАЄ!  
 
Люблю я задавати собі питання і шукати на них відповіді. Не менше люблю і порівнювати та проводити паралелі. 
 
Так от зовсім не давно переглянув перших Піратів Карибського моря. Там де про Чорну Перлину, ага-ага. 
Так-от проводим паралелі: 
 
Плаваючий капітан корабля Чорна Перлина, (Дрогобич)команда, якого складається з одних мертвеців (цитую "небіжчиків") Гектор, у нашому випадку - Гуктор Барбоса зберігає накрадене золото... 
 
Ну а нам лише залишається дочекатись свого Джека Горобця, який десь та уже повинен пробиватись до Барбоси під звуки саундтреку "He's A Pirate" :)
Рейтинг: 0+ -3-
 
Студент, 01:23 25 липня 2009 р.
 
:grin :grin :grin Ой ржу немогу... Студент респект і поважуха.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобич, 10:55 25 липня 2009 р.
 
Що я все про дороги та й про дороги, у нас навіть дорожньої розмітки нема! Ага, ніде!  
І це, зазначте, другий по величині населений пункт у Львівській області. 
 
Грошей нема? Нестало? І навіть у "себе в дворі" на фонтан не стало? Пісочниця кажете? І хто тут господар?
Рейтинг: 3+ 0-
 
Студент, 12:32 26 липня 2009 р.
 
то якого милого ти сюди приїжджаєш ну і живи собі там чужими руками збудованій країні і точно не для тебе анам рук нехватає а москалі не хочуть бо вони не в себе в дома
Рейтинг: 1+ 0-
 
я так думаю, 21:57 13 серпня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)