Депутатів багато або Продовження дерибану

Надрукувати
Плітки
23.07.2009
РоботаЄ у нас чесні депутати. Є навіть у міській раді люди, які дійсно щось хочуть зробити для міста. Але є і такі, які плутають власні інтереси з громадськими. А йдеться про тих, що прийняли чергове рішення земельного "дерибану" минулого тижня.

 

Фактично, ті ж з депутатів, що найбільше звинувачували мера в незаконному продажу землі, підтвердили своє рішення про передачу земельної ділянки біля хімчистки "Космос" у приватну власність. 

 

Нагадаємо, дане рішення вже було заборонено міським головою через те, що в межі даної ділянки включено дитячий майданчик і частина вулиці Музичної. Приватизація як одного, так і іншого об’єктів заборонена законом. 

 

Ніщо так не об’єднує людей, як спільна вигода. Можна лише припустити, що і цього разу було так же. За чутками, депутати об’єдналися, що віддати цю землю бізнесмену Павцю - авжеж, не за красиві очі.

 

От і хто після цього хто? Адже дана ділянка знаходиться в центрі міста (біля музучилища імені Барвінського), неподалік площі. Женучись за наживою, такі депутати скоро приватизуватимуть свої місця в сесійній залі ратуші.


Переглядів: 3833

Коментарі (23)
 
Скажу по правді, коментарі відсутні! Чекаю коментарів від громадянина, який нічого не крав, та депутатів які також нічого не крали, руки на голосуванні не піднімали, і землі Павцю не продавали.На думку приходять слова високоповажного Азарова"да пошлі ви все".І пора була проти, і бют був проти , і наша україна теж була проти, а голосував тільки Гук і 159 севастопольських моряків.На закид шановного Доктора є готова відповідь підготовлена нашими славними депутатами.І повірити після цьго, що Гук незаконно пропхав рішення про пртватизацію землі нпк, по крайній мірі тупо.Українські депутати всіх рівнів обєднуються в двох випадках:перед розстрілом та перд голосуванням по земельних питаннях. Хто сміливий з депіків і не брав участі в даному голосуванні, і хоче зробити правду , принесіть список поіменного голосування до любої дрогобицької газети, народ повинен знати своїх героїв.Взагаліідеальним варіантом демократії було б опублікування всіх рішень та голосувань по них, хоча б в Г.З. А вам слабо! З великим задоволенням прочитав би коментар голови земельної комісії п. Фідик.Шукайте і знайдете!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Довбуш, 15:23 23 липня 2009 р.
 
Доброго вечора всім , хто не тільки хоче чути правду, але й спроможний в неї повірити.Давати коментарі людям , які не вірять нікому, не дуже хочеться.Проте даю інформацію, яку може підтвердити мер чи люди , присутні на сесії. 
Саме "Пора" з самого початку відведення землі , куди входить скверик біля музучилища, прохід до будинків позаду хімчистки, три гаражі  
інвалідів, які на жаль ніхто з тих, хто погоджував документацію не побачив, була категоричним противником цього рішення.Не тому, що маємо упереджене ставлення до цього підприємця, а тому, що жодного взятого зобов"язання він не виконав. 
При обіцянці заплатити за хімчистку 1мільйон гривень-запоатив всього близько 500000 тисяч, відремонтувати за власні кошти ділянку дороги на П.Орлика біля церкви, зробити хоча б фасад "Червоного Прикарпаття", яке теж належить Павцям і є позорищем в центральній частиній міста...Судіть самі...Як можна було голосувати за відведення землі людям, які за три роки не спромоглися хоча б зробити ремонт приміщення чи вивести сміття.Можу передбачити, що це приміщення уже перепродується... 
Після голосування по відведенню саме Пора скерувала скаргу в прокуратуру про законність прийнятого рішення, жодного голосу Пора не віддала за продажу цієї ділянки , попри те що суми пропонувалися дуже цікаві-500 дол.за голос.На жаль крім нас проголосували всі інші фракції і жодні інші аргументи не впливали.В повному складі голосували БЮТ, НСНУ, ПППУ, УНП, КУН.Це говорить про те, що нашому депутатському корпусу в основній масі абсолютно все одно, що буде з містом і страшно те , що ми теж належим до цього корпусу, хоч маємо зовсім інші підходи.Список друкувати безглуздо, відніміть 11пористів та тих, хто давно на сесії не був-ось і весь список.Дивним є те, що наш мер не був проти, а просто утримався.А де були наші націоналісти.Запитань більше, ніж відповідей.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Фідик Л.К., 00:00 24 липня 2009 р.
 
вот це змістовнии діалог!
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 00:10 24 липня 2009 р.
 
, П.Фідик моє вам велике мерсі, при такій формі діалогу, може і зрушимо з мертвої точки.Єдине-в неті мало людей, дайте інформацію в газету , з гарним та розлогим коментарем, та поясненням позиції пори.Великим плюсом в нашому діалозі, є те , що для попередніх дописувачів, які з піною у рота доказували чесність наших депіків, є незаперечний факт, пітдверджений одним із депутатів п.Фідик , про те що, таки даютьЮі таки беруть наші чесні грошики за голосування! Рівень цифр на різних голосуваннях різний, але підняти за помах руки 500 баксів цілком незле.Коли ж я пропную замученим такою важкою працею пацанам покосити траву, мені закидають , що я їх славних ображаю.Дуже дчкую п, Фідик, що вона появилась на сторінках нету, і снізошла до нас.Маю хорошу пораду для пори-підіть шляхом Розори.Якщо людина бачить, що вона не в змозі вплиати на рішення, для чого протирати штани в сесійній залі, в такому випадку треба встати і піти готовитись ло слідуючих виборів.Радий конструктивному діалогу.Чекаю новин з результатів засідання по роезультатах роботи обласного КРУ, не так новин, як реакції на порушення.Добрих вам новин, та гарного завершення тижня.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Довбуш, 10:17 24 липня 2009 р.
 
А чого ж пан ГУК утримався 
-цікаво також уже встиг взяти на лапу, так як взяв  
за землю нафтопереробного,  
Да, "чесний севастопольський пацан"- 
робить вигляд що він ні при чому-цькує депутатів 
-це він уміє-робити вигляд чесного "націоналіста" 
В Павця не гріх брати пане ГУК ми розуміємо, вам треба свої судові витрати компенсувати. 
Так що пан ГУК прийшов не працювати, а щоб побільше хапнути і знайти собі нового Чайківського-для подальших виборів. 
Кльова то справа бути у Дрогобичі головою-всіх неугодних зараз позвільняти-дарма чи вони працюють чи ні-головне позбутися лишніх вух та очей-потім на депутатів 
лайна накидати-прикинутися добреньким "Іудушкою" 
і красти , брати все що попало, що встигне.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Кармелюк, 10:42 24 липня 2009 р.
 
Сумно мені, адже пора, кун, унп уворили групу Наш Дрогобич.Яка мета створення цієї групи і чому пора не вийде з неї, якщо їхня фракція свята?
Рейтинг: 2+ 0-
 
тед, 17:26 24 липня 2009 р.
 
Про доцільність і ефективність цієї групи я сумнівалася зразу, проте ще були надії на те , що лідер фракції повинен нести персональну відповідальність за голосовані рішення.Перші ж голосування показали різні погляди чи їх відсутність взагалі.Після голосування по деяких рішеннях цієї сесії я буду пропонувати нашій фракції зняти остаточно рожеві окуляри, зрозуміти , що ці люди кращими не стануть , оголосити про перехід в жорстку опозицію поки що до депутатської більшості.Щодо мера- ще придивляємося. 
Впродовж трьох років ПОРА обрала шлях пропозицій, компромісів, переконання і довіри у стосунках.Сьогодні всі ресурси вичерпані.Період дитинства, юності чи зрілості пройшов.Думаю , що час переходити до більш радикальних дій.Піти слідом за Розорою-це втеча і безвідповідальність(шлях, який в основному обирають мужчини)Я особисто була більше ніж на 40 зустрічах з людьми і вірила в те , що обіцяла.Тому просто піти і залишити все так, як є-аморально.А зроблено все таки не мало.Взяти хоча б вирішення земельних питань за останній рік. 
Але ПОРА головує лише в цій комісії і все.Святими себе ніколи не вважали і у нас ведуться дуже жорсткі дискусії всередині фракції, партії.Але найбільший позитив в тому, що за три роки у нас створилася команда однодумців в плані того, що залишити все і просто піти -такого НЕ БУДЕ.НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЯ!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Фідик Л.К., 19:32 24 липня 2009 р.
 
Ну не могла пані Фідик, щоб мужчин не підколоти)
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 21:28 24 липня 2009 р.
 
Читаю і плачу! :cry
Рейтинг: 0+ -2-
 
тед, 08:50 25 липня 2009 р.
 
Я пропоную розпочати рубрику, окрему від новин, але котра би накопичувала весь потік інформації. Тобто, є певна фракція, чи певна посадова особа. Вона робить певні речі для міста і громади. Ви описуєте про вчинки людини на сайті, ми культурно і упереджено це все обговорюємо і через рік бачимо хто і що робив, і як це допомгло або нашкодило людям. Буде видно все як на ладоні, хто щось робив а хто просто балакав.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 10:52 25 липня 2009 р.
 
Ми подумаємо над цим питанням. До речі, Дрогобичанин, це може здивувати, але в редакції не лише я :)
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 16:02 25 липня 2009 р.
 
Хлопціз МВС. СБУ. Прокуратури У вас роботи непочатий край. Які суми ходять за голосування , візьміться за справжню роботу.Чого вам ще потрібно , депутати пишуть в інтернеті вже.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Справедливий, 23:06 25 липня 2009 р.
 
ви пишете про все чому ненапишете як сержант став начальником ДАЙ..ЛЮДИ ЯКІ ЗАКІНЧИЛИ АКАДЕМІЮ БІГАЮТЬ НА ПОПІГУШКАХ.
Рейтинг: 0+ -3-
 
водій, 21:48 26 липня 2009 р.
 
Водій, а тут у нас є така форма "Зв’язок з нами" - поділіться інформацією, якщо є, а ми вже потім і напишемо.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 21:52 26 липня 2009 р.
 
адмін... зробіть тему. 
 
яку тему?
Рейтинг: 1+ 0-
 
водій, 22:11 26 липня 2009 р.
 
на рахунок начальника ДАЙ... 
 
ну так підкиньте інформації.
Рейтинг: 0+ -2-
 
водій, 22:31 26 липня 2009 р.
 
я написав в першому запитанні.
Рейтинг: 0+ -2-
 
ВОДІЙ, 22:50 26 липня 2009 р.
 
Бууу!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Петя, 19:48 27 липня 2009 р.
 
Гууу!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 23:46 27 липня 2009 р.
 
Вся проблема нашої влади в повній відсутності фахівців .Для чого тривожити нашого шановного начальника ДАЙ, коли його міністр сам без профільної освіти!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 16:05 29 липня 2009 р.
 
Правильно казав Дж. Кларксон: 
 
"Дело в том, что детей учат вовсе не для того, чтобы подготовить их к взрослой жизни. Их учат, чтобы они могли сдать экзамены. Что помогает работодателям и университетам решить, какие дети – умные, а какие – настолько тупы, что окажутся в правительстве"
Рейтинг: 0+ -1-
 
Студент, 05:46 30 липня 2009 р.
 
КОЗЛИ і нічого іншого!
Рейтинг: 1+ 0-
 
ВВ, 17:26 03 серпня 2009 р.
 
Наконец первая здравая мысль. Наконец начали смотреть не на следствие, а на причину. Не может человек изучавший английский, вдруг, заговорить на французском, да ещё и в совершенстве. А если и произнес одну фразу, то это не значит, что он овладел языком. 
У кого ума хватит, тот поймёт о чём идёт речь...
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 00:35 06 серпня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)