Результати перевірки ревізії

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
25.07.2009
ГрошіКілька днів тому свою роботу у Дрогобичі завершила комісія КРУ, що розслідувала факти незаконних чи нецільових витрат бюджетних коштів. Оскільки початок роботи даної комісії приблизно співпав у часових рамках із поверненням до виконання своїх обов’язків Миколи Гука, злі язики вже давно говорять про те, що саме він ініціював дану перевірку

 

Але перевірка була плановою, тобто черговою. І у четвер (23 липня 2009) було проведено засідання виконавчого комітету міської ради за результатами роботи комісії.

 

Своє слово виголошували керівник комісії КРУ, начальник відділу контролю у сфері органів влади Галин Бурда і заступник начальника обласного фінансового управління Валентина Горалько. За рішенням виконкому, розтрачені кошти мають бути повернуті у місячний термін до бюджету. А повертати є що.

 

Адже перевірки у 10 установах місто комісією знайдено фінансових порушень на 2008,3 тис. грн., недоотримано 655,3 тис. грн. внаслідок бездарного керівництва і втрачено 2249,3 тис. грн. внаслідок наданих пільг. В сумі це становить більше 4,9 млн. гривень! Догосподарювалися. 

 

Мером оголошено догани Андрію Шевкеничу (начальник відділу охорони здоров’я), Петрові Сушку (начальник відділу освіти), Василеві Бохонку (начальник відділу капітального будівництва) - всього 36 осіб буде притягнено до адміністративної відповідальності.

 

Пояснення також давав Степан Кізима (директор департаменту міського господарства) - але оскільки він добровільно написав заяву на звільнення, то не лише не отримав догани, а ще і йому буде оголошена подяка за багаторічну працю.


Переглядів: 4674

Коментарі (13)
 
Повна нісенітниця, перед тим як проводити громадські слухання, потрібно було результати перевірки КРУ оприлюднити. Хоча б на Вашому сайті, або в Галицькій Зорі. Тоді людина може піти на слухання і задавати конкретні питання. А то ми прийдемо знову на бенефіс Дона Гука. Гук буде лити багно на депутатів, депутати навпаки і на тому все заглохне, чомусь ніхто за результатами перевірок КРУ не пердав справу до прокуратури..
Рейтинг: 10+ 0-
 
Дрогобичанин, 11:12 25 липня 2009 р.
 
Незнайшли нічого суттєвого, а шумиха потрібна Гуку-для розгортання виборчої компанії-це основний його коньок-от при ньому все було б доре-але він працював 2 роки мером і дора ніякого не було видно 
тілтки сварки з депутатами 
.Одне слово повторилась в Дрогобичі історія-Ющенка та Тимошенко, а також-разом з Гуком-жилаі живе в Дрогобичі казка про Лебедя, рака та Щуку-тільки дрогобичанам вона не на руку. 
Одне слово , пане Гук не знав ти воза , то було в нього не впрягатися-Дрогобичу потрібні справжні справи , згуртована команда 
а не невміння працювати і зараз клеїти з себе Сталіна. 
Мошка була і завжди буде мошкою.
Рейтинг: 0+ -11-
 
Ірена, 10:23 27 липня 2009 р.
 
2008, 3 тис це два міліона гривень!
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 11:23 27 липня 2009 р.
 
до Макса: 
Ні це поправді кажучи суттєво, несуттєва та вся шуміха, котра ні дочого не призведе, немає конкретних дій. Проста балаканина і розмови. Немає кримінальних справ, немає заарештованих.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:55 27 липня 2009 р.
 
Нехай опишуть , що то за 2 млн грн, а не оприлюднюють загальні цифри. 
Мер убрав Кизиму-значить хоче накінці багато вкрасти у Дрогобичі-тре поставити свою людину у Департамент.Насправді Департамент оштрафували на 60 тис. гривень, а де взялися 2 млн,
Рейтинг: 0+ -9-
 
Громадянка, 17:33 27 липня 2009 р.
 
Згідний на 100 відсотків з дрогобичанином.Пояснюю чому, як можна обговорювати тему , коли не знаєш суті справи.Стараюсь бути Обєктивним, на слуханнях не був, але дістав масу задоволення, коли моя хороша знайома, далека від політики дама, в жестах та в міміці показувала та з сльозаим на очах розказувала, що побувала на засіданні верховної ради.Були і бійки, і матюки, але основне , що почали з молитви.Щиро с кажу, що здивувала позиція мера, попахує візантійщиною, назбирали активістів, а мер сидів в куточку і з усмішкою спостерігав за своїми бійцями.За те йому велике Фе.Взагалі виглядає дивно , і реєстрація, і мандати, не хватало тільки тачанки у входа та пацанів в кожанках з маузерами.А лозунги-я вам залишив30 млн. а ви їх просрали попахує г..А місто повинно було жити за щось, поки місто було без царя.Продати ж не вспіли нічого.От і використали гроші , хто на що. Не було на моїй памяті ні однієї комісії, щоб щось не знайшла, а тепер кричати, щокомісія куплена, і нехай повертається назад, покрайній мірі тупо та в області представить наше місто, як "городок", в рубриці "приколи нашего мера".Плавно мер своїми діями підводить мене до думки проЧапаєва. Почекаємо ще трохи.Про мрію Гука балотуватись на другий термін можу відповісти одним словом" ви мне льстите сер". Кохання вам та удачі, це єдине , що може нас врятувати в даний момент, в даній ситуації, в даній країні.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 18:27 27 липня 2009 р.
 
Вихід один. Об'єднуватися всім місцевим керівникам і відважно виступити проти мера. Місто хоче спокійно жити. А ви шановний мере задумайтеся і щось робіть для людей. Розборок нікому не потрібно. А не вміїте працювати, ідіть геть.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Я, 21:01 27 липня 2009 р.
 
Так я згідний,  
 
Потрібно дати детальну інформацію про те де гроші поділися: скільки вкрали і використали на будови: Алла Гладун, скільки квартир розбазарив Іванців і так далі. Також давайте не забувати такі питання як де поділася історична бруківка і хто і коли її буде з Німеччини повертати.  
Давайте також не забудемо універмаг і кінотеатр.  
А тепер про коментарі які ви тут даєте: 
Все зрозуміло: зарас починається передвиборча кампанія і завдання просте: вилити яко мога більше багна на мера і звинуватити теперішню владу президента Ющенка. А зрозуміти хто це робить не важко, бо не всі такі дурні, як ви думаєте. Весь цей шум, включаючи гарячкові вихватки Кондзьолки на кшталт статті "Ех, дороги... " є потрібні славнозвісній партії "Батьківщина". Справа в тому що партія розвалюється, то ж як ніколи потрібно шукати гірших, щоб відвести очі від своїх проблем. Ну а так як проти депутатів підти не можуть, бо бандит проти бандита не піде, ну то залишається перти на Гука. Я вас попереджаю, мої дорогі, займайтеся конструктивним діалогом і господарством, а не вмієте, то йдіть пасти корови. А якщо вам ні те ні інше не подобається, то прийдеться вам забути про ваші посади. Перестаньте тішити себе дурними думками, що вам так все просто зійде, ті часи минули і я би на вашому місці шукав доброго адвоката.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 21:38 27 липня 2009 р.
 
Інспектор висловився влучно. А то на попередні коментарі, дійсно, не хотілось навіть реагувати.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Адміністратор, 21:56 27 липня 2009 р.
 
розкрию вам очі ані мер ані депутати недопустять щоб на основі результатів перевірки відкрили кримінальну справу!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 23:44 27 липня 2009 р.
 
Ніхто і не намагається когось обгадити. або виправдати. Йдеться про те що нам всім жити в цьому місті, а наш міський голова не розуміє, що потрібно закочувати рукава і щось робити. Невже важко потратити дві години в тиждень і сказати людям: "На цьому тижні ми приберемо вулиці". Супер всі разом виходимо і робимо загальний суботник. ЩО НЕБУДЬ. ДОН ГУК проснись зроби хоча би щось для цього міста, а то прокляну...
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дрогобичанин, 10:17 28 липня 2009 р.
 
До Інспектора:  
Супер просто геніально. То як в старому повір"ї: 
- Хто винен?  
- Невістка. 
- Так її немає. 
- Так он її спідниця вісить. 
 
От так і у нас. Хто винен? Кондзьолка винен сто пудово, пропоную провести суд Лінча і наказати за дороги.  
:grin
Рейтинг: 0+ -6-
 
Дрогобичанин, 11:56 28 липня 2009 р.
 
Шановний пане інспектор! Попрошу вас бути лагіднішим, а то вистрашили мені Макса, Теда а Олексій взагалі в бєга подався.Не потрібно нас страшит пасінням корів, всі нормальні люди, цей етапв житті пройшли з гордістю.Тільки деякі вожді зразу пішли в комсомол, а потім стали інспекторами. Не потрібно шукати нам ворогів, потрібно шукати людей, які можуть і хочуть зробити щось для людей. Читаючи попередні коментарі , дивує мене думка багатьох, про те чому наприклад подали землю Павцю, ненависть до багатих та успішних занесена в нашу свідомість славними комуністами.Я не проти багатих, я проти тих що нічого не роблять.Будучи на фірмі Павця , бачив , що віе зробив з запущеної атоколони.Якщо таку оазу порядку він зробить в центрі-я за.А послухати плач пори, які всі погані не хочу, покажіть, що ви зробили "бо воздасться вам по трудах ваших".НЕ сприймаю я пояснень шановної п Фідик по голосуванні, по перше не згоден з підходом до питання виходу Розори з пори, по друге не розумію змісту утворення фракції, яка нічого доброго не створила, а говорити"я не вірила в співпрацю з іншими постфактумом не пасує".Удачі та відповідальності!
Рейтинг: 0+ -6-
 
Довбуш, 17:07 28 липня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)