Вогонь біля парку

Надрукувати
Фоторепортаж
26.07.2009

Вогонь Сьогодні (26 липня 2009 року) комусь захотілося підпалити Парк Новонароджених, що на вулиці Володимира Великого. Інакше це не назвеш - величезне вогнище, розпалене за кілька метрів від парку, привернуло нашу увагу приблизно о 21 вечора. Не стільки вогонь, як хмара диму, що здіймалась від полум’я у височінь.

(натисніть на фото для перегляду)

 

Що головне -  ніхто і не збирався гасити, хоча горіло вже досить довго. А ще завтра, коли дане питання розглядатиметься "у верхах" (якщо розглядатиметься) - винних не буде. Хоч би й парк згорів, а він би й згорів, якби не рясний недавній дощ.

 

Отак і живем.

 

P.S. Фото поганої якості, але побачити явище можна.


Переглядів: 3267

Коментарі (3)
 
Ще крім підпаленої купи сміття на фотографії яскраво видно що ящики для сміття переповнені, що й стало наслідком утворення тієї ж купи. 
 
Таке фото ще раз підтверджує, що від одних банерів (які давно обіцяли) місто чистішим не стане. 
 
Ну а вина, як завжди, скотиться "з верхів" - від мера до чиновників, від чиновників до жеків, а то й зразу до браку коштів. 
 
Все правильно - отак і живем.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Студент, 23:04 26 липня 2009 р.
 
Це міські урядники готувалися до щотижневої перевірки паном Гуком стану речей у Місті. Все згорить ніхто нічого не помітить. І саме головне пан Гук одразу помітить, із цієї світлини, наскільки нескошена трава. Короче Кізимі торба. Треба покосити, а там нехай горить, нехай все валиться, головне травку покосити.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:59 27 липня 2009 р.
 
так чинуші святоші та "зеки" як казав один мер. славний теперішній мер та його мерія в тому бардаку який є у Вільному Королівському Місті не винні то все блискавиця винна. На палю її. тобто на блискавковідвід а краще догану їй собаці поганій 8)
Рейтинг: 4+ 0-
 
левко, 21:09 27 липня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3909 днів)