І знову вуличні торговці

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.08.2009
БазарУ п’ятницю (31 липня) на засіданні сесії міської ради не обійшлося без розгляду питання про вуличну торгівлю в центрі міста. Розгнівані підприємці, яких хтось налякав черговим рейдом "Беркута", знову вимагали скасувати перенесення торгівлі. А мотивували своє рішення постановою уряду про ринкову торгівлю в Україні.

 

Та постанову цю вони читали неуважно (якщо читали) - бо йдеться там також про те, що торгівля на пішохідній чи проїжджій частині міста заборонена.

 

Депутати, ті що заробляють собі авторитет популістичними заявами на захист торговців, також не висували уже якихось аргументів на захист вуличної торгівлі - адже всім уже зрозуміло те, що все йдеться до її остаточного перенесення.

 

Слід відмітити послідовність у діях і словах міського голови Миколи Гука, який запевнив усіх, що після завершення облаштування торгових місць на вулиці Пилипа Орлика відбудеться припинення торгівлі у центрі міста. За що від підприємців отримав погрозу про зняття його з посади мера через референдум. 

 

Оскільки новий торгівельний майданчик буде не резиновий, то й кількість місць на ньому обмежена - що відтепер починає хвилювати претендентів на них. Кількість заяв на нові місця переважає кількість самих місць.


Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 4297

Коментарі (12)
 
Місць мало, бажаючих багато. Ше одне джерело для хабаря. Все геніальне - просто. 
 
Корупція цвіте і буяє в нашому садочку (фонтані-пісочниці).
Рейтинг: 4+ 0-
 
Студент, 09:45 02 серпня 2009 р.
 
зженуть бабульок з одного місця, вони собі інше знайдуть.для декого така торгівля єдиний спосіб прожити від пенсії до пенсії :sigh
Рейтинг: 0+ -3-
 
Студентка, 22:39 02 серпня 2009 р.
 
Так як і у всіх своїх ділах Дону Гуку потрібен конфлікт, і боротьба. Яке облаштування на Пилипа Орлика? Ті залізобетонні конструкції вже легше розібрати, а ніж відремонтувати. А пхати людей в аварійну споруду - це злочин. Я погоджуюсь що в центрі міста торгівельні ряди не прикрашають наше село, тому їх потрібно перенести. Але потрібно облаштовувати робочі місця для людей. Наш мер послідовний лише в одному, потрібно боротися з вітряками...
Рейтинг: 0+ -8-
 
Дрогобичанин, 21:17 03 серпня 2009 р.
 
Щодо референдуму, то сам особисто піду від будинку до будинку, від квартири до квартири, щоб назбирати необхідну кількість підписів.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Дрогобичанин, 21:22 03 серпня 2009 р.
 
Що наш мер може зробит? - А нічого. Йому треба тільки крові, сварок. В такій ситуації він, як щука у воді. Ціле життя так робив. Шукав жертву і смоктав її.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Місцевий, 22:21 03 серпня 2009 р.
 
Я далеко не прихильник мера. можна навіть сказати його опонент але те що наводити порядок з вуличною торгівлею неохідно це переконаний факт. Мене дивує інше чому власне підприємці з базару самі не хочуть облаштувати робочі місця. чому у них залишилась комуністична свідомість що держава їм повинна дати а їм на все на ср..и і не хай за ними прибирають а вони будуть гарними патріотами та християнами. адже торгівлі в центрі місті всерівно не бути. Пропоную адміну не проводити опитування про кандидатів в мери які себе скомпрометували. знеславились а проводити опитування про актуальні питання важливі для всієї громади / навідь про перенесення ринку/ а час прийде то мера ми виберемо і можливо не з того мотлоху що пропонує адмін
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 20:53 04 серпня 2009 р.
 
Шановний Левко! Зі сторони редакції не було висунуто жодного кандитата, адже "До списку додаватимуться лише ті прізвища, які запропонують наші читачі." - і так є, всі прізвища в опитуванні читачі запропонували у своїх коментарях. 
 
Тому трохи уважніше, не поспішайте звинувачувати адміна :) Опитування - давайте конкретику, зробимо.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Адміністратор, 00:17 05 серпня 2009 р.
 
Друже, я спостерігаю за тобою довший час. Ти в будь-якому коментарі срати хотів на Дрогобич. В тебе в голові крім гімен нічого не має тільки одне: як би щось придумати проти Гука. То й не дивно, що стараєшся його обісрати. Не переживай, і до тебе черга дійде, а з твоєї шкіри є за що спитати. Дурних питаннь до мене не став звідки я тебе знаю: по IP. Але так як ти дурний як чобіт, то і так не зрозумієш.
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 18:47 05 серпня 2009 р.
 
Мені вже починати боятися? :grin
Рейтинг: 1+ 0-
 
Для тупака від Дрогобичанина, 18:59 05 серпня 2009 р.
 
Почитаешь все Ваши коментарии и страшно становится. В каком дебильном обществе живём. Это касается всех тем обсуждения. Было пару здравомыслящих людей и то пропали, видимо не интересно... 
Чувствую, засрут город до конца! А потом крайних искать будут.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Алексей, 00:22 06 серпня 2009 р.
 
Згідний з думкою Олексія. Таке враження, що всі винні, тільки не -Я-. Одні звинувачення, розборки, ніякої конструктивної реальної думки. А правди боятися не треба. Вона єдина.-(це до адміна) . Стосовно мера, те, що він не фахівець, ніякого керівного досвіду, не знає проблем міста, не знає і не хоче знати авторитетних, впливових, ділових людей слухає собі подібних і робить собі висновки, які пізніше приведуть до розвалу господарки та економіки міста- це ПРАВДА !
Рейтинг: 0+ -1-
 
Простий житель, 13:13 06 серпня 2009 р.
 
так я і пропоную всі основні питання які стосуються імфраструктури міста проводити принаймі через опитування дрогобичан а не кулуарно вирішувати в депутатських групах чи вольовими рішеннями певних чиновників.так наприклад що важливіше Для жителів базар в центрі зі всіма своїми негараздами. брудом і т/ д чи старовинне. багате історією місто з культурними цінностями. своїм незабутнім колоритом. Можливо і владі тоді буде простіше навести порядок в місті а не йти на поводу певної купки підприємців. цікаво щоб правоохоронці робили коли б в мерію вривалась ватага та не давала працювати владі.
Рейтинг: 0+ -10-
 
, 19:51 07 серпня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4917 днів)