Інтерв’ю з Миколою Гуком

Надрукувати
Інтерв’ю
05.08.2009
ГукЯк і обіцяли своїм читачам, ми провели зустріч з мером. Міський голова Микола Петрович Гук відповів на всі питання наших читачів, розповів про проблеми міста та шляхи їх вирішення. Розмова вийшла досить змістовною, публікуємо у повному обсязі.

1. Після повернення на свою посаду Ви ініціювали перевірку КРУ діяльності ваших заступників. Які її результати і чи виновні понесуть покарання??


Перевірку завершено, про результати було опубліковано в газеті "Галицька Зоря". Згідно даних результатів прийнято певні рішення, які будуть винесені на сесію міської ради. Винні у нецільовому використанні бюджетних коштів будуть (і є) притягнуті до відповідальності, це зокрема пани Кізима (звільнився), Шевкенич, Сушко, Бохонок, - які вже отримали догани.

Ми надіялися, що комісія перевірить всі об'єкти, але перевірено було лише деякі. З доріг, стан яких перевірила комісія на вулицях Бориславській, Фабричній, Трускавецькій, до перших двох виникли правомірні зауваження.

Всього місто винне більше 1млн. грн. до державного бюджету і більше 300 тис. грн. - до обласного.

Інші відремонтовані дороги (всього на 11 млн. грн.) не перевірено. Я створив комісію під керівництвом Миколи Летнянчина, яка буде працювати на кожній вулиці, і через місяць напише доповідну записку. Якщо будуть зауваження, то буде замовлено аудит, який і визначить, хто і скільки має повернути до міського бюджету, адже до втрати коштів призводять неефективні управлінські рішення.

Для прикладу, ремонт вулиці Стрийської проводився у 2006-2007 роках. На ремонт було витрачено до 600 тис. грн. А шар асфальту, яким покрили вулицю у минулому році, лише погіршив якість дороги. На це було витрачено 1,5 млн. грн. - і що головне, ніхто за це не несе відповідальності.

Те саме вулиця Грушевського, де встановили непотрібне освітлення (яке зараз і не працює, бо повністю вистачає старого). Або фонтан на площі Ринок - ще 160 тис. грн. Ремонт на площі Ринок, перенесення бруківки на вулицю Мазепи - це все приклади неефективних управлінських рішень.

 

2. Яку суму повинні назбирати дрогобичани, щоб пан мер зібрав свої речі і виїхав в Севастополь?


Нікуди не поїду, а буду працювати і виправдовувати довіру тих 30% дрогобичан, що обрали мене на посаду мера. За результатами останнього опитування, вже 40% населення міста довіряє меру. Тому буду працювати і надалі.


3. Коли будуть надаватись земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво (по 10 сотих) черговикам?


Є великі земельні ділянки (на вулицях Наливайка та Шептицького), є проектна документація, куди управління капітального будівництва наносить схеми електро-, водопостачання, доріг. Ці роботи будуть проводитися до вересня. У вересні дане питання буде винесене на сесію міської ради, і у жовтні буде проведено розподіл землі.


4. Чому пан мер дозволяє стихійну торгівлю в місті? Зокрема, навпроти синагоги стоять жінки, які продають марлю, хімічні засоби проти тарганів і т.д. Хто їм дав дозвіл? Там і без них прохід вузький, а в годину пік мало ті столики не чіпляєш. І це вже не перший рік. Чи пан мер тими тротуарами не ходить?


Ходить, болить, вживає заходи. Для прикладу, перенесення торгівлі з вулиць на майданчик по вулиці Пилипа Орлика, за що вже був неодноразово пікетований підприємцями. Причина - це вигідно так званій "торговій мафії", що існує в місті.

Адже зараз на речовому ринку на Пилипа Орлика одні мають 10-15 торгових місць, інші не мають нічого. Система така, що не всі мають можливість торгувати на законних місцях.

Зараз виконується рішення міської ради, щоб до кінця тижня створити 150-200 місць на новому торговому майданчику, звідки вивезено все сміття, вирублено і очищено територію. Все робить для того, щоб перенести туди стихійну торгівлю з вулиць нашого міста, особливо з центру. А дана проблема не вирішується уже 20 років.

Тому я прикладу всіх зусиль, щоб вирішити це питання. Адже на наших вулицях дороги мають належати автомобілям, тротуари - перехожим.

А далі зі стихійною торгівлею буде боротися санепідемстанція, міський відділ міліції під командуванням пана Гусашвілі - міська рада лише здійснюватиме контроль.


5. Чому на сайті Дрогобицької міської ради не опубліковані рішення ради за останні два роки? Це суперечить одному з основних принципів місцевого самоврядування - гласності (стаття 4 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні").


Як був Гук, то сайт працював. Пішов - перестали розміщувати, адже декому невигідно виставляти на загальний розгляд рішення сесій, тощо.

Це питання обов'язково буде вирішено, і всі рішення сесій міської ради, виконавчого комітету, доручення і т.п. буде розміщено на сторінках даного сайту.


6. Якими людськими (моральними) засадами і фаховими здібностями, на Вашу думку, має володіти мер?


Насамперед, має багато знати. В першу чергу - чинне законодавство. Володіти інформацією про всі підрозділи в місті.

Має мати добру команду, заступників. Головне - має мати бажання і можливість реалізовувати свою виборчу програму.

Для цього, окрім вищесказаного, потрібно знати повноваження всіх відділів, управлінь, адже місто - як велика машина, де все має працювати злагоджено.


7. Пане мер, які конкретні заходи плануєте, щоб слова програми "Місто обличчям до дітей" стали реальністю?


Забезпечити перспективу для дітей, зокрема відпочинок і проведення вільного часу. Місто втрачає Парк Новонароджених - де побудували ринок "Чагарі", на який було видано незаконний (у Генплані міста така забудова ніколи не була передбачена) дозвіл, і вирубали ще ділянку під розширення ринку. Тому першочергова задача відносно цього парку - огородити його.

Парк Васильєва - малий. Парк Богдана Хмельницького - ось місце, де можна створити зону відпочинку, коли будуть на це кошти. Брати Танчуки облаштовують озеро і прилеглу територію, за що їм велика подяка, але просувається цей процес досить повільно.

Мусимо забезпечити культурний розвиток для молоді. Ось, наприклад, 23 серпня молодь Дрогобича для дрогобичан підготує концерт. Самі придумають сценарій і проведуть - а вже 24 серпня концерт буде проведено відділом культури міської ради.

Я дотримуюсь думки, що головне - не заважати молоді. Хоча, на превеликий жаль, молодь зараз є дуже пасивна. Скажімо, іду на роботу о 6-7 годині ранку, і бачу купу порожніх пляшок на площі. Наша молодь не вміє берегти навіть того, що має.

Тому перед реалізацією будь-яких програм потрібно прикласти великих зусиль до виховання підростаючого покоління.

Окремо хочу відмітити спортивні майданчики, яких так бракує місту. У 2008 році я пропонував виділити на цю справу 800 тис. грн., але депутати не підтримали цього рішення.


8. Мені цікаво дізнатися, чи може пан Гук прозвітувати перед дрогобичанами за свою програму. Ідучи на вибори він обіцяв дуже багато, тепер цікаво дізнатися, що вже вдалося реалізувати, а що ні. І що конкретно мер планує зробити за решту терміну?


Готовий у будь-який момент звітувати перед виборцями. Хочу відмітити, що ідучи на вибори, представляв собі роботу мера "у рожевих окулярах".

Проблема у тому, що не було злагодженої команди - навіть навпаки, знаходилися такі, що "пхали палки в колеса". Я ще не працюю навіть два роки, хоча з часу виборів пройшло 3,5 роки.

У лютому 2008 році я залишив в бюджеті розвитку міста 35 млн. грн., ще 15 мали надійти найближчим часом. І такі гроші не дали результатів, хоча зроблено було багато добрих справ - це ремонти доріг, дахів, освітлення вулиць.

Зараз ми "відкопуємо" місто - Дрогобич дуже заріс, схожий на ліс. Великий, колись асфальтований плац біля СШ№17 заріс травою. Із деяких тротуарів залишається лише стежка. А Дрогобич має стати європейським містом. Для цього потрібні зусилля кожного з нас, щоб навести порядок у дворах, на вулицях. Сам мер не може всього.

Що зроблено - відремонтовано СШ№1 та СШ№2, майже добудована СШ№5.

Для продовження роботи ми маємо знайти кошти - для цього замовити документацію та продати з аукціону земельні ділянки. Минулого року не було замовлено документації до жодної ділянки, хоча продали всі.

Своєю особистою заслугою хочу відзначити встановлення гемодіалізу у нашому місті, а не в Стрию - як початково планувалося.

У планах є відновлення басейну в ДЮСШ, зробити дах в СШ№1, завершити СШ№19, водопостачання у район Млинок.


9. В основній сумі оплати за теплоенергію ми сплачуємо 50% за газ решту за утримання теплоенерго. Я оплачую 417 грн в місяць. З них 205 грн за газ. Мій брат, маючи автономне платить 60 грн. в місяць (він ще має гарячу воду), - так от яке питання: "Для чого ми субсидуємо Росію?" Якщо Гук патріот, як казали на мітингу на вихідні: "... є два патріоти то Гук і Ющенко" то чому він так твердо відстоює інтереси Росії, і не хоче щоб дрогобичани економили на спожитому газі, де 200 грн. а де 60.


Ці нововведення щодо видачі дозволів на встановлення індивідуального опалення - не вигадка Гука, існує постанова Кабінету Міністрів про дозвіл відключення від центральної мережі цілим будинкам. Виконавчий комітет Дрогобича пішов далі - дозволив відключення цілими під'їздами.

На даний момент 20% мешканців міста вже мають індивідуальне опалення, ще 5% хочуть його встановити. Але ж більшість не має такої можливості. Більше того - коли кількість відключених помешкань досягне 50%, наше Теплоенерго стане просто нерентабельним - і що тоді робити решта людям, які залишаться без тепла? Ніхто не задумується, що тоді у першу чергу постраждають школи, дитсадки, лікарні.

Тому у першу чергу ми думаємо про незабезпечені і соціально незахищені верстви суспільства. Нехай люди збираються і відключаються цілими будинками чи під'їздами, допомагаючи один одному.

Ми Росію не субсидуємо, при чому тут це? Ми працюємо на перспективу, визначаючи, як вкладати кошти, які будинки можна повністю відключати. Адже є люди, у яких субсидії 50, навіть 100%. Звісно, що вони не захочуть відключатися.  А інвалідам і малозабезпеченим планується встановлення такого опалення за кошти міста.

За 10 років у реконструкцію Теплоенерго було вкладено 16 млн. грн. - це немалі гроші. Тому ми за автономне опалення - з ним у міста не буде мороки, адже маємо постійні проблеми з Теплоенерго. Та всьому свій час.

І мушу відмітити, що ціна 290 грн. за ГКл (гігакалорію) тепла у нашому місті є ще досить низькою, на відміну від інших міст (Ужгород, міста Криму), де через непродумані відключення від мережі ціна послуг збільшилась до 600 грн. за ГКл.


10. Що доброго і що поганого було зроблено за час Вашої відсутності?


Було освоєно більше 50 млн. грн. Як освоєно - судити громаді. Але жоден мер Дрогобича не мав у бюджеті розвитку таких грошей. Для порівняння - цього року освоєно всього 3 млн. грн.

З добрих справ, як я вже відзначав, це ремонти дахів, доріг, встановлення вуличного освітлення. Але тепер місто ще має заплатити більше 1 млн. грн. за послуги різним фірмам, які і виконували ці роботи.


11.     Прокоментуйте вашу думку про стан доріг. Проаналізуйте які роботи були проведені у цьому напрямку і які будуть проведені.


Звісно, що стан незадовільний. Був такий до Гука, і такий є при ньому. Та все-таки бачимо зрушення в кращу сторону.

Повністю зроблено дорогу на вулиці Самбірській - до заправки. Завершено вулиці Сагайдачного, Нижанківського. Будуть завершені вулиці Лисенка, Володимира Великого, Трускавецька. На більше немає коштів. З'являться кошти - будемо продовжувати ремонти.


12. ЖЕК-1 зібрав мешканців будинку для того, щоб оголосити про підвищення комунальних тарифів (можливо таку акцію і решту ЖЕКів проводили), які такі непосильні видатки має ЖЕК щоб піднімати комунальні, чим реально ЖЕКи зайняті, в чому можна побачити корисну для міста роботу ЖЕКів?


Без ЖЕКів можна - хто не хоче користуватися їх послугами, створюють ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку - прим. редакції) і на всі роботи наймають виконавців самостійно. Але є приклади, коли потім люди поверталися до ЖЕКів.

ЖЕКи дають довідки, прибирають двори і вулиці, забезпечують роботу тепломереж. Навіть скаржитися є куди піти - у ЖЕК.

Зараз однією з головних проблем ЖЕКів є низька заробітна платня робітникам і низька оплата за послуги від населення - тому неможливо найняти відмінних фахівців. Тому кожен мусить почати з себе, щоб допомогти ЖЕКам.

Ціни за послуги не придумані, а затверджені Монопольним комітетом. Дивує те, що при підвищенні цін на продукти ми все одно їх купуємо, а ось коли підвищуються ціни на комунальні послуги - зразу зчиняємо крик.

За кордоном люди витрачають до третини зарплати на комунальні послуги, тому і мають все на вищому рівні. Зараз у нас держава кинула місцеве самоврядування на поталу, адже лише 2% всіх коштів залишаються у місті.

Нам потрібно у першу чергу фінансувати комунальну сферу, а вже потім інші. Але сфера ЖКГ не має такого лобі у міській раді, як мають, для прикладу, освіта та медицина.

Багато хто знає, який порядок і якість послуг у Стрию - а там найбільше фінансується саме комунальна сфера.


13. Пане мер, Ви хочете далі балотуватись у мери. То ж яка знову Ваша програма - і чи є в ній місце для продажу дрогобицького водоканалу та дрогобицького базару на вул. Пилипа Орлика?


Нема місця ні тому, ні іншому.

Програму буде представлено на розгляд громади Дрогобича. Тепер, знаючи місто, можна точніше визначити пріоритети та перспективи розвитку.

 

Від редакції. Сподіваємось, що наш конструктивний діалог з Миколою Петровичем продовжиться і в майбутньому.


Переглядів: 5654

Коментарі (33)
 
Виходить він на нас вчився,  
в рожевих окулярах балатувався,   а хто зна 
чи пішла наука в голову а не куди інде?"
Рейтинг: 0+ -1-
 
" Дрогобичанин", 16:14 05 серпня 2009 р.
 
Ти диви, далі в мери хоче,  
видно добре там платять 
та й взятки можна брати, а за Прометей нічого не каже, ані за Спартак і парк не згадує. 
Де гроші брати , пане ГУК 
думайте а не тупо урізайте бюджет,  
Як був мером Радзієвський 
бюджет в Дрогобичі перевиконувався-за що наша велика деятєлька_Байса-завжди на нього бочку котила.Було видно мер працював, а не шукав винних, як це і надалі робить ГУК, , а де це він побачив 40% дрогобичан, які його підтримують-певно має розові окуляри, в яких все видно так , як хочеться йому.Одне слово-не тра 
тьте куме сили. :cry
Рейтинг: 1+ 0-
 
Молодь Дрогобича, 17:48 05 серпня 2009 р.
 
Оце дійсно господар: 
Все назвав так як має бути, і все робить сенс. Нам давно такого мера треба було мати. Все чоловік розуміє, я зним абсолютно погоджуюся. Дуже добре, абсолютно добре. Слава Богу є люди які і знають і дбають.  
А з мафією не так-то просто, але Гук надзвичайно смілива людина. Дай Бог щоб він був якнайдовше в Дрогобичі мером
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 19:07 05 серпня 2009 р.
 
Відповідаючи на пит.6, чи розумів п.Гук, що нічого цього він не мав і немає.А про людські(моральні)якості взагалі промовчав.Делікатно, промовчав.))) 
 
На пит.2.Вже 40 процентів...Вартує з таким рейтингом в Президенти!
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 20:00 05 серпня 2009 р.
 
Прикро що в місті нічого доброго не робиться, одні порахунки, догани, звільнення досвідчених керівників і заміна їх на своїх близьких колег, братів з чужих міст, а в мера все так гарно. На державну службу керівників треба готовити, як це було при Союзі, а не підбирати з вулиці.  
Погано що така недолуга виборча система. Вибори в два тури набагато справедливіші і випадків там небуває. Якщо 30 відсотків -за, значить 70- проти. От і робіть висновки
Рейтинг: 1+ 0-
 
Студент, 19:18 05 серпня 2009 р.
 
Відчуття що спілкувалися не з нашим мером а з філософом. Яка господарка? Ми догани всім роздали, які дороги? КРУ все перевіряє, що зробили? Та от рожеві окуляри зняв.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 19:28 05 серпня 2009 р.
 
На питання - 6 Бажання можна мати, але якщо бракує досвіду, знань і відсутність фахових людей, нічого не поробиш. Лишається тільки шашкою махати, що мер і робить. А прості люди, жителі міста що від того мають? Одні дулі.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Студент, 20:00 05 серпня 2009 р.
 
Усе це чистий блеф!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Патрійот, 20:54 05 серпня 2009 р.
 
Давайте не будемо згадувати Радзієвського. Радзієвський це є проста політична проститутка, яка почала карєру яко ярий комуніст, вихована в командно-адміністративній системі, яка породила покоління бездарних бюрократів, олігархів, і інших бандитів. Чому я називаю таких людей саме так? Тому, що такі як Радзієвський ідуть під будь-який прапор і під будь-яку владу. Ганьба комунізму! Комуністів на мило!  
Часи вже не ті, Радзієвський в Дрогобич вже не пройде, той номер що йому пройшов в минулому, в результаті якого Дрогобич розікрали до ручки йому не пройде. 
 
Гук найкращий, Радзієвського на мило!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 22:24 05 серпня 2009 р.
 
До Економіста: 
Хватить курити різне лайно, від нього мозок сохне... 
 
p.s. Радзієвського на мило!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Дрогобичанин, 22:29 05 серпня 2009 р.
 
Якщо ти побіжиш від дверей до дверей збирати голоси на референдум проти Гука, я буду перший щоб вилити помиї на твою тупу голову.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 22:29 05 серпня 2009 р.
 
Далі особисті образи і вульгарщину буду банити.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 22:39 05 серпня 2009 р.
 
Ну яким то треба бути тупим, щоб не розуміти чому універмаг не ремонтується? 
А чому заводи розкрадали в минулому? Та для того, щоб обанкротити їх, а потім купити за безцінь! Так от Гладун і Co. першу частину зробили. Залишилося дістати взятку, поділитися і продати кому треба за безцінь. Але прийшов Гук, все пере*рав да? Дорогі мої, не пхайтеся там де не треба. Змиріться з тим, що хап хап вже не буде. Найбільше шо ви можете дістати це наручники, а куфайку і кірзаком в плечі вам потім дадуть. Я в тому не сумніваюся. :zzz
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 23:04 05 серпня 2009 р.
 
Найкращий мер це той, який зробить порядок в місті.А приналежність до партії, немає жодного значення :p
Рейтинг: 1+ 0-
 
кука, 23:08 05 серпня 2009 р.
 
Щодо відповіді на запитання №11 - цілковита неправда.До якої заправки зроблено дорогу? По вул.Самбірській їх аж 3.А чи відомо Вам, що вул. Самбірська закінчується за старою заправкою, звідки починається с.Лішня.Отож, дорога від "Фуршету" до старої заправки зовсім не поремонтована. :sigh
Рейтинг: 2+ 0-
 
дрогобичанка, 23:15 05 серпня 2009 р.
 
Прочитав відповіді міського голови і стало сумно. Говорили, балакали, посідали та й плакали. Проаналізуємо першу відповідь. За словами Миколи Гука в місті “розбазарили” 50 мільйонів і дехто мав продати хати і квартири, щоб покрити збитки. І як результат 3 догани і одне звільнення. Мало того все що нарило КРУ тепер місто має віддати в державний і обласний бюджет — мільйон триста тисяч гривень. А головне що мільйон за вулицю Фабричну, яку ніхто до минулого року не спромігся відремонтувати. Це означає що міський голова такою ревізією тільки підтвердив законність решти видатків, нікого не посадив, і взув місто на 1, 3 млн. Організація комісії на чолі з Летнянчиним — це махання кулаками після бійки. Чи не є дивним, що Летнянчин, голова бюджетної комісії зараз береться міряти дороги? За посадою він мав це робити круглий рік, аналізувати видатки бюджету і вносити пропозиції на сесію. Він мав повне право в кінці року при затвердженні видатків бюджету не погодитись і винести на сесію свою думку. В кінці минулого року депутати дружно узаконили видатки і щось не було чутно голову бюджетної комісії про не законність, або не цільовість цих видатків. Інакше кажучи, законність видатків підтвердила сесія, зловживань не виявила КРУ, то тепер ніяка комісія на чолі з Летнянчиним реально нічого не зробить. А висновки аудиторських фірм носять внутрішній рекомендаційний характер і їм за це треба ще й не мало заплатити. Відносно не ефективних управлінських рішень. Немає такої статті в Карному Кодексі, і не чув щоб якогось чиновника за це засудили. Для контролю ефективності рішень чиновників є міський голова, міська рада і виконком. Щоб приймати ефективні рішення або їх контролювати треба на тому розумітися, а в рожевих окулярах краще лежати на пляжі і дивитися в синь моря. (Далі буде, якщо буде настрій.)
Рейтинг: 0+ 0-
 
Перехожий, 11:18 06 серпня 2009 р.
 
Абсолютно згіідний з попереднім коментарем.Не можна списувати всі гріхи на некомпетентність, дивно читати , що основним порушенням, яке виявило КРУ є ремонт Фабричної.За проведення навчань бронетехніки на Фабричній брали участьу тендері збройні сили НАТО, талібів, масонських угрупувань та китайська народна армія.Зробили єдину дорогу, а тепер поверніть гроші, сміх та й годі. Класно бути чиновником-вкрав гроші, отримав догану.Чим більше вкрав, тим менше покарання. Наше чарівне місто погубить багатовладдя, де багато керівників там нема царя в голові.Прочитав сьогодні Вільне Слово-впав з лавки.Шановна п Байса , яка навішала всіх собак на Гука та його команду.в темі розпродажі міста, тепер висуває пропозицію зробити п Ощипка керуючим справами та заступником по комунальній сфері.Дивна підтримка такої контраверсійної кандидатури, як поміркованим пЯкимом , так і активістом бюту пГамалем.Враження , що народ в Ратуші або курить не то, що треба, або, що набагато тривожніше депутати настільки почули свою безнаказаність.що самі не відають, що творять. Шановну п Байсу, яка продається та змінює свої погляди .в залежності від товщини гаманця клієнта треба гнати в тришиї.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Довбуш, 15:51 06 серпня 2009 р.
 
Плани, програми, дороги...-це все потрібно. Але я хочу подякувати Миколі Петровичу за конкретну і швидку допомогу: у мене в спеку вимкнули світло в квартирі (на жаль, наша електромережа це практикує, бо за включення бере удвічі дорожче, ніж сума заборгованості).Коли після негайної оплати мною 47 грн.заборгованості і 64 грн. за включення працівники е/мережі пообіцяли включити світло протягом 3-х діб, я відразу побігла до п.Гука, бо в холодильнику крім продуктів були дорогі медпрепарати. Він мене вислухав і хоча робочий день був давно завершений, передзвонив начальнику і світло мені включили. Ще раз щиро дякую, шановний Миколо Петровичу, за Вашу увагу да наших проблем.
Рейтинг: 0+ -3-
 
, 18:48 06 серпня 2009 р.
 
До п.Наталі.Добре, що п.Гук Вам допоміг і дай Бог Вам здоровя.Але повірте, що обовязки і функції міського голови набагато ширші.Найголовніше-організувати роботу підлеглих(в т.ч соцзабезу), щоб Вам світло взагалі не виключали, як вдові і інваліду.
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 19:32 06 серпня 2009 р.
 
Пані Наталя я дуже перепрошує, але таке питання хто вам допоміг вдові і пенціонерці так вправуватися на форумах і користуватися інтернетом? І якщо у вас немає коштів на своєчасну оплату світла, то звідки кошти на інтернет?  
 
p.s.Справді дуже добре що Дон Гук вам допоміг, говорю без сарказму...
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 22:14 06 серпня 2009 р.
 
І чим я такий контраверсійний? 
Вже як писати щось то пишіть повністю. Адже стоїть питання про виконання рішення суду про моє поновлення. Вже з лютого місяця цього року депутати раз по разу кажуть, що вони мають рішення суду в одному місці. І версія з моїм призначенням на заступника виникла абсолютно стихійно - мовляв поновимо його не на начальнгика відділу управління комунальних ресурсів, а на будь-яку іншу вакантну. І виявилось, що вакантною є лише посада заступника. 
Ніхто ж мене особисто не питав: а чи я згоден на це? Та й дивною виглядає ситуація коли в очі кажуть, що ти швидше станеш заступником мера ніж ми тебе вернемо в управління. 
Що ж таке там в тому управлінні нароблено?!
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 23:08 06 серпня 2009 р.
 
Ей, народ, може хто поясне, хто такий Роман Ощипок і що за нісенітниці він щойно наговорив? 
 
Так і саме головне чому він пише із компа пенсіонерки та вдови Наталії? 
 
А ти ІР-адреси порівняй, кмітливий ти наш...
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 08:25 07 серпня 2009 р.
 
Ще раз і ще раз перечитую статью, шукаю логічне зерно, і хоаби зачіпку на бажання людини щось зробити.  
 
"Я читаль и плакаль, плакаль и читал :cry " народ нам треба щось міняти, то є наше місто, може почнемо з мера. А то ще місяць-другий і буде клон Черновецького. З нас сміються.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:10 07 серпня 2009 р.
 
На рахунок однакового IP - так на жаль такий провайдер, як Сандра не має технічної можливості дати кожному користувачу окрему адресу. Тай тому користувачу то не потрібно. Тому і реєструються клієнти Сандри під однією адресою. 
На рахунок, хто я такий - читай коментар Довбуша та "Вільне Слово" за цей тиждень. Ще - можеш у депутатів спитати. І сайтик мій переглянути
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 14:45 07 серпня 2009 р.
 
До дописувачів звище! Любі мої, не іде мова про затвердження п Ощипка на тій чи іншій посаді, є рішення суду, його треба виконувати, крапка.Іде мова про тих, хто на кожному куті кричить, та шукає правди, а сам тихенько та плюгавенько тупо лобіює грошові мішки, а потім закрившись в стодолі перераховує іудині гроші, які отримав за розпродажу нашого та вашого майна.НА пропозицію не кричати, а очолити любий підрозділ міста та показати роботу, ще ні одна крикуха не відізвалась.НЕ словом а ділом - лозунг президента та лідера вашої партії, а такі срайди, як ви погубили Єдиного українського Президента.Тому, що народ судить про президента по його боярах, а бояр давно треба гнати та стригти бороди.То один боярин ходив колядувати до зварича з 100000 штук бакксів, другий всю воду в області приватизувати хоче, ну прямо , що не харя то Тугарин-вовк. Маю надію, яка помирає останньою, що і на нашу ву3лицю прийле свято, був щиро здивований сьгодні відкривши ГЗ, фракція Пора , чи нас почитавши, чи послухавши голос совісті, чи нагостривши лижі перед виборами, прийшли в редакцію з поясненнями своєї позиції.На те , що не згідні з всім, є одна відповідь-а ви всією фракцією покиньте наш парлямент.Далі будуть перевибори і повна демократія виражена голосами дрогобичан(а що пора -слабо! ).Хоча в послідовності таких дій маю великий сумнів, бютівці , для того, щоб додерибанити остатки міста захочуть залишитись, а залишитсь можна одним шляхом- попросити царів зверху, щоб каськів-холуйчик дав відмашку не робити вітру, а пора побудована на принципах демократичного централізму , таку команду виконає. Отак то жисть мої любі земляки, давайте не чекати, а підштовхувати народ до виборів.хто чим може, як може, і куди може! Любові Вам бо вона вічна, як зелена трава.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Довбуш, 18:11 07 серпня 2009 р.
 
Довбушу-респект і уважуха!
Рейтинг: 0+ 0-
 
тед, 08:58 08 серпня 2009 р.
 
Я жив колись і виріс у м. Дрогобичі. Недавно приїхав до батьків на вихідні, іпобачив не місто, а забите село, грязне, занедбане, ..Дрогобичани , я маю на увазі не рагулів, та гоніть ви всіх тих гуків, радзієвських, пористів, і всіх інших політиканів, які довели місто до жалюгідного стану. Я вірю , що є молоді розумні люди , і я їх бачив на майдані 2004 року, які не хочуть жити в місті гуків та інших горе -господарів..
Рейтинг: 1+ 0-
 
міклован, 12:17 09 серпня 2009 р.
 
Вася, я вчора бачив бабусю літ під 80 з мобільним крутішим за мого і твого...яка...друкувала SMS!  
 
Я не знаю як пані Наталя написала коментар, але напевно має дітей які можуть це зробити, або знайомих, чи сусідів.  
 
Та ж є люди розумні, і не тільки ти один такий мудрий!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Для ІР спеціаліста Дрогобичани, 20:14 10 серпня 2009 р.
 
Ну шо ти мерзеш? Він жив колись в Дрогобичі... 
А я брате жив і далі живу і я люблю своє місто, а ти бичара з нього насміхаєшся!  
Так, і якщо дорогу не ремонтувати від радянських часів, то вона виглядає так як би її і не було. 
За це подяка йде всім політикантам таким як Радзієвський, Гладун, Іванців і іншим, які йдуть в політику задля грошей, влади і звязків. Гук не політикант, а політик. Він молодий, енергійний і розумний господар, який зупинив дерибан міста і за це поплатився своєю посадою, добре що не життям. Гук це наша надія! А ти, бичара, як у Дрогобичі не живеш, то не пхайся у не свої справи.
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 20:35 10 серпня 2009 р.
 
Ой вай вай ну кому потрібне життя Гука.Не бийтеся в істериці шановні прихильники Гука. 
Я прихильник Радзієвського -бо він один в Дрогобичі був людиною діла-а не слів, так як севастопольський журналіст ГУК.Ну то й тщо що він жиув в Дрогобичі, чи в Лішні-але нічого про господарку Дрогобича не знав-та й взагалі він далекий від господарки.На мою думку віддай писареві писареве-тобто Гуку його перо та політичні мрії.Бо як журналіст він може і відбувся , а от мер з нього ніякий-ні до господарки-ні до наовнення бюджету-ні до консолідації депутатів. 
Інтриган .який вірив у міфи-одне слово писати йому треба а не містом керувати.Не лізь у воду -коли не знаєш броду.Порада 
всім-хто хоче бути мером- 
спочатку подуиай-чи потягнеш віз , а тоді вже в нього впрягайся.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Громадянин, 15:26 18 серпня 2009 р.
 
Малолітні понти- кожна ропуха своє болото хвалить, це правда ( Він молодий, енергійний і розумний господар, який зупинив дерибан міста і за це поплатився своєю посадою, добре що не життям. Гук це наша надія! А ти, бичара, як у Дрогобичі не живеш, то не пхайся у не свої справи.)
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 00:00 25 серпня 2009 р.
 
Вище наведені примітивні висновки "Дрогобичан"- абстракція!
Рейтинг: 0+ -3-
 
Контроль, 23:21 03 вересня 2009 р.
 
Прикольно наблюдать, как РАГУЛЬ РАГУЛЕЙ, РАГУЛЯМИ называет, а ещё прикольнее, когда на спекуляции зароботал первые пару тысячь и съездил отдыхать , например в Турцию или египет, и всё уже не РАГУЛЬ- уже авторитетный паря.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Алексей, 23:43 03 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4279 днів)