Проблеми з банком "Надра"

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
13.08.2009
ГрошіЩе з грудня 2008 року клієнти банку "Надра" потратили у скрутне становище - неможливість отримати проценти, вклади, пенсії, стипендії - а цей банк був колись одним із найбільших у західному регіоні. Тепер, після численних обіцянок і мораторіїв справи в банку не краще. Мільйони обдурених вкладників, що безпорадні перед неможливістю отримати свої гроші. Потрапило в біду і чимало дрогобичан. Один з них, пан Андрій, написав на електронну адресу редакції і розповів про ці проблеми.

 

Фінансова скрута доводила людей до відчаю. Один з вкладників погрожував навіть вчинити самоспалення. На щастя, до трагедії не дійшло. Стурбовані депутати міської ради надсилали листа на адресу Ющенко, Тимошенко, Стельмаха, Сеника з проханням вирішити цю проблему, але марно.

 

19 лютого цього року об’єднання вкладників навіть хотіли перекрити залізничну колію - але, попереджені міліцією про кримінальну відповідальність, відмовились від своїх намірів.

 

Пройшло півроку з того часу, чимало вже було нових наказів та мораторіїв з цього приводу. Але люди і далі не можуть отримати свої гроші. Тепер, після 10 серпня, всім вкладникам банк "Надра" дає можливість отримати 20% від суми вкладу. Але! Після цього оформляється новий договір, згідно якого решта вкладу вже не гарантується - що вже насторожує, і сторони не можуть мати одна до одної жодних претензій. Фактично, не договір, а кабала.

 

Тому, вкладники, не поспішайте нічого переоформляти. Краще поцікавтесь придбанням закладного майна - деколи можна непогано повернути свої гроші потрібними речами.

 

Для  вирішення протистоянь між банком і людьми велике значення має робота персоналу. А вона в більшості випадків гірша незадовільної. У Дрогобичі, другому по величині місті області, є декілька відділень банку "Надра".

 

Як пише пан Андрій, у відділенні на вулиці Замкова Гора працюють абсолютно некваліфіковані менеджери. А у директора даного відділення, пана Щурика В.З. завжди можна безкоштовно отримати чергову порцію негативу через його вислови "Я сказав!", "Вийдіть з кабінету!", "Вас виведе зараз охорона!", "Охорона вас не пустить більше у відділення банку!" - видно, як людина "цінує" клієнтів.

 

Мабуть, можна і не згадувати про те, що пан Щурик відмовляється вести конструктивний діалог із вкладниками і постійно підвищує на них голос. 

 

Прикро, що через проблеми банку постраждали лише прості люди і рядовий персонал.


Переглядів: 5636

Коментарі (8)
 
Дуже вдячний адміністратору даного сайту, за оперативне написання статті і розміщенні її на сайті. 
Я намагаюсь звязатись з провідними телеканалами України, пресою щоб висвітлили дану проблему. Може в когось є якісь знайомі які б могли допомогти. Країна повинна знати своїх "героїв" таких як начальни відділення №31 банку Надра Щурик В.З
Рейтинг: 0+ -9-
 
Андрій, 16:38 13 серпня 2009 р.
 
Ніхто нічим не допоможе простим людям в даній ситуації. Навіть маючи рішення суду на руках, залишається лише сподіватися, що колись таки вдасться забрати свої кошти...
Рейтинг: 3+ 0-
 
Галина, 18:28 13 серпня 2009 р.
 
То Галина. Потрібно щосб та й робит а не склавши руки і чекати поки нам з неба шось впаде. Я наприкла подаю заяви у всі інстанції які можна, пишу листи до різних політичних партій, до політиків. Скоро будуть вибори може під шумок Щось та й пройде. Раджу вам також приймати якісь активні дії. Також я хочу влаштувати акцію протесту пі дверима банку Надра, але на жаль наш народ дуже інертний, до того ж багато людей злакомились тими 20% і підписались в рабство до банку. ДУже важко організувати людей. Може ви поможете. Також є ідея пікетувати відділення НБУ в м. Львові. Якщо є бажаючі то звертайтесь.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Андрій, 19:33 13 серпня 2009 р.
 
Андрію, я Вас підтримую - все правильно!
Рейтинг: 0+ -6-
 
Не байдужий, 19:46 13 серпня 2009 р.
 
Раджу Вам, Андрій, вивчити свою ситуацію з правової точки зору, порадитись з юристами.  
Для початку розіслати рекомендовані листи в НБУ, прокуратуру, УБЕЗ, ЗМІ. 
Якщо ці заходи не дадуть результату, готуйте позов до суду. 
Але усі свої дії та кроки, які здійснюватимете до судового засідання (звернення усні, листи, заяви, інше) фіксуйте на диктофони, знімайте ксерокопії- це Вам пригодиться у суді.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Я, 22:50 14 серпня 2009 р.
 
листи Ющенку і т.д... 
 
отак зразу всі кинулись допомагати одному банку, ... а на інші наплювати? 
 
а люди голови не мають? не можуть самі про свої гроші подумати? 
понакрадали і по банках порозсували... мало... ще процентів їм треба... 
в більшості людей "середнього" класу в банку грошей нема... їм нема за що боятись...
Рейтинг: 1+ 0-
 
дурне вам в голові, 01:17 16 серпня 2009 р.
 
:grin :zzz
Рейтинг: 0+ -8-
 
Щурик В.З., 01:35 16 серпня 2009 р.
 
А чому ви вважаєте що начальник відділення №31 банку Надра Щурик В.З 
винен в ваших проблемах?Риба гниє з голови, люди для чого ви погрожує йому і працівникам банку?вони просто виконують свою роботу і вказівки головного банку?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Таємний незнайомець, 14:41 19 серпня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2020 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4279 днів)