Безвихідне становище боржників

Надрукувати
Плітки
17.08.2009
ТуалетНедаремно у народі вважають, що потребою першої необхідності є не вживання їжі, а саме її "виведення" після переробки в організмі. А ось в управлінні ЖКГ (житлово-комунального господарства) в Дрогобичі вважають, що найнеобхіднішим для мешканців міста є вчасна оплата за послуги. І не дарма - адже до злісних неплатників приїхали дядьки-спецназовці з КП "Полтававодоканал", що відключили квартири вищеназваних від водопостачання і каналізації.

 

Чому саме полтавці? Можливо, тому, що володіють хитрою технологією під назвою "Спрут"; або й тому, що вдячні мешканці не зможуть потім їм "подякувати" за таку турботу.

 

Минулого тижня працівники спецбригади  КП "Полтававодоканал" відключили від водопостачання всього 26 квартир у Дрогобичі та Стебнику. Нагадуємо, критерієм такого жорсткого ставлення була заборгованість більше 1,5-2 тис. грн. Найбільше заборгував мешканець Стебника - 9 тис. грн., та Дрогобича - 8 тис. грн.

 

Зрозумівши, що все це не жарти, 10 квартировласників протягом двох днів знайшли кошти погасити заборгованість і оплатити підключення. А ось решта 16 квартир чекатимуть наступних відвідин полтавчан - за чутками, вони зараз у Самборі наводять справедливість тими же методами...

 

Така наука для боржників зараз використовується по усій Україні. Як показує практика, більшість неплатників - люди далеко не бідні. Для них вимкнення лише водопостачання не велика проблема. А ось позбавити людину каналізації у квартирі - велика кара.

 

Отож, мешканці квартир, не забувайте оплачувати рахунки! І тоді до вас ніколи не прийдуть злі дядьки із "Спрутом".


Переглядів: 3901

Коментарі (3)
 
сьогодні бачила як сусід з 9 квартири виносив рано-вранці відро з фікаліями до ящика з сміттям.одне дивно-сім"я, де всі працюють , не хоче оплачувати зовсім за квартиру.поки мати-інвалід жила, були пільги.а тепер померла жінка та, а здоровим молодим все до лампочки.добре , їсти є що...І дітей родити на державу... :cry
Рейтинг: 0+ -3-
 
щебетуха, 19:12 19 серпня 2009 р.
 
чи на довго у того сусіда вистачить терпіння і стида носити г, , , а до смітника? а ви сусіди знайте всіх поіменно - вул.Коновальця, буд..
Рейтинг: 0+ 0-
 
СПРУТ, 19:22 19 серпня 2009 р.
 
Шкода що деякі люди так ставляться до здавалось б невеликих проблем так легковажно :sigh
Рейтинг: 6+ 0-
 
Шкірка, 09:47 04 жовтня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4917 днів)