Цю вулицю вже "відкопали"

Надрукувати
Плітки
25.08.2009
Земля Ви часто ходите вулицями міста? Дивитесь під ноги, щоб не спіткнутися, не потрапити в калюжу, не впасти в якусь яму чи рів? Тоді ви з Дрогобича, як і я. А чи часто ви приємно здивовані, коли просто йдете вулицею по своїх справах? А така нагода є.  

Не було нагоди перевірити стан інших вулиць, але вигляд вулиці Володимира Великого сьогодні здивував. Вірніше, спочатку насторожив "щось тут не те" - адже вулиця була незвичною. 

 

Виявилось, все було не так раніше. А тепер на Володимира Великого все стало "саме так" - біля проїжджої частини з’явились тротуари. Як давно не бачили вони білого світу! Років з 20... 

 

Видимі десь на 10-20 см, десь зовсім приховані під травою і землею - такими раніше були тротуари на основній (найширшій і найбільшій) вулиці нашого міста. І всі до цього звикли - і міська влада, і жителі міста. 

 

А ці ось роботи, знаємо, чиїх "рук" це діло - міського голови. За три місяці після повернення на посаду він спромігся зробити те, до чого не доходили руки у інших роками... Сподіваємось, Микола Петрович не зупиниться на цьому.

 

Одне погано, що далі немає ніякої звітності від мера. Не прозвучало ніякого повідомлення про таку роботу. Так, хвалити себе погано. І "відкопування" - не подвиг, а звичайнісінький обов’язок робітників сфери ЖКГ. Але ж навіть про такі речі слід повідомляти громаду.

 

У великих, продуктивних компаніях робітники повинні щотижня, а то й щодня звітувати про зроблене, розповісти про плани на наступний день. Це допомагає краще організувати робочий день, підвищити продуктивність праці. А що ж міська влада? Хіба вони не такі самі наймані робітники? 

 

Хотілося б мати від них усіх (депутатів, мера, інших посадовців) звітність у доступній формі. Ідей обмаль, тому кожен з вас може висловити свою думку. Адже існуючі зараз аперіодичні громадські слухання не виправляють ситуації.


Переглядів: 3698

Коментарі (13)
 
Автор загнався, бо тільки "ВОНА ПРАЦЮЄ...", а Гук і всі інші руйнують. :grin
Рейтинг: 5+ 0-
 
тед, 08:33 27 серпня 2009 р.
 
да автор за багато медалеи вішае Гуку!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 09:02 27 серпня 2009 р.
 
Шановні колеги!  
Ну чому ж ви так не любите нашого мера? 
Чому ви перетворюєте його на повного ідіота в своїх статтях? 
Чи це соплива дитячість, чи вибачте, дурня в головах авторів. Це “обожнювання” більше завдає шкоди, ніж користі.  
“А ці ось роботи, знаємо, чиїх "рук" це діло - міського голови. За три місяці після повернення на посаду він спромігся зробити те, до чого не доходили руки у інших роками... Сподіваємось, Микола Петрович не зупиниться на цьому.”  
Так у нас ще багато не покошеної трави, не розрито ям, не прибраного сміття в парках. А може мер не на тій посаді працює? Може краще піти прибиральником в комбінат комунальних підприємств? Де ви бачили щоб керівник підприємства робив роботу своїх робітників? Директору підприємства платять гроші за організацію роботи підлеглих, а не за виконання їх роботи. Я б і сам косив траву, шукав тротуари, прибирав парки, виступав на мітингах за мерську зарплату в добрих пару тисяч гривень. Кожен має бути на своєму місці!  
Ось до таких роздумів приводить стаття. Сиджу і думаю- чи то мер у нас такий дурень, чи ті що про нього так пишуть? :x
Рейтинг: 0+ -1-
 
Перехожий, 10:02 27 серпня 2009 р.
 
:grin  
о, бачу когось ще "чіпляє". Всіх мислячих вітаю з успішним проходженням перевірки на логіку, особливо Перехожого)
Рейтинг: 0+ -5-
 
Адміністратор, 10:04 27 серпня 2009 р.
 
Меру б вартувало з щирим серцем звернутись до громадян про допомогу!
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 11:09 27 серпня 2009 р.
 
Теду і всім небайдужим! Якщо є у когось передвиборчі програми мерів Дрогобича (включаючи діючого), надішліть на електронну адресу редакції.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Адміністратор, 15:46 27 серпня 2009 р.
 
Шановний адміністратор. 3упиніться!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Женя, 20:57 27 серпня 2009 р.
 
Ой ***, з вашою логікою хіба брати мило, шнур і йти вішатися. Які ви зануди...ниєте і ниєте!  
Все вам не подобається... У вас що, "Прозак" закінчився? Чи ви просто "по жизні" гальма? 
Знаєте, коли я бачу що ви самі собі пишете, то це вже серйозно. Ідіть до Кучми на голки записуйтеся і скажіть щоб поставив вам з цвадцять на язик а решту на задницю!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, Перехожий, тед, 20:56 27 серпня 2009 р.
 
А тепер питання до тих, хто вважає "відкопування" звичайною і обов’язковою роботою влади, і каже, що за це не варто хвалити. 
 
Коли і хто виконував цю обов’язкову роботу? Чому раніше цього не робилося?
Рейтинг: 0+ -4-
 
Адміністратор, 20:58 27 серпня 2009 р.
 
Поїдь в Стрий і подивися які мають бути тротуари. Вони їх не відкопують, вони не дають їм заростати. Поїдь в Трускавець. Ти не повіриш тротуари виложені бруківкою. Нема подвигу у покошеній траві, подвиг буде коли місто стане похожим на місто а не на СМТ Дрогобич. 
 
Договорюйте до кінця. Хто допустив, що місто заросло? За чиєго "царювання" утворилось "смт"? А хто тепер це все відроджує?
Рейтинг: 5+ 0-
 
Дрогобичанин до Адміна, 11:38 28 серпня 2009 р.
 
Договорюю до кінця, за всіх попередніх мерів без винятку, за всіх депутатів міської ради. Не знаю жодного, котрий хоч щось зробив би доброго (окрім пана Фрелика, прикольний чувак респект і уважуха :grin ). Зробили з міста звалище. І далі продовжують затоптувати в багнюку своєю бездіяльністю і непрофесіоналізмом. Реально гидко жити в Дрогобичі, якщо буде нагода виїду однозначно.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 16:53 28 серпня 2009 р.
 
І ще скоро напевно весь Дрогобич обклеять Бортами з написом: " Він все косить та відкопує, а вона працює" :grin
Рейтинг: 3+ 0-
 
Дрогобичанин, 17:12 28 серпня 2009 р.
 
а коли під'їзди почне прибирати
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 21:56 05 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3755 днів)