Самі собі заперечили?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.09.2009
РоботаМинуло неповних два місяці з того часу, коли міська рада прийняла рішення дозволяти відключення від центрального опалення цілих будинків чи хоча б під’їздів. Ми писали про це, акцентуючи увагу на вигідності індивідуальних квартирних дозволів деяким людям.  

На позачерговому засіданні міської ради у п’ятницю (28 серпня 2009 року) було прийнято рішення про можливість дозволу індивідуального відключення (в межах однієї квартири) при наявності таких собі "особливих випадків". 

Передумови такого рішення вже довгий час витали в кулуарах ратуші, підтримувані кимось "ззовні", зацікавленими людьми. 

Що ж до рішення міської ради, то заклики окремих депутатів чітко визначити, які такі "особливі випадки" потрібні для отримання дозволу, не знайшли підтримки у більшості. 

Про що можна говорити далі, якщо у такому ось багатозначному рішенні неозброєним оком видно всі передумови для хабарництва? Вочевидь, "особливі випадки" будуть чітко виражені у прейскуранті цін.  

А ще таке рішення вигідно тим, хто займається автономним опаленням. Ось так і живем...

Факти maydan.drohobych.net
Переглядів: 4093

Коментарі (15)
 
вот тепер треба організовувати страики!
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 09:39 02 вересня 2009 р.
 
Макс, страйки проти кого організовуєш?Бо хочу долучитись.
Рейтинг: 1+ 0-
 
тед, 10:10 02 вересня 2009 р.
 
Макс до однієї депутатки:а я читаю стоячі теж з поваги!
Рейтинг: 0+ -2-
 
тед, 10:21 02 вересня 2009 р.
 
Я просто в шоці. А чого в статьї не згадали Кондзьолку, це він у всьому винен. Протянув рішення, всіх підбурив, залякав і тепер захоче пожинати плоди від зреалізованого... :grin
Рейтинг: 4+ 0-
 
Дрогобичанин, 10:39 02 вересня 2009 р.
 
Друзі, та Кондзьолка відстоює свої бізнес-інтереси.І це нормально.Але рішення приймає Рада на чолі з Гуком, якого так боронить Адмін.Чекаємо на коменти від депіків.
Рейтинг: 1+ 0-
 
тед, 10:47 02 вересня 2009 р.
 
Абсолютно згідний: 
 
Кондзьолка у всьому винний. Це його рук робота. Думає тільки про свій зад. А ще хотів буди головою міської ради. От злодюга! А як він бруд на інших кандидатів лив, видумував нісенітниці, а тепер і про народ подбав і буде його доїти. Ну де ще знайти такого патріота?
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 17:17 02 вересня 2009 р.
 
По правді кажучи тема втратила свою актуальність. Дрогобич свій шанс втратив, як мінімум на один рік. Чекаємо зимку і рахунки на опалення. Міська рада рішення прийняла в четвер, а в понеділок вже перестали приймати заяви від населення. От Вам і думання про людей. А люди тим часом плювали на дозволи, задовбалися боротися з міським головою і самовільно встановили собі опалення. От такі то пироги, поки міська рада розродилдася на чолі з Гуком - люди вирішили свої проблеми самотужки. 
 
P.S. Доречі Скірко тривалий час вдало торгує котлами, і він ще й до того всього депутат. А бізнесові інтереси відстоює Кондзьолка, то вєрняково, я знаю мені Гандзє Броньова вповідала.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 17:20 02 вересня 2009 р.
 
теду, стоячи читаю з поваги але тільки одніи жинці!
Рейтинг: 0+ -6-
 
макс, 19:55 02 вересня 2009 р.
 
До Адвоката: 
Клоун сядь на швабру, може тебе попустить. Твій "хазяїн" міський голова нехай хоть когось притягне до відповідальності. А Байсу гнати, Лаврина, Іванціва, то вже люди вирішать. Бездіяльність найгірше зло.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 11:15 03 вересня 2009 р.
 
Интересно, что будет, когда Все РАГУЛИ перегрызутся? Маскали и жиды уже не актуальны, потому что не у руля, и стало понятным, что не в них причина всех неудачь Украины. Остаются- "КРИКУНЫ".  
РАГУЛИ- хорош грызться делайте, что нибудь, сегодня Вы банкуете!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Алексей, 23:24 03 вересня 2009 р.
 
Кстати, обратил внимание, как перерыли улицу Горького. Посмотрите, что с ней будет в начале зимы. А вот за ремонт здания милиции- спасибо заранее, ведь эт памятник архитектуры, да и ещё на основном въезде в город (сто люди, приезжие скажут?).
Рейтинг: 3+ 0-
 
Алексей, 23:30 03 вересня 2009 р.
 
А по-поводу предстоящих выборов на местом уровне, не тратьте времени. Всё равно РАГУЛИ выбирут себе подобного, потом будут г... хавать, аж за ушами трещять будет. Будут рассказыват, что он "никакой" и потом опять всё заново. Вспомнитемои слова...
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 23:34 03 вересня 2009 р.
 
А тепер по суті теми, до автора написаного. 
 
по-перше депутати собі не заперечували, вони продублювали постанову каб.міну де говорилося: "Окремими будинками, під"їздами, стояками і в особливих випадках, окремими квартирами." 
 
по-друге: щось там ти заїкався що:"Ми писали про це, акцентуючи увагу на вигідності індивідуальних квартирних дозволів деяким людям." Такої статті я не знайшов на вашому сайті, і посилання на інше. Якщо це продовження опису Кондзьолка - міська рада 0:1, то продовження мало би називатися: "Кондзьолка - міська рада 1:1"  
 
по-третє: Гук все одно ветував дане рішення, тому і писати немає про що, от коли подолають вето, тоді і стане вже цікавіше. Але і тут не все так просто, заяви на розгляд вже не приймаються, тому люди зиску не отримають. 
 
і останнє: людям давно вже наплювати на дозволи міської ради, хто хоче той встановлює. І в цьому випадку пан Гук і його побратим пан Хомяк вже нічого зробити не можуть. Не хотіли цивілізовано, отримають стихійно...
Рейтинг: 3+ 0-
 
Дрогобичанин, 13:05 05 вересня 2009 р.
 
ДРОГОБИЧАНИН Якщо у Вас е питання до мене прошу Вас на зустріч
Рейтинг: 0+ -2-
 
Скірко, 20:08 07 вересня 2009 р.
 
До Вас на зустріч? З якою метою? Я з вами зустрічався неодноразово... Ви би хотіли обговорити конкретну тему, чи так пива попити?
Рейтинг: 0+ -4-
 
Дрогобичанин, 09:15 08 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4726 днів)