Місто бідніє через кризу

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
04.09.2009
ДеньгиЦього року (за минулі 8 місяців) до міського бюджету Дрогобича не надійшло більше 10 млн. грн. Левову частку не заплатили підприємства (податки фізичних осіб) - більше 6 млн. грн. Більше 3 млн. грн. - це несплата податку на землю. А решта - несплата за торгові патенти, оренду і ринковий збір.  

Варто відмітити, що минулого року за цей же 8-місячний період часу у міський бюджет не надійшло 6 млн. грн. - щороку все більше і більше.

Такий невеселий приріст спостерігаємо через майже повне припинення роботи великих промислових об’єктів міста - автокранового та долотного заводів, численних будівельних підприємств та організацій. Адже під час кризи нікому не потрібні шарошечні долота, автокрани і нове житло.

Цьогорічний бюджет, який і так є дефіцитним, поки що виконаний на 81%.
Переглядів: 3725

Коментарі (13)
 
Мудаку чого ти тішишся , краще купи білет і їдь у Москву, а за нас непереживай.
Рейтинг: 1+ 0-
 
МММ, 22:40 04 вересня 2009 р.
 
Криза кризою, нічого не поробиш. Але давайте не забувати хто під дудочку кризи вкрав 43 мільйони з міського бюджету: наші славні пані Алла Гладун, містер Іванців, Ваврин, великий компютерщик Кондзьолка і інші. Повірте, за ці гроші можна було багато чого зробити в місті. Та ще й за 10000 доларів, які вони виділили на ганебний суд з Гуком. Ми всі гарно за це заплатили. А врезультаті: ноль ремонтів доріг, розрита площа перед Ратушою, вкрадена і продана за кордон історична бруківка, проданий через взятку (пані Гладун знає про що я говорю, бо сама її брала) за мізер готель Тустань, і мало не проданий універмаг по такій же схемі: дай нам взятку, а ми тобі дамо за безцінь те що ти хочеш. Як би не Гук, то вже би і слід за універмагом застиг. Ще вспів зупинити злодіїв. Тепер вони ще до влади пруться. 
 
Та що тут пояснювати...всі горобці вже про це в Дрогобичі співають, крім пару гальмів які тут мемуари пишуть стараються очорнити Гука.  
 
Вибір за народом!
Рейтинг: 0+ -7-
 
, 22:43 04 вересня 2009 р.
 
А что Вы все сделали ( я имею ввиду тех кто сегодня в городе у руля), чтобы привлеч инвесторов в город, которые будут создавать рабочие места, платить налоги, улучшать вид и статус города? Вы же всё построили на взятках. Всё направленно только на выкачку денег. Ничего не создаётся. Торгаши диктуют политику в городе.  
Сегодня нужно собирать мелких и крупных производителей, садиться за стол переговоров, просить, чтобыне остонавливались, спросить чего не хватает и помогать им. Ведь кризис только начинается, а нам ещё жить и жить. Нам нужно семьи кормить, детей!
Рейтинг: 0+ -6-
 
Алексей, 22:46 04 вересня 2009 р.
 
що за рагульське виділення жирним шрифтом?
Рейтинг: 3+ 0-
 
нонейм, 22:57 04 вересня 2009 р.
 
МММ -знакомая комбинация (а мжет и звать тебя Мавродий). Знаеш, на воре и шапка горит! А нука блесни умом, напиши, как городу из кризиса выйти? Посмотрим, можешь ли ты глобально думать.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Алексей, 22:59 04 вересня 2009 р.
 
Специально для Адвоката!
Рейтинг: 5+ 0-
 
Алексей, 23:26 04 вересня 2009 р.
 
До Алексея: 
Чувак не парся, ти повинен змиритися з тим, що вся наша Дрогобицька влада - це рівень хутора Задрипанськ Красножоненської губернії. Ти нікому нічого не доведеш, тут імунітет на здоровий глузд. Люди виробляли його роками. У нас навіть тупих мерів не можна відстрілювати, бо Дрогобич для них то є заповідник.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Дрогобичанин, 12:47 05 вересня 2009 р.
 
От такі *** як Алексій понаїжджали в моє любиме місто Дрогобич і починають Нам розказувати що правильно, а що ні і як нам жити. Я аж ніяк не захищаю Дрогобицьку владу. В мене одна порада до дурнуватого москаля - вали на схід, а не псуй тут повітря. 
 
І ще одна порада решті дописувачів - не реагуйте на його дурні коментарі.
Рейтинг: 2+ 0-
 
ОДИН З дРОГОБИЧАН, 22:56 05 вересня 2009 р.
 
Головне інвестеційне надбання Дрогобича це депутатський корпус від дрогобичан та мер від кримчан :grin
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 22:05 05 вересня 2009 р.
 
начитався коментів і стало зрозуміло що вся наша проблема це влада!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 09:56 07 вересня 2009 р.
 
Алексей мислить тверезо і я з ним цілковито згоден. Жаль, звичайно, що він Русский ("...не обов'язково росіянин..."). Було б більше українців, які вболівають за місто, в якому живуть, а не тільки дудлять пиво в дворах цілими днями.  
Взагалі тут дискусія не по статті (за деякими винятками), а з Алексеем. 
Знаєте як японці долають кризу?  
Там кожеен громадянин взяв частину проблем держави на себе.  
Жаль, що до нас таке не застосуєш - наш народ і так голий-босий.Та й наш менталітет бажає кращого (і тут я згідний з Дрогобичанином). 
Що ж робити? :?
Рейтинг: 0+ -4-
 
Нащадок Сірка, 10:52 07 вересня 2009 р.
 
Для"ОДИН З дРОГОБИЧАН"(От такі *** як Алексій понаїжджали в моє любиме місто Дрогобич) 
Я маю надію, що наші заробітчани-які чомусь від солодкого життя поїхали на чужбину не почують таких слів:От такі *** як *** понаїжджали в моє любиме місто ***
Рейтинг: 0+ -5-
 
Олег, 13:23 07 вересня 2009 р.
 
До адміна, адвоката і їм подібних розумників. Прочитайте дану статтю, і зробіть нарешті висновки. А то тут пишете всякі небелиці. Гризіть граніт науки дітвора!
Рейтинг: 0+ -12-
 
патріот, 23:13 07 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3913 днів)