Київський досвід мера

Надрукувати
Плітки
07.09.2009
ГукВарто відзначити міського голову Миколу Гука, який на вихідних (у суботу, 5 вересня) був на робочій нараді для голів місцевого самоврядування у Києві. Проводила її Юлія Тимошенко. І як наслідок - сьогодні (7 вересня 2009 року) Микола Петрович відзначив конструктивні пропозиції прем’єр-міністра у галузі фінансування та розподілу коштів на місцях.  

Звісно, багато що на тій нараді було передвиборними обіцянками Юлії Володимирівни. Багато було просто красивими казками. Але хто б що не казав, здоровий глузд у словах прем’єра присутній.

Зокрема, у новому Бюджетному кодексі передбачено залишати 50% всіх доходів на місцях. А передавати землю під приватизацію можливо двома шляхами - через аукціон, або виділяючи під певні інвестиційні програми. Тобто, є засіб впливу на "кумівство" серед депутатів.

І, що тішить, Юлія Тимошенко має намір вирішити всі питання з членами партії, що використовують службове становище в особистих цілях. Надіємось, і до Дрогобича черга дійде.
Переглядів: 3943

Коментарі (12)
 
1. Був, гарно, а що далі? 
2. Відносно "геніальної ідеї" що більша частина коштів повинна залишатися на місцях на розвиток - це не ноу-хау а реальна потреба, але навіть якщо так і буде (в чому я глибоко сумніваюся, бо і так викручують з підприємців всі соки всіма можливими і неможливими способами, раціоналізатори %$#@&. А тут просто так беріть будь-ласка) - це відкриває нові можливости :grin . Правда біля тих можливостей тре якнайбільше капканів понаставляти - бо буде як Притула казав: "А нема, миші зїли"  
3. Не засіб впливу, а додаткові незручності :p  
4. Моя думка, що буде кілька пафосних показових "розстрілів" і на цьому все завершиться.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Мирослав, 01:14 08 вересня 2009 р.
 
Ідея не погана: запобігти кумівству...але такі люди як Гладун, Іванців, Ваврин...це не прості карманні злодії...Це щось по середині між бандою і мафією в невеликій провінції. Є багато способів де аукціон ніби є і ніби все чесно, а результат один і той же: банда дешево купляє кусок власності і пізніше або здає його в оренду, або продає по реальній ціні. Попробуй свиню від корита відігнати. Свиня ні на що не зважає. Це добре порівняння, бо свиня не має ні совісті, ні честі. Хоча Гладун, Іванців, Ваврин, Кондзьолка це така каста яким і до свиней далеко. :grin
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 01:32 09 вересня 2009 р.
 
Доречі цікаві моменти: товаріщ Гук взяв відпустку і шмиганув у Севастопіль (напевно через те що працював через вихідні), де по логіці сьогодні мали розглядати його справу, але на розгляд він не поїхав, тому що шановна пані Гладун відкликала свою заяву. От просто таки дуже цікаво, що їй пообіцяв наш любий мер, які такі привілеї отримає Алла Володимирівна? І чому раптово цілий ряд депутатів змінили свої думки? Видно індивідуальний підхід, по відношенню до кожного, допоміг Гуку.
Рейтинг: 0+ -8-
 
Дрогобичанин, 09:26 09 вересня 2009 р.
 
А якщо не пообіцяв, а навпаки? 
Або пані Гладун відвідав здоровий глузд? 
Або заяву вона не відкликала? 
Або..., або... - і ще багато варіантів.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Адміністратор, 09:31 09 вересня 2009 р.
 
Перемога була би дійсно достойна, якби Гук не бігав по міській раді і не благав кожного підписати відмову. І якби Гладун не відкликала своєї заяви. Тут переміг нормальний робочий процес, комусь пообіцяли допомогти в просуванні інтересів, комусь допомгли матеріально, кожен отримав вигоду. Гладун позбулася головного болю, Гук залишився на посаді, депутати отримали свій меркантильний інтерс, громада Дрогобича як завжди залишилась з носом. І зиску вона б не мала у будь якому із запропонованих варіантів. Тому що більшості уже начхати є Гук чи його нема, є Іванців чи його нема, всі вже зрозуміли що розраховувати потрібно лише на себе. А місто у любому випадку поки що залишається руїною.
Рейтинг: 0+ -4-
 
Дрогобичанин, 12:02 10 вересня 2009 р.
 
очень правильно!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Алексей, 00:07 11 вересня 2009 р.
 
Підтримую Дрогобичанина!
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 19:54 13 вересня 2009 р.
 
До слів звище, висновок один -павуки домовились!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 13:00 16 вересня 2009 р.
 
Дороги і ще раз дороги - до нас іноземці не їдуть, бояться автомобілі пошкодити.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Адміністратор, 23:32 17 вересня 2009 р.
 
Понятно что это проект не пол года. Но уже хватит воровать и схемы придумывать, как деньги из бюджета умыкнуть, делайте что-нибудь!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Алексей, 23:32 17 вересня 2009 р.
 
Дороги это хорошо, но где взять деньги на их ремонт при дефиците в бюджете. Ждать от правительства? Так там тоже нет и не будет ближайшие 3-5 лет. Рухнет то, что есть. Если нет денег, то нужно их где-то брать, а где? На штрафах ГАИ много не насобираешь, промышленность вот-вот остановиться, торговля вся в тени, скоро останется только транспортный налог, но его не хватет. Вывод один привлекать деньги, ничего не продавать, менять приоритеты, заставить город работать, по крайней мере создать условия. А у нас потенциал есть. Мер должен не товарищей на работу брать, а специалистов, они за него вырулят, а он пусь медали на себя вешает, если ему это нравится.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Алексей, 23:42 17 вересня 2009 р.
 
Народ простий підрахунок-скільки можна купити дорожньої техніки за гроші витрачені на ремонт доріг!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Довбуш, 12:11 18 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2021 Дрогобич Інфо → (сайт працює 4686 днів)