Перемога здорового глузду

Надрукувати
Новини
09.09.2009
Привітаємо з перемогою мера Дрогобича Миколи Гука, який і далі залишатиметься на цій посаді. А ще більше хочеться привітати шановних депутатів міської ради, у яких здоровий глузд нарешті взяв гору. Адже саме вони стали першопричиною швидкого розгляду судового засідання в користь Миколи Гука.  

Апеляційна скарга секретаря міської ради Алли Гладун (колишньої в/о міського голови), яку вона подала до Севастопольського апеляційного суду, мала бути приводом сьогоднішнього засідання. І, по суті, була.

Але за час "другого" перебування Миколи Петровича на своєму місці він знову довів, що вміє і може працювати. І тому депутатська більшість, керована здоровим глуздом, наполягла, щоб пані Гладун забрала позовну заяву. Але було пізно.

Судовий позов вже пішов у рух. І міський голова Микола Гук вже вчора відбув до Севастополя на розгляд справи. Але суд, врахувавши заяву про скасування скарги пані Гладун (телеграма), справу закрив. 

То ж наснаги Вам, Миколо Петровичу, працювати на благо міста і завершити всі добрі починання!
Переглядів: 3290

Коментарі (9)
 
Не хотелось бы поганить ситуацию, но наверное прийдётся. Эту игру проиграла Гладун и Ко. Рассмотрим несколько вариантов: 
1. Не уверена в возможностях своего иска, а ещё страшнее, в способности адвокатов. Проиграв суд- выход с полиической арены Дрогобыча. 
2. Смогли договориться о местах заместителей от известной всем фракции. Это будет видно в ближайшее время. Но в таком случае, ей не важно, что будет с городом, важны свои интересы.  
3.Ссора между двумя националпатриотическими партиями сиграет хорошую роль на предвыборную программу ПР, и Радзиевскому в том числе. 
А у него сегодня самые высокие шансы, из-за тупости избирателей. 
4. А выиграв суд, что она будет делать с дифицитным бюджетом. Только ломать имидж Иванциву... 
 
В любом случае, лишний раз доказывает, что городом руководят для достижения своих целей, а так быть не должно.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 3+ 0-
 
Алексей, 23:54 09 вересня 2009 р.
 
а я за себе))))
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 8+ 0-
 
макс, 23:56 09 вересня 2009 р.
 
Это здорово, только нам жить в этом городе. И хочется, чтобы он улучшался. А при таких игроках город скоро привратится в болото с трясиной.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ 0-
 
Алексей, 00:00 10 вересня 2009 р.
 
Макс рули. Я за тебе проголосую. Тільки при двох умовах, якщо ти не військовий журналіст і якщо ти не пишеш вірші. І саме головне якщо не почнеш те все робити. Та і на останок якщо в тебе нема рожевих окулярів, чи тапочок.
| Ukraine, Rivne
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 12:09 10 вересня 2009 р.
 
Для Алексея: 
 
Я абсолютно згідний. Всі варіанти можливі, без жодного заперечення. 
В принципі Гладун не мала шансів на виграш.  
Радзієвський 100 процентів йде за ради своїх інтересів!
| United States, Washington
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 19:03 10 вересня 2009 р.
 
Дрогобычане! У Вас сегодня есть уникальный шанс измнить ход событий. До выборов ещё есть время, чтобы всё исправить и задать новые правила управления городом. Откиньте амбиции, заставте работать мозг, и донесите правильную информацию близкому кругу.
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 6+ 0-
 
Алексей, 22:40 11 вересня 2009 р.
 
Алексей ти правий. Просто ти не в тому місті живеш. Якщо нашим Дрогобичанам треба підняти свій зад і винести сміття із квартири, їм завжди впадло. А тут потрібно проявляти ініціативу, кудась ходити, щось робити. Та ну на.  
 
Щодо Радзієвського то він не пройде, він чимало крові попив людям свого часу. Треба пробувати якісь нові варіанти, хто не був при владі. Хто протягом років щось робив Дрогобичу. Я думаю що вибрати буде з кого.
| Ukraine, Vinnitsa
Рейтинг: 1+ 0-
 
Дрогобичанин, 10:21 12 вересня 2009 р.
 
ну скыльки вам говорити я вже гшотовии
| Ukraine, Kiev
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 10:54 12 вересня 2009 р.
 
Так-так, Ще не всі нажилися за кошти Дрогобицького бюджету!
| Ukraine, Lviv
Рейтинг: 0+ -1-
 
щебетуха, 16:13 21 вересня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3729 днів)